dowolna

Mieszkania w kamienicy Piła - Lista aktualnych ogłoszeń

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

199 000 zł38 m² 5 194,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie na Zamościu przy ul. Wawelskiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze. Pierwotnie duża kawalerka o pow. 38,31 m 2 , przerobiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pila - centrum Ul. Śródmiejska Mieszkanie wysoki standard. Świeżo po remoncie. Kamienica II piętro - 2 pokoje ( jeden przechodni) - oddzielna kuchnia - łazienka razem z wc, wanna opłaty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

210 000 zł38 m² 5 481,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , 2 pokojowe mieszkanie na Zamościu przy ul. Wawelskiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na II piętrze. Pierwotnie duża kawalerka o pow. 38,31 m2 , przerobiona na mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 500 zł50 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! mieszkanie 3 pokoje, ul. Okrzei, piła! Mieszkanie z osobnym wejściem zlokalizowane na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Okrzei. Powierzchnia użytkowa 49,53 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 400 zł45 m² 31,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja na wynajem! najem okazjonalny! Mieszkanie w otoczeniu rzeki, os. Śródmieście po generalnym remoncie. II piętro, 2 pokoje Pow. 44,85 m 2. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

1 400 zł57 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem oferujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górnym przy ul. Żeromskiego. Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Zamość,Piła

320 000 zł74 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu " Mieszkanie bez wkładu własnego" Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73,60m2 usytuowane na parterze w przepięknej kamienicy w Pile przy ul. Komuny Paryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tczewska

Piła,wielkopolskie

165 000 zł25 m² 6 552,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25,18 m2. Z uwagi na dobrą lokalizację, oraz niskie koszty utrzymania kawalerka idealnie nada się dla studenta lub studentki jak również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tczewska

Piła,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis ogłoszenia Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze świetnie ulokowanej kamienicy w Pile ( w pobliżu sklep biedronka, komunikacja miejska, dworzec pkp oraz galeria vivo ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

210 000 zł38 m² 5 481,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż , 2 pokojowe mieszkanie na Zamościu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Piła

375 000 zł74 m² 5 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73,70m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Górne,Piła

289 000 zł57 m² 5 087,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Wyjątkowa okazja cenowa 289 000 zł! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Piła,wielkopolskie

379 000 zł98 m² 3 855,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niezwykle przestronne i słoneczne mieszkanie położone na parterze urokliwej dwupiętrowej kamienicy w centrum Piły, o łącznej powierzchni 98,3 m 2 ( użytkowej 85,47 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

465 000 zł90 m² 5 143,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 90,4 m2 Os. Zamość I piętro/ balkon/ piwnica Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeleńskiego

Śródmieście,Piła

250 000 zł60 m² 4 183,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa niższa cena! 250000 zł do negocjacji! Mieszkanie na parterze o powierzchni 52 m 2 z garażem 15,56m 2! Słoneczne i bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 60m 2 w Pile, osiedle - zamość Mieszkanie 2 pokojowe, 2 piwnice. Mieszkanie dwustronne, przestronne, słoneczne w bardzo dobrym stanie - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,Piła

465 000 zł90 m² 5 143,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe O pow. 90,4 m 2 , I pietro, balkon piła - zamość Tytułem oferty jest klimatyczne, przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Zamość,Piła

320 000 zł74 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 73,60 m2 usytuowane W przepięknej kamienicy W pile przy ul. Komuny paryskiej. Oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa biura ponosi W całości sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

259 000 zł50 m² 5 229,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Idealne mieszkanie pod inwestycję - 3 pokoje, ul. Okrzei, piła. Mieszkanie z osobnym wejściem zlokalizowane na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Okrzei. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

465 000 zł90 m² 5 143,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe O pow. 90,4m2, i piętro, balkon piła - zamość Tytułem oferty jest klimatyczne, przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

330 000 zł57 m² 5 808,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górnym przy ul. Żeromskiego. Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, powierzchnia użytkowa 56,81 m2 , przy podłodze 71,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

350 000 zł85 m² 4 129,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Śródmieściu. 2 pokoje o pow. 84,76m 2. Urokliwe mieszkanie w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne,Piła

229 000 zł60 m² 3 797,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! nowa cena! na sprzedaż! Piła, osiedle Górne parter, 3 pokoje, pow. 60,3 m 2 idealne pod inwestycje! Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

259 000 zł50 m² 5 229,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Parter, mieszkanie po remoncie, bez nakładów!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne,Piła

229 000 zł60 m² 3 797,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Nowa cena! na sprzedaż! Piła, osiedle Górne parter, 3 pokoje, pow. 60,3 m 2 idealne pod inwestycje! Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, w spokojnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

222 000 zł32 m² 6 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa, niższa cena! na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie w Pile, os. Zamość! Parter, 2 pokoje! Pow. 32 m 2 Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Staszyce,Piła

299 000 zł87 m² 3 436,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! na sprzedaż! Bezczynszowe wygodne mieszkanie na osiedlu Staszyce usytuowane na piętrze domku z o gródkiem i garażem! Na sprzedaż klimatyczne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 60 M2, piła - zamość

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Górne,Piła

199 000 zł59 m² 3 378,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu " Mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,9 m 2 w Pile - os. Górne, ul. Żółkiewskiego. Parter/balkon/piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne,Piła

259 000 zł60 m² 4 295,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż! Piła, osiedle Górne parter, 3 pokoje, pow. 60,3 m 2 idealne pod inwestycje! Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

339 000 zł75 m² 4 536,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 73,74 m 2 w Pile - Osiedle Zamość. 2 pokoje / duża piwnica Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, okna pcv, drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

339 000 zł75 m² 4 536,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74,73 m 2 w Pile - Osiedle Zamość. 2 pokoje / duża piwnica nowa cena 339.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

339 000 zł75 m² 4 536,33 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 300 zł42 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w kamienicy!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w centrum Piły przy ul 14-go Lutego. Po generalnym remoncie, nowocześnie urządzona, wszystko nowe, jeszcze nie używane. Blok 4 piętrowy (4 piętro), nie kamienica. 1 pokój, z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

285 000 zł50 m² 5 754,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż! Idealne mieszkanie pod inwestycję - 3 pokoje, ul. Okrzei, piła! Mieszkanie z osobnym wejściemzlokalizowane na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Okrzei. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

289 000 zł63 m² 4 580,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 63,1 m 2 w Pile - Śródmieście. I piętro / Piwnica / Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

229 000 zł96 m² 2 385,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna cena! Bardzo przestronny lokal mieszkalny o pow. 87,55 m 2 (powierzchnia przypodłogowa~96,00 m 2 ) usytuowany w niepowtarzalnym miejscu - w ścisłym centrum Piły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

254 000 zł45 m² 5 589,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,44 m 2 , na 1 piętrze zadbanej i doskonale zarządzanej kamienicy na Os. Górnym w Pile. Pokoje : 13,80 i 12,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 400 zł30 m² 47,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Piły! I piętro, pow. 29,72 m 2! najem okazjonalny! Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym ( pow. 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne,Piła

279 000 zł60 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij