Dom Piła

Staszyce, Piła, wielkopolskie

  • 420 000 zł
  • 115 m²
  • 3 652,17 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Ryżek

Skontaktuj się

Dom Piła

Staszyce, Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

420 000 zł

115 m²

3 652,17 zł/m²

Dom Piła

Zaktualizowane: 21 maja 2026

420 000 zł 115 m² 3 652,17 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
-
Powierzchnia działki:
752 m²

Powierzchnia działki:

752 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 420 000 zł (3 652,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 115 m² (93 m² powierzchni użytkowej); stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 752 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   ogrodzenie całkowite

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość w Pile na osiedlu Staszyce, którą stanowi
dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 90 m ²,
usytuowany na działce o powierzchni 752 m ².

Nieruchomość położona jest w Pile na osiedlu Staszyce, w cichej i spokojnej okolicy .
W najbliższym sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne jednorodzinne , szkoła, markety, blisko do ulicy wylotowej na Poznań -Al.Poznańska. (...)

Agent

Przemysław Ryżek

509 871...

509 871 787

502 290 820

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Ryżek

509 871...

509 871 787

502 290 820

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Ryżek

Zostaw telefon, oddzwonimy