dowolna

Mieszkania z aneksem Piła - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

439 000 zł45,92 m² 9 560,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Pile o pow. 45,92 m 2 - Osiedle Zamość. Parter / balkon 5 M 2 / piwnica / ofiar katynia Komfortowe mieszkanie w Pile, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza w Pile - mieszkanie z widokiem na las. Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 755 zł60,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł88,21 m² 9 239,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowa oferta sprzedaży mieszkanie bezczynszowe, piła - staszyce, ul. Wiosny ludów Na sprzedaż atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 88,21 m , położone w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

551 037 zł66,39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,39M 2 W stanie deweloperskim (parter). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł55,72 m² 8 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,70 m² 6 272,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na Sprzedaż lokal mieszkalnym z dużym balkonem położony na parterze w bloku przy ul. Asnyka! Obecnie mieszkanie używane jako gabinet lekarski. Mieszkanie o powierzchni 39,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

531 900 zł59,10 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,1 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,70 m² 9 103,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,7 m , zlokalizowana w atrakcyjnej części Piła, w pobliżu centrum miasta. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,63 m² 7 090,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Piła - Podlasie ul. Lelewela przytulne mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Mieszkanie o pow. 50,53m2 położone na II piętrze w bloku Na podłodze panele, terakota. Stolarka okienna pcv, okna.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł86,45 m² 9 057,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

310 000 zł38,80 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka na zielonej dolinie Z możliwością aranżacji! Duża i przestronna kawalerka o pow. 38,80 m2 z możliwością własnej aranżacji (np.sypialnia + pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 875 zł55,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 213 zł91,11 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 91,11 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,42 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - pokoju 10,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł108,96 m² 12 389,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy apartament przy ul. Kołobrzeskiej w Pile Przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć pięknie, komfortowo i blisko natury. Otoczony lasami i spokojnymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł26,10 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,10 m , położone w Pile przy al. Jana Pawła II, na 4. ostatnim piętrze. Lokal może być interesującą propozycją zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77,90 m² 7 188,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,9 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego w Pile, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Kołobrzeska. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

303 535 zł35,71 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! Ten układ mieszkania dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72 m² 7 763,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Pile przy ul. Kondratowicza o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

713 363 zł70,63 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70,63 m 2 z balkonem o pow. 9,24 m 2 na panoramę miasta, na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł64,70 m² 6 646,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Zamość. 3 pokoje, pow. 64,7 m 2 , 2 łazienki, 2 balkony. Nieruchomość zlokalizowana na ul. Roosevelta. W pobliżu szkoła, przychodnia, apteka, "mały.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł67 m² 10 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67 m położone na parterze nowoczesnego osiedla to doskonała propozycja dla rodzin z jednym lub dwójką dzieci, które cenią komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 826 zł41,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Pile, na osiedlu Lotników II, przy ul. Kołobrzeskiej 10. Mieszkanie o powierzchni 41,46 m obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

539 623 zł42,49 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła | Apartament, który definiuje styl życia Gotowy apartament premium w Zielonej Dolinie - design, cisza i prywatność bez kompromisów Apartament o powierzchni 42,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33,19 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe, II piętro, balkon, winda piła, os. Górne umowa W formie najmu okazjonalnego Tytułem oferty jest komfortowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 66,10 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,93 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, balkon, w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze budynku przy Placu Konstytucji w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 760 zł72,22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 72,22m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** oferta bezpośrednia *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 798 zł63,94 m² 8 598,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! lokalizacja - dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł160,28 m² 12 166,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż apartament O pow. 160m2 Z ogródkiem piła, os. Górne jedyne takie mieszkanie W pile! loftowy klimat Z podkreśleniem oryginalnych materiałów konstrukcyjnych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

407 136 zł42,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m ) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,20 m² 6 618,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła centrum al. Wojska Polskiego Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,02 m.kw. usytuowane na VIII piętrze w wieżowcu: - funkcjonalny układ dający duże możliwości aranżacyjne - łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł26 m² 11 534,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 26 m Piła ul. Bydgoska Układ pomieszczeń: - jasny salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc - korytarz - balkon, dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36,19 m² 7 985,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja po generalnym remoncie , przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje przy Galerii Kasztanowej | 1. Piętro Na sprezdaż mieszkanie o powierzchni 35 m po kapitalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij