dowolna

Mieszkania w bloku Piła - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł103 m² 11 650,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103 m2, zrealizowane w 2024 roku, wykończone w wysokim standardzie z dbałością o detale i spójną, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, nowoczesne i przytulne mieszkanie na osiedlu Górnym w Pile. Mieszkanie po generalnym remoncie, na IV piętrze. Parking przed blokiem. Las w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wystawiam na sprzedaż przestronne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie (ul. Kazimierza Wielkiego 51) o pow. 68 m . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Pile ul. Kossaka Cena: 269 000 zł - do rozsądnej negocjacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m , położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

755 000 zł69 m² 10 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 69 m na pierwszym piętrze. Zielona dolina, ul. Daleka. Kameralny blok z 2021r. , ogrodzony, monitoring. W cenie miejsce postojowe + dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,05 m² 8 802,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 68,05 m | Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł82,40 m² 8 968,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! możliwość dokupienia miejsca postojowego W garażu podziemnym Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,51 m² 6 704,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piła, śródmieście, trzypokojowe mieszkanie z loggią i dwoma piwnicami. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,51 m2 na I piętrze w bloku. Rozkład pomieszczeń przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile Niskie opłaty, idealne na start! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń z wyjątkowo niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł81 m² 5 061,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie w wieżowcu na 9-tym piętrze przy ul. Ludowej w Pile o powierzchni 80,81m2 z zasobów Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł51,73 m² 5 606 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z garażem i wyjściem na podwórko o powierzchni 51,73 m , położone na parterze budynku w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,42 m² 8 784,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,66 m² 9 849,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m - nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Pile na Zamościu przy ul. Bydgoskiej. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł31,98 m² 7 473,42 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z windą, w bardzo spokojnej dzielnicy na osiedlu Górnym. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł63,80 m² 5 924,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 63,80 m , I piętro. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

348 000 zł50,50 m² 6 891,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| stan deweloperski po remoncie generalnym - W 3 wariantach wykończenia! 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem własnej aranżacji - centrum miasta, 47,9 m , II piętro, dobra cena! 1. 348 000.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł34,10 m² 6 979,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 34,1 m , Parter. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,10 m + 3,2 m2 piwnica , zlokalizowane w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na Zielonej Dolinie na wynajem. Winda. IV piętro. Duży balkon. Klimatyzacja. Mieszkanie meblowane i wyposażone w sprzęt agd. Nowoczesny design. Wynajęcie mieszkania wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł35,70 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe O pow. 35,7M2 piła - śródmieście, al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

420 000 zł45,13 m² 9 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, jadwiżyn Lokalizacja, która ułatwia codzienne życie. Układ idealny dla rodziny. Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,08 m² 52,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Dostępne od 1 czerwca! Wolne od zaraz! Mieszkanie w Pile os. Zamość! I piętro, 2 pokoje, pow. 42,08 m 2! najem okazjonalny! Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,75 m² 6 965,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47,74 m² 7 017,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż w Pile (na przeciwko Ars Medical) o pow. 47 m, pełne umeblowanie, klimatyzacja. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, salon z kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,86 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie z loggią Piła, ul. Królowej Jadwigi. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,86 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,67 m² 6 344,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,67 m , położone na II piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 1988 roku w samym centrum miasta- piła, ul. Kolbe 28.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 46m2. Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia. 2020 rok. Blok ogrodzony, z bramą na pilota. Domofon z ekranem. Roleta zewnętrzna na oknie balkonowym. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku Piła, ul. Spacerowa 14. Lokal o przemyślanym układzie pomieszczeń: serce mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,03 m² 47,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie na wynajem piła, zielona dolina osiedle konstancji Polecamy na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie, na nowo powstałym osiedlu Konstancji, w Pile, na Zielonej Dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,50 m² 6 715,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jadwiżyn. Mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w bloku trzypiętrowym. Doskonała lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł70,66 m² 9 722,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe O pow. 70,66m2, II piętro, balkon garaż W bryle budynku O pow. 17,02m2 piła, zielona dolina Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł47,34 m² 5 386,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Inwestycja, na którą warto zwrócić uwagę! Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł59,79 m² 9 349,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Górnym w Pile. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

235 335 zł27,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27,05 m 2 , na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł26 m² 10 765,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 29/6. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,60 m² 5 940,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Piła ul. Spacerowa Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły To idealna propozycja dla osób szukających własnego mieszkania "na start", dla seniora, jak również pod.