dowolna

Mieszkania w kamienicy Piła - Lista aktualnych ogłoszeń

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Powstańców Wielkopolskich

Jadwiżyn,Piła

259 000 zł40 m² 6 414,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 40,38m2, i piętro piła - jadwiżyn Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy Al. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Piła,wielkopolskie

135 000 zł30 m² 4 630,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,80 m w Pile przy ul. Roosevelta, położone na ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal jest do remontu, bardzo ustawny i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

269 000 zł53 m² 5 114,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Mieszkanie z potencjałem w odrestaurowanej kamienicy - ul. Ludowa, piła Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Piła

649 000 zł90 m² 7 206,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,06 m , położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. 1 maja w Pile. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

239 000 zł57 m² 4 207,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie W świetnej cenie! Idealna inwestycja! Z obowiązującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

215 000 zł42 m² 5 155,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 41,7 m w centrum Piły - ul. Staromiejska, parter. Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 41,70 m , położone w samym sercu Piły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Śródmieście,Piła

439 000 zł84 m² 5 238,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże 3 pokojowe mieszkanie W odnowionym budynku Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow.83,8 m2. Śródmieście /ul.Żeleńskiego I PIĘTRO / BALKON / PIWNICA 18m2/ SPIŻARNIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

149 000 zł44 m² 3 363,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,30 m , położone w kamienicy przy ul. Kwiatowej w Pile. Lokal znajduje się na piętrze budynku. To ciekawa propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Zamość,Piła

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Pile o pow. 63 m 2 - os. Zamość. II piętro / ul. Ludowa / piwnica Mieszkanie cechuje duża, otwarta przestrzeń, która wypełniona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, aleja Powstańców Wielkopolskich

Zamość,Piła

649 000 zł80 m² 8 102,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80,10 m , położone na 2. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji przy al. Powstańców Wielkopolskich w Pile. To przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Niepodległości

Piła,wielkopolskie

285 000 zł49 m² 5 763,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie , zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy w Centrum Miasta przy al. Niepodległości. Na powierzchnie użytkową mieszkania 49,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

198 900 zł42 m² 4 716,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

2-pokojowe mieszkanie po remoncie, piła - Zamość, ul. Ludowa Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

259 000 zł57 m² 4 559,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie W dobrej cenie! Idealna inwestycja! Z obowiązującą umową najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zamość,Piła

299 000 zł60 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! Klimatyczne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,10 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fałata

Śródmieście,Piła

379 000 zł64 m² 5 875,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64,50 m , położone na pierwszym piętrze w cichej i zielonej okolicy przy ul. Fałata w Pile. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Śródmieście,Piła

179 000 zł52 m² 3 425,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,25 m , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. 11 Listopada w Pile idealna propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Piła,wielkopolskie

165 000 zł46 m² 3 602,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Fabrycznej. Opis nieruchomości: - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

389 000 zł91 m² 4 274,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, umeblowane mieszkanie 91 m2 (pu 68.20 m2) Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze - jedyne mieszkanie na kondygnacji. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 6.70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

230 000 zł42 m² 5 515,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja poddasze Z charakterem | 3 pokoje | chałubińskiego 9 piła Idealne dla pary, młodej rodziny lub singla z wizją! Jeśli szukasz mieszkania z duszą, klimatem i lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Zamość,Piła

1 300 zł42 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! 2-pokojowe mieszkanie na os. Zamość w Pile! II piętro, pow. 42,17 m 2! najem okazjonalny! wolne od 1 lutego 2025 R. Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkania 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Zamość,Piła

329 000 zł63 m² 5 253,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,63m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, który zakończył się w kwietniu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Zamość,Piła

159 000 zł41 m² 3 842,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w klimatycznej kamienicy - Piła, zamość

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Piła

309 000 zł60 m² 5 118,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60,37 m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Piła,wielkopolskie

399 000 zł49 m² 8 068,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, na parterze. Położone w cichej okolicy, przy mało ruchliwej ulicy blisko centrum miasta o łącznej powierzchni 49,45m^2 na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

309 000 zł64 m² 4 822,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową ? Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego eksperta kredytowego. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż w Pile! Możliwość zamiany!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

269 000 zł62 m² 4 310,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Świetne mieszkanie w dobrej cenie! Na sprzedaż oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 600 zł68 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, duże Z klimatem mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia piła ul. Okrzei Mieszkanie znajduje w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy, blisko centrum, na I piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

275 000 zł57 m² 4 840,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie W dobrej cenie! Doskonałe dla rodziny! Idealne pod inwestycje! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 600 zł68 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zamość,Piła

599 000 zł86 m² 6 965,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rezerwacja! Absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju apartament w Pile z tarasem o powierzchni 45 m2! oraz antresolą! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Zamość,Piła

299 000 zł72 m² 4 129,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, klimatyczne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,40m2 w zadbanej kamienicy Piła, ul. Okólna 42 II piętro, okna pcv Idealne dla osób lubiących przestrzeń Skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapucyńska

Zamość,Piła

530 000 zł98 m² 5 417,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Pragnę przedstawić Państwu ofertę mieszkania idealnego do zamieszkania przez parę lub rodzinę szukającą przestrzeni do komfortowego życia! Nieruchomość o powierzchni 99,83m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Zamość,Piła

495 000 zł93 m² 5 328,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile o pow. 92,9 m 2 - os. Zamość. I piętro / ul. Ludowa / piwnica / balkon Mieszkanie cechuje duża, otwarta przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

599 000 zł73 m² 8 228,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

% % Szukasz wymarzonego miejsca dla siebie i rodziny? Chcesz zamieszkać w komfortowych warunkach, jednocześnie blisko centrum i niezbędnych udogodnień? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

495 000 zł93 m² 5 328,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 92,9 m 2 - Piła, os. Zamość I piętro / piwnica / balkon Rozkład pomieszczeń: salon o pow. ok. 28 m 2 , pokój o pow. ok. 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

289 000 zł57 m² 5 087,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Górnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

495 000 zł101 m² 4 905,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy centrum Piły Niezwykle przestronne i słoneczne mieszkanie położone na II piętrze urokliwej trzypiętrowej kamienicy w centrum Piły, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

600 000 zł123 m² 4 878,05 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 500 zł30 m² 50,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe w Centrum Piły! Mieszkanie o powierzchni 29,72 m 2 położone na I piętrze! Umowa w formie Najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Piła,wielkopolskie

379 000 zł65 m² 5 864,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 64,63m2 powierzchni użytkowej, ponad 80m2 powierzchni po podłodze przy wyjątkowej ulicy Roosevelta 44. Nieruchomość odświeżona, oferowana jest w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, duże, z klimatem mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia piła ul. Okrzei Mieszkanie wolne. Mieszkanie znajduje w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy na I piętrze i ma.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij