dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Piła

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wystawiam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie (ul. Kazimierza Wielkiego 51) o pow. 68 m . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł80,20 m² 9 588,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Odkryj Swój Nowy Adres! Ekskluzywne, 3-Pokojowe Mieszkanie z Loggią i Windą - Piła, ul. Śniadeckich - Twoje Miejsce nad Gwdą! Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 46m2. Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia. 2020 rok. Blok ogrodzony, z bramą na pilota. Domofon z ekranem. Roleta zewnętrzna na oknie balkonowym. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i garażem - Osiedle Górne, przy lesie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

422 620 zł49,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,55 m² 6 891,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,55 m 2 w Pile. II piętro. Balkon. Dwie windy. Piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowa zabudowa kuchenna. Centrum miasta. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,09 m² 13 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy Luksus w Centrum Piły: wykończone 2 Pokoje przy ul. Rynkowej Czas to pieniądz - nie trać go na remont! Zamieszkaj w prestiżowym apartamentowcu z 2025 roku i ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł64 m² 8 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Szklane Tarasy przy ul. Konstancji w Pile. Budynek z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł86,34 m² 11 049,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament klasy premium | Królewska - Piła, koszyce / Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,56 m² 9 891,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piła os. Górne ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego apartamentu z tarasem z którego masz widok na las, z miejscem postojowym w hali garażowej i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Kołobrzeska. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,06 m² 10 845,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Coś wspaniałego! Obniżka ceny o 30 000 zł Cena mieszkania teraz to 749 000 zł. Wszystkie meble widoczne na zdjęciach wchodzą w skład ceny. Przedmiotem oferty jest przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł64,64 m² 9 096,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zielona Dolina | Piła | 64,64 m | Widok na las | Duża loggia | Stan deweloperski premium To mieszkanie już na pierwszy rzut oka wyróżnia się jakością wykonanych prac.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł54,50 m² 10 183,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Piła - Zielona Dolina obniżka ceny: z 575.000,00 zł na 555.000,00 zł! Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,57 m² 10 534,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piła - zamość apartamentowiec - I piętro - winda- loggia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,42m z loggią i komórką lokatorską (2,15m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 976 zł82,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim - inwestycja Apartamenty Bulwary zachęca komfortem, starannością wykonania, funkcjonalnością i prestiżową lokalizacja! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł41,67 m² 9 479,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską, położone na cenionym osiedlu Górne w Pile. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,67.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,62 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - i piętro - balkon - winda - nowe budownictwo wyposażenie I umeblowanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł97,87 m² 8 674,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 97,87 m 2 w stanie deweloperskim, 4 pokoje, i piętro, w Pile, osiedle Górne. Prezentowane zdjęcia są częścią wizualizacji. Pokoje dobrze doświetlone, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,80 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i piwnicą osiedle Górne, ul. Kochanowskiego Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cenionym osiedlu Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

473 875 zł55,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 560 zł68,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Promienna

Piła,wielkopolskie

1 400 zł31 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka Z wydzieloną sypialnią O pow. 31,37m2 wyposażona W klimatyzację oraz rolety zewnętrzne. Piła, zielona dolina Tytułem oferty jest, wykończona pod klucz kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Górne,Piła

620 000 zł59 m² 10 524,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cześć! Sprzedaję nasze, wykończone w standardzie premium, 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Widokowym (ul. Lotnicza 23a). Żadnych remontów, żadnego stresu wnosisz walizki i od razu mieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Zamość,Piła

400 000 zł37 m² 10 905,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

R e Z E R W A C J A ! Apartament dwupokojowy z pełnym umeblowaniem w bloku z 2024 roku z windą! Przedstawiam ofertę sprzedaży ślicznego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

2 350 zł47 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronny 2 pokojowy apartament o podwyższonym standardzie w nowym wieżowcu na 1 piętrze przy ulicy Kusocińskiego w Pile. Powierzchnia mieszkania 47,35 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy, 46 m 2 , na Zielonej Dolinie - Piła, osiedle zamknięte, wysoki standard. Apartament składa się z: - przedpokoju z szafą wnękową - otwartą kuchnią połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Piła,wielkopolskie

449 000 zł44 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43,58 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (jest winda) w bloku z 2018 r. przy ul. Widok w Pile (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

2 300 zł38 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe dwupokojowe mieszkanie w zacisznej okolicy, blisko lasu. Nowy budynek z windą, 3 piętro z pięknym widokiem na zieleń, cisza i spokój. Lokal umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

560 000 zł65 m² 8 628,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,9m2 w bloku na osiedlu Zielone Tarasy. Miejsce, które łączy bliskość natury z wygodą życia w mieście. Rzeka Gwda, lasy i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Zamość,Piła

460 000 zł40 m² 11 610,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament dwupokojowy z pełnym umeblowaniem w bloku z 2024 roku z windą! Przedstawiam ofertę sprzedaży ślicznego, dwupokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec na Kusocińskiego z widokiem na staw Apartamentowiec na Kusocińskiego z widokiem na staw - 2 Apartamentowiec na Kusocińskiego z widokiem na staw - 3 Apartamentowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

2 300 zł38 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak