dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Piła - Sprzedaż i wynajem

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wystawiam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie (ul. Kazimierza Wielkiego 51) o pow. 68 m . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny 1000zł + opłaty czynsz + media

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Pile ul. Kossaka Cena: 269 000 zł - do rozsądnej negocjacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,73 m² 10 624,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 51 m , położony w samym sercu Piły przy ul. Nowowiejskiego na kameralnym osiedlu tylko 3 budynki po 13 mieszkań w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, nowoczesne i przytulne mieszkanie na osiedlu Górnym w Pile. Mieszkanie po generalnym remoncie, na IV piętrze. Parking przed blokiem. Las w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł39,63 m² 6 535,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i wysokie mieszkanie (2.8m) położone w centrum Piły, bardzo dobra lokalizacja przy głównym deptaku miasta. Usytuowane na wysokim parterze, w budynku 2 piętrowym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,67 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! najem okazjonalny! Przedstawiam Państwu zupełnie nowe, wcześniej niezamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku z 2025 roku o powierzchni 38,67m 2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł59,79 m² 9 115,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,14 m² 6 441,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż! Klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta! Położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z 1993 roku przy ulicy Popiełuszki. Powierzchnia mieszkania 41,14m 2 , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł54,24 m² 5 328,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie położone w sercu Piły, w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 54,24 m znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł69 m² 10 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 69 m na pierwszym piętrze. Zielona dolina, ul. Daleka. Kameralny blok z 2021r. , ogrodzony, monitoring. W cenie miejsce postojowe + dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,05 m² 8 802,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 68,05 m | Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,51 m² 6 704,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piła, śródmieście, trzypokojowe mieszkanie z loggią i dwoma piwnicami. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,51 m2 na I piętrze w bloku. Rozkład pomieszczeń przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł64,83 m² 8 314,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,83 m 2 z dużą logią, i piętro , Piła, dobra lokalizacja, nowoczesne budownictwo. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 950 000 zł160,28 m² 12 166,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż apartament O pow. 160m2 Z ogródkiem piła, os. Górne jedyne takie mieszkanie W pile! loftowy klimat Z podkreśleniem oryginalnych materiałów konstrukcyjnych budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,82 m² 30,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego / dostępne od zaraz / zwierzaki - tak Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67,86 m² 9 269,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piła - górne, ul. Szybowników Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 67,90 m z loggią - wysoki standard, piła Os. Górne Przestronne, eleganckie mieszkanie z windą o powierzchni 67,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42,24 m² 4 711,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 42,24m 2 - piła- os. Górne Przedmiotem oferty jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 42,24m 2 zlokalizowane przy ul. Żółkiewskiego w Pile. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

664 990 zł66,50 m² 9 999,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 46m2. Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia. 2020 rok. Blok ogrodzony, z bramą na pilota. Domofon z ekranem. Roleta zewnętrzna na oknie balkonowym. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,98 m² 9 610,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z windą, parkingiem i niskim czynszem - idealne na start! Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz tylko z walizką? A może planujesz bezpieczną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja: przytulne mieszkanie w sercu Piły - balkon, piwnica, świetna cena! Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w śródmieściu Piły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

2 000 zł71,30 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,30 m.kw. usytuowane na I piętrze w bloku z balkonem położone na zacisznym i otoczonym zieleniom osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,78 m² 7 309,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Mieszkanie na parterze w kamienicy | ul. Reymonta, piła Tytułem oferty jest jasne mieszkanie o powierzchni 43,78 m położone na parterze zadbanej kamienicy z 1901 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,55 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,1M 2 W stanie deweloperskim (II piętro). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł47,20 m² 8 347,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Górnym w Pile - gotowe do zamieszkania Ta oferta to idealna propozycja dla rodziny, która szuka wygody, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,66 m² 7 583,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Piła, ul. Bydgoska Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie położone w Pile przy ul. Bydgoskiej. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Piła,wielkopolskie

660 000 zł126,03 m² 5 236,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 126 m2 mieszkanie 4-pokojowe Z możliwością korzystania Z ogródka Duże mieszkanie bezczynszowe to komfort, przestrzeń i oszczędność Cenisz sobie mieszkanie z duszą?.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł79,91 m² 8 371,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z 2019 roku w Pile Mieszkanie o powierzchni całkowitej 79,91 m2, a użytkowej 68,21m2, w apartamentowcu, na I piętrze, z tarasem o pow. 13,85m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza w Pile - mieszkanie z widokiem na las. Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł69,50 m² 7 553,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie 3 pokoje | Osiedle Górne | ul. Kopernika | miejsce parkingowe Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Kopernika - jednej z najbardziej funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,83 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i piwnicą - osiedle Górne, ul. Kochanowskiego Powierzchnia: 66,83 m | Piętro: 2 | Balkon: 5,5 m | Piwnica ok. 3,00m 2 | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 037 zł66,39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,39M 2 W stanie deweloperskim (parter). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,90 m² 6 064,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,90 m² 7 539,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Towarowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł75,10 m² 6 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 75,10 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne III piętro Tylko jedno mieszkanie na piętrze Salon o pow. ok. 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł51,90 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżamyy ceny Teraz tylko 324 000 zł do delikatnej negocjacji. Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą na parterze - Piła, os. Górne, ul. Wojska Polskiego 54 Na sprzedaż oferuję przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na III,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł108,96 m² 12 389,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy apartament przy ul. Kołobrzeskiej w Pile Przestrzeń stworzona dla osób, które chcą żyć pięknie, komfortowo i blisko natury. Otoczony lasami i spokojnymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie W nowoczenym domu-Piła-Podlasie I piętro, 3 pokoje, 71 m Zapraszamy do wynajmu przestronnego i nowoczesnego mieszkania, które znajduje się.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.