dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Piła - Sprzedaż i wynajem

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wystawiam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie (ul. Kazimierza Wielkiego 51) o pow. 68 m . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,70 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe O pow. 35,7M2 piła - śródmieście, al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,14 m² 6 441,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż! Klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta! Położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku z 1993 roku przy ulicy Popiełuszki. Powierzchnia mieszkania 41,14m 2 , natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł81 m² 5 061,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie w wieżowcu na 9-tym piętrze przy ul. Ludowej w Pile o powierzchni 80,81m2 z zasobów Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

240 000 zł32,77 m² 7 323,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Piła os. Jadwiżyn ul. Królowej Jadwigi Szukasz praktycznego i przytulnego mieszkania na parterze, z piwnicą, w spokojnej i bezpiecznej okolicy? Prezentuję nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50,68 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,68 m , położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł26 m² 10 730,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie | Piła, ul. Bydgoska Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz? Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja: przytulne mieszkanie w sercu Piły - balkon, piwnica, świetna cena! Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w śródmieściu Piły,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza w Pile - mieszkanie z widokiem na las. Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,90 m² 7 536,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,90 m III piętro, loggia, blok z 1987 r. Piła, os. Górne, ul. Żeromskiego Funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,90.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu górnym Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,92 m² 5 753,56 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3 pokoje Z potencjałem piła, ul. Łowiecka Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub gotowej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,90 m² 7 539,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Towarowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,97 m² 6 229,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, i piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł51,90 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżamyy ceny Teraz tylko 324 000 zł do delikatnej negocjacji. Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą na parterze - Piła, os. Górne, ul. Wojska Polskiego 54 Na sprzedaż oferuję przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawaler ka na sprzedaż piła - Osiedle górne! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł69,54 m² 7 621,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Obniżka ceny! Piła - Jadwiżyn Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,54m2 Blok, iip, loggia przestronne I jasne! bardzo słoneczne Funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

447 840 zł62,20 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,20m2 w Pile ul. Kazimierza Wielkiego. 2 loggie / III piętro / klimatyzacja Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny o pow. ok. 23m 2 , z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zielona dolina Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Cena mieszkania - 608.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,66 m² 8 477,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zaufanie buduje się latami - i właśnie dzięki temu mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę, która pojawia się na rynku niezwykle rzadko. Istnieje możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

279 000 zł38,10 m² 7 322,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle zamość Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,65 m² 11 377,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż apartament Zaprojektowany sercem, malowany słońcem o pow. 52,65 m2, piła , Al. Powstańców Wielkopolskich. Przepięknie zaprojektowane wnętrze 3-pokojowego apartamentu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72,52 m² 7 997,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m 2 - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design spotyka się z niesamowitą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,70 m² 6 272,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na Sprzedaż lokal mieszkalnym z dużym balkonem położony na parterze w bloku przy ul. Asnyka! Obecnie mieszkanie używane jako gabinet lekarski. Mieszkanie o powierzchni 39,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,75 m² 6 965,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,68 m² 4 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł95,10 m² 6 519,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Osiedle Górne Pełna Infrastruktura: osiedle Górne to synonim wygody. Znajdziesz tu liczne sklepy, usługi, markety Aldi, netto, centrum Handlowe Górne, 2 publiczne szkoły podstawowe, 3 publiczne.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł70,66 m² 9 722,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe O pow. 70,66m2, II piętro, balkon garaż W bryle budynku O pow. 17,02m2 piła, zielona dolina Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,30 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowo komfortowe mieszkanie na zamościu! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

N a sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe Z balkonem, pow. 95,1m2 piła - os. Górne Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,56 m² 7 378,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe piła - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,90 m² 9 488,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe 46,90 m - piła, os. Zielona dolina - I piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

599 000 zł70,66 m² 8 477,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Istnieje możliwość dokupienia garażu pod budynkiem za kwotę 70.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piła -górne Przestronne, komfortowe, 3 pokojowe - Dwupoziomowe Mieszkanie. Twoje Nowe, dwupoziomowe Mieszkanie. Dwupoziomowe mieszkanie o pow. użytkowej 95,10 m 2 usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł42,60 m² 5 751,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji. Piła - Śródmieście, pow. 42,6 m 2 , wysoki parter, 2 piwnice Mieszkanie usytuowane w Centrum Piły przy Al. Piastów. Świetne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,40 m² 8 307,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 38,40 m | Balkon | Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,90 m² 7 314,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe | 49,90 m2 | Piła, ul. Wieniawskiego Mieszkanie o powierzchni 49,9 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku położonego w zielonej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Pile na Zamościu przy ul. Bydgoskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł80,81 m² 5 073,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m , zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji. Lokal składa się.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij