dowolna

Mieszkania z aneksem Piła - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

749 000 zł69,06 m² 10 845,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Coś wspaniałego! Obniżka ceny o 30 000 zł Cena mieszkania teraz to 749 000 zł. Wszystkie meble widoczne na zdjęciach wchodzą w skład ceny. Przedmiotem oferty jest przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 649 zł36,26 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8650zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł86,34 m² 11 049,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament klasy premium | Królewska - Piła, koszyce / Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,29 m² 11 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe | 35,29 m2 | Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na III,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,49 m² 10 766,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok obniżka ceny! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego | 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,27 m² 9 513,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43,57 m² 7 092,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania - piła, centrum - Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Piły, przy ulicy Dzieci Polskich. Zadbane, gotowe do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,57 m² 10 534,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piła - zamość apartamentowiec - I piętro - winda- loggia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,42m z loggią i komórką lokatorską (2,15m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł102,50 m² 5 843,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

DO negocjacji! 5 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze (z możliwością dokupienia garażu) Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum miasta Piły, ul. Świętojańska blok z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 560 zł68,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim - inwestycja Apartamenty Bulwary zachęca komfortem, starannością wykonania, funkcjonalnością i prestiżową lokalizacja! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,80 m² 8 881,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,14 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m , ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,25 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone w samym centrum Śródmieścia, czeka na nowych najemców. Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - centrum Piły, ul. Bydgoska Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym zmianę układu pomieszczeń, wymianę instalacji, zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 360,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone mieszkanie, które łączy nowoczesność z klimatem minimalistycznego loftu. Przemyślana aranżacja wnętrz, jasna kolorystyka i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł42,49 m² 11 885,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament 2-pokojowy (42,49 m2), położony w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie 15 mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 658 zł55,88 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł28,20 m² 9 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesny apartament po generalnym remoncie, jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip, czekania na meble i bez ryzyka niespodzianek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,1M 2 W stanie deweloperskim (II piętro). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,99 m² 57,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym - Piła Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony apartament o wysokim standardzie, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł79,91 m² 8 371,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż apartament z 2019 roku Z tarasem w Pile, ul. Ofiar Katynia. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,91 m2, a użytkowej 68,21m2, w apartamentowcu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

505 000 zł42,49 m² 11 885,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piła - luksusowy apartament 2-pokojowy w stylowej willi dla wymagających najwyższej jakości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,60 m² 7 181,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Piły na doskonale skomunikowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Twoja oaza spokoju przy lesie - gotowe 4 pokoje, piła ul. Mickiewicza Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza, położone na 4 piętrze w bloku przy lesie - zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 150 zł60,82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60,82 m2, parter o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 395 zł50,85 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8600zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 620 zł49,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76 m² 8 802,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż nowe mieszkanie Piła - Osiedle Widokowe - 3 pokoje - nowe! Marzysz o wyjątkowym i wygodnym mieszkaniu? To idealne miejsce dla Ciebie! Przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,62 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - i piętro - balkon - winda - nowe budownictwo wyposażenie I umeblowanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,09 m² 13 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy Luksus w Centrum Piły: wykończone 2 Pokoje przy ul. Rynkowej Czas to pieniądz - nie trać go na remont! Zamieszkaj w prestiżowym apartamentowcu z 2025 roku i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł42,78 m² 9 326,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł96,73 m² 9 293,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } Komfortowe, jasne mieszkanie z antresolą i dwoma balkonami - Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,56 m² 9 891,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piła os. Górne ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego apartamentu z tarasem z którego masz widok na las, z miejscem postojowym w hali garażowej i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 705 zł37,83 m² 10 512,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe O pow. Użytkowej 37,83m2 + antresola O pow. 16,63m2 stan deweloperski piła - os. Górne kupujący nie płaci podatku pcc Tytułem oferty jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł81,60 m² 6 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,98 m² 46,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Rynkowa, śródmieście Do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w nowym budownictwie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł90,10 m² 7 491,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,1 m , położone na II piętrze zadbanego budynku z 2000 roku przy ul. Złotej w Pile. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij