dowolna

Nieruchomości Piła - Oferty sprzedaży nieruchomości

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 097 790 zł95,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł900 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana W pile. Działka W spokojnej części osiedla podlasie. Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 900 m2 ( własność). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł182 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni 182 m , położony na działce 487 m na osiedlu Podlasie, przy ul. Rodakowskiego. To lokalizacja, która od lat cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł75,51 m² 5 548,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem na sprzedaż Szukasz miejsca na własną restaurację, kawiarnię czy bar? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

180 000 zł38,20 m² 4 712,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na parterze kamienicy - Piła, śródmieście Tytułem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,20 m położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. 11-go listopada w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł123 m² 7 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:491 m²

Elegancki dom wolnostojący w topowej lokalizacji - Piła , Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 123 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł70,40 m² 5 539,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,40 m , położone na parterze wraz z garażem w spokojnej dzielnicy Zamość w Pile. To trzypokojowe mieszkanie zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł161 m² 5 341,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż grunt zabudowany budynkiem mieszkalnym przy Al. Niepodległości 113 w Pile, działka nr 171/5. Budynek mieści 6 samodzielnych lokali mieszkalnych, każdy z łazienką i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 75,10 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne III piętro Tylko jedno mieszkanie na piętrze Salon o pow. ok. 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż idealnie zaprojektowany dom z dodatkowym mieszkaniem Piła, os. Staszyce, ul. Sienkiewicza Elegancko wykończone wnętrze oraz zagospodarowany ogród Przestronny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m , położone na II piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kossaka w Pile. To propozycja idealna zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł3 147 m² 260,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Inwestycyjna na Sprzedaż w Pile - Idealna pod Usługi lub Produkcję! Lokalizacja: piła, ul. Żwirowa Powierzchnia: 3147 m Plan Zagospodarowania: symbol 2u-P - teren usług lub produkcji.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł253,58 m² 3 150,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:571 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom wolnostojący o powierzchni części mieszkalnej 136,68 m 2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł100 m² 7 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dzień Dobry! :) Na sprzedaż segment domu na osiedlu Gładyszewo w Pile. Położenie jest dużym atutem dla osób ceniących sobie ciszę, wśród lasu i natury. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł2 001 m² 619,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość g runtowa pod inwestycję doskonała lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta i w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koszyckiego Piła Zielona Dolina To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł2 051 m² 2 364,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 778 m²

Oferta sprzedaży : hala produkcyjno-magazynowa w Pile Szukasz przestrzeni idealnej dla rozwijającej się działalności produkcyjnej lub magazynowej? Oto doskonała okazja nabycia hali.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł700 m² 255,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana Piła-Motylewo (ul. Orla) - Twój Dom Marzeń nad Wodą! Szukasz idealnego miejsca do budowy domu, które łączy ciszę podmiejskiego azylu z doskonałą komunikacją z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,40 m² 8 307,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 38,40 m | Balkon | Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53,06 m² 6 407,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w ścisłym centrum Piły, przy ulicy Śródmiejskiej. To lokalizacja, w której codzienne sprawy załatwia się pieszo, bez planowania i bez.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,37 m² 4 834,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł271,77 m² 3 753,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w centrum Piły na Targowisku Miejskim Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48 m 2 , w świetnej lokalizacji na głównym targowisku miejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Idealnie zaprojektowany dom elegancko wykończone wnętrze zagospodarowany ogród Piła, ul. Sienkiewicza parter: - salon 26m2 (wysokość 3,10m) z wyjściem na taras - kuchnia o pow. 14m2;.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,33 m² 8 311,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m2 II piętro, loggia, blok z 2010 roku Idealne zarówno dla singla, pary lub rodziny Piła, ul. Kadetów Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,78 m² 7 309,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Mieszkanie na parterze w kamienicy | ul. Reymonta, piła Tytułem oferty jest jasne mieszkanie o powierzchni 43,78 m położone na parterze zadbanej kamienicy z 1901 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł58 m² 7 224,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Lutyckiej w Pile. To bardzo spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,62 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na wysokim parterze! Przedstawiamy świetną ofertę mieszkania w Pile na osiedlu Górnym przy ulicy Adama Asnyka. Osiedle Górne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - centrum Piły, ul. Bydgoska Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym zmianę układu pomieszczeń, wymianę instalacji, zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 360,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone mieszkanie, które łączy nowoczesność z klimatem minimalistycznego loftu. Przemyślana aranżacja wnętrz, jasna kolorystyka i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 044 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka usługowo- przemysłowa Szukasz gruntu pod inwestycję lub działalność gospodarczą? Ta działka to doskonała okazja! Lokalizacja: piła Powierzchnia: 1 044 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł9 397 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna na sprzedaż świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej! Piła Osiedle Górne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9397 m . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł125,23 m² 11 969,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wyjątkowa Nieruchomość w Pile na Koszycach - Luksusowy Dom z 2024 Roku nad Zalewem Koszyckim | nowa cena 1.499.000 - wysoki standard w W PEŁNI UMEBLOWANY i wykończony. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł55,72 m² 8 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł42,49 m² 11 885,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament 2-pokojowy (42,49 m2), położony w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie 15 mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 658 zł55,88 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie po generalnym remoncie łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł28,20 m² 9 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesny apartament po generalnym remoncie, jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip, czekania na meble i bez ryzyka niespodzianek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł66,90 m² 4 469,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

D o B R A L O K A L I Z A C J A - R U C H L I W A U L I C A Piła, ul. Piekarska Lokal użytkowy idealny na handel, usługi, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł126,03 m² 4 594,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń i oszczędność Cenisz sobie mieszkanie z duszą?.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij