dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piła Osiedle Śródmieście

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

245 000 zł39,63 m² 6 182,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i wysokie mieszkanie (2.8m) położone w centrum Piły, bardzo dobra lokalizacja przy głównym deptaku miasta. Usytuowane na wysokim parterze, w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,24 m² 5 070,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,73 m² 10 624,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 51 m , położony w samym sercu Piły przy ul. Nowowiejskiego na kameralnym osiedlu tylko 3 budynki po 13 mieszkań w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł44,90 m² 6 679,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Piła, plac Zwycięstwa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł51,64 m² 7 455,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - Śródmieście | 2 pokoje | 51,64 m | Balkon | Po remoncie Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,70 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe O pow. 35,7M2 piła - śródmieście, al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,14 m² 6 441,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż! Klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta! Położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z 1993 roku przy ulicy Popiełuszki. Powierzchnia mieszkania 41,14m 2 , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,21 m² 5 535,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***obniżka ceny O 20.000 ZŁ - nowa cena 289.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 52 m2 położone na parterze w małym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł85,17 m² 7 819,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 85,17 m 2 w Pile. Garaż blaszany. Podpiwniczenie pod połową budynku. Piękny zagospodarowany ogród. Do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,51 m² 6 704,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piła, śródmieście, trzypokojowe mieszkanie z loggią i dwoma piwnicami. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,51 m2 na I piętrze w bloku. Rozkład pomieszczeń przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

349 000 zł45,60 m² 7 653,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: świetnie rozplanowane 3 pokoje w ścisłym centrum Piły! Szukasz ustawnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z którego wszędzie będzie blisko? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34,54 m² 6 629,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

NA sprzedaż przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Piła, ul. Śródmiejska 6 Lokal o powierzchni 34,54 m znajduje się na II piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Piła

Śródmieście,Piła

500 000 zł232,10 m² 2 154,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy - piła os. Śródmieście istnieje możliwość przekształcenia lokalu na mieszkania! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,60 m² 5 940,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Piła ul. Spacerowa Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły To idealna propozycja dla osób szukających własnego mieszkania "na start", dla seniora, jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,82 m² 30,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego / dostępne od zaraz / zwierzaki - tak Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

54,05 zł/m²46,25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła - centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35 m² 11 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane mieszkanie, wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku, które zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²126,56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²119 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piła - lokal usługowo-handlowy do wynajęcia 119 m , ul. Staromiejska, duże witryny, centrum miasta idealna lokalizacja - jeden z najlepiej rozpoznawalnych adresów w Pile imponujące.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł77,90 m² 6 790,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 529 000 złotych! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,9 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego w Pile, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 750 000 zł4 034 m² 433,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła - Śródmieście ul. Różyckiego Oferta dobra pod inwestycję. Kompleks 4 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4034 m 2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Śródmieście,Piła

899 000 zł88,75 m² 10 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:523 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Szydłowie Osiedle Owocowe Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy położony w spokojnej i cieszącym się sporym zainteresowaniem części.

Szczegóły ogłoszenia

37,21 zł/m²43 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy na wynajem Piła, ul. Śródmiejska - 43 m , centrum miasta, budynek z windą Szukasz lokalu w świetnej lokalizacji, który zapewni wygodę zarówno pracownikom, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,40 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon najem okazjonalny! na wynajem mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł126,56 m² 5 451,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

43,90 zł/m²82 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny w centrum Piły - idealna lokalizacja, gotowy do działania! Na wynajem oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 84 m , położony w samym sercu Piły - przy.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²56 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu miasta Piła, przy jednej z głównych arterii - ulicy 11 Listopada. Lokal położony jest na niskim parterze, bezpośrednio wzdłuż długiej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,90 m² 7 771,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła- centrum, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje. Mieszkanie w pobliżu Parku Miejskiego oraz Deptaku Miejskiego. W pobliżu szkoły, przedszkola, markety, pasaże handlowo-usługowe, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Piła

Śródmieście,Piła

990 000 zł420 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 843 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowo-magazynowy w Pile, ul. Przemysłowa, o powierzchni 420 m Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt jednokondygnacyjny, o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu, 1 piętro, dwa balkony! nowsze budownictwo. Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł37,71 m² 7 159,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Piły przy ul. Sikorskiego - idealne dla siebie lub pod inwestycję Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piła

Śródmieście,Piła

76,05 zł/m²20,38 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, piła Śródmieście; 20,38m 2. Lokal składa się z pomieszczenia głównego (sprzedażowego) oraz łazienki. Widny, duże okna wystawowe z dwóch stron. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piła

Śródmieście,Piła

1 020 000 zł271,77 m² 3 753,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,90 m² 6 100,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,90 m , położone w Pile przy al. Piastów. Lokal znajduje się na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania oraz łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²212 m² 13 780 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Nowe lokale usługowe premium W ścisłym centrum piły Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach znajdziesz je właśnie tutaj na " Sikorskiego 81" w Pile. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

389 500 zł46 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne i urokliwe mieszkanie w centrum Piły! 3 pokoje, powierzchnia 46 mkw, i piętro, balkon, wieżowiec Mieszkanie posiada funkcjonalny i korzystny układ, co zapewnia jego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²17,58 m² 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu użytkowego Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 17,58 m , zlokalizowany na czwartym piętrze budynku przy ul. Sikorskiego 33 , będącego siedzibą Pilskiej.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²502 m² 6 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Piły. Zapraszamy do rozmowy dot. warunków najmu i wysokości odstępnego! lokal W bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy głównej arterii miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,14 m² 7 332,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,14 m , położone na I piętrze w niskim, zadbanym budynku przy ul. Sikorskiego - w samym sercu Piły. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47,37 m² 4 834,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł88 m² 5 897,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z garażem (w cenie mieszkania) po remoncie w pile, ul. Kolbe Na sprzedaż mieszkanie w Pile, przy ul. Kolbe, o pow. 88m2, 3 pokoje, i piętro, z tarasem.