dowolna

Nieruchomości Piła - Oferty sprzedaży nieruchomości

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

245 000 zł42,60 m² 5 751,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji. Piła - Śródmieście, pow. 42,6 m 2 , wysoki parter, 2 piwnice Mieszkanie usytuowane w Centrum Piły przy Al. Piastów. Świetne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł42,89 m² 10 025,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Obniżka ceny! wyjątkowe mieszkanie - osiedle zamość! 2 pokoje o pow. użytkowej 43m2 , III piętro, komórka lokatorska. Blok z windą! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46,90 m² 9 488,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe 46,90 m - piła, os. Zielona dolina - I piętro, balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł100,40 m² 5 169,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 100,40 m , położone na 2 piętrze budynku przy ul. Ojca Maksymiliana Kolbego. To propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

408 460 zł3 142 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lawendowy zakątek - wyjątkowa oferta dla wymagających Jeśli szukasz miejsca, gdzie połączysz komfort mieszkania z bliskością natury, ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom typu stodoła w Dolaszewie z panoramicznym widokiem na Piłę Dom, który łączy nowoczesną architekturę, nowoczesny standard wykończenia W Dolaszewie, powstał dom, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł44,90 m² 8 374,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 44,90m2, i piętro piła - śródmieście, pl. Zwyciestwa Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140,80 m² 4 900,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy centrum Piły Niezwykle przestronne i słoneczne mieszkanie położone na I piętrze urokliwej trzypiętrowej kamienicy w centrum Piły, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł48,60 m² 5 987,65 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,60 m2 | Piła, ul. Medyczna | Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł66,83 m² 8 005,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Obniżka ceny! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i piwnicą - osiedle Górne, ul. Kochanowskiego Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

275 458 zł32,03 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,03 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł711 m² 2 742,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 807 m²

Obiekt komercyjny na sprzedaż Piła, na osiedlu Zamość Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni użytkowej 711 m , położona na działce 2 807 m (użytkowanie wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł70,66 m² 8 477,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zaufanie buduje się latami - i właśnie dzięki temu mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę, która pojawia się na rynku niezwykle rzadko. Istnieje możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,10 m² 6 442,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Piły - ul. Sikorskiego uwaga! Oferta zawiera w pierwszej kolejności zdjęcia wizualizacji Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł35,70 m² 5 434,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2, ivp w IV bloku psm L-W w Pile, śródmieście bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu przy współpracy Z ponad 20 bankami.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł57,80 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów ? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł81,30 m² 4 907,75 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona jest na terenie rod Kalinka przy ul. Wypoczynkowej w Pile, zaledwie 5 km od centrum miasta. Otoczona z trzech stron lasem, zapewnia ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 008 zł42,44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe O pow. 42,44m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 195 zł62,05 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 3-pokojowe z 2-balkonami o pow. 62,05 m2, i piętro o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł168,10 m² 4 217,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

NA sprzedaż- ciekawa oferta Dom w zabudowie bliźniaczej Piła, os. Podlasie, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Pile przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawaler ka na sprzedaż piła - Osiedle górne! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł54,70 m² 6 648,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy jasne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 54,7 m , znajdujące się na 2. piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Piły. Lokal w bardzo dobrym stanie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 096 m² 236,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana o pow. 1096 m 2 położona na osiedlu domków jednorodzinnych w miejscowości Dolaszewo , gm. Szydłowo (obrzeża miasta Piły). Dojazd samochodem 7 min do.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł51,40 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone w Pile przy ulicy Rycerskiej. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38,10 m² 7 322,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle zamość Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł114,40 m² 6 555,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy w budynku wolnostojącym - doskonała inwestycja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu usługowego, położonego w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł191,20 m² 6 746,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom wolnostojący z dachem czterospadowym w Dolaszewie koło Piły - oferta dla osób ceniących przestrzeń, jakość i spokojne otoczenie Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

303 600 zł1 012 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Piła, ul. Kamienna | 1012 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona w rozwijającej się części Piły, przy ul. Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

4 797 000 zł2 469,63 m² 1 942,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 535 m²

Dochodowa nieruchomość komercyjna obiekt handlowo magazynowy Z najemcami | piła, ul. Kossaka Na sprzedaż atrakcyjny, funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy z częścią biurowo socjalną,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł242,84 m² 4 031,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż dom w zab. szeregowej, piła, ul. Lutycka Dom w zabudowie szeregowej skrajny - przestronny, komfortowy i pełen uroku, położony na malowniczym Podlasiu, w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł134 m² 6 186,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dzień Dobry! :) Na sprzedaż segment domu na osiedlu Gładyszewo w Pile. Położenie jest dużym atutem dla osób ceniących sobie ciszę, wśród lasu i natury. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piła

Piła,kujawsko-pomorskie

12 000 000 zł426,30 m² 28 149,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:187 676 m²

Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż - piła młyn , ok 19 ha prywatnego raju Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży luksusowej posiadłości położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł3 148 m² 230,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piła, ul. Żwirowa | Działka inwestycyjna 3146 m Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3146 m znajdująca się przy ulicy Żwirowej w przemysłowej części Piły. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł144,89 m² 6 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:786 m²

Obniżka ceny! zostały tylko dwa ostatnie segmenty! uwaga! segment domu W zabudowie bliźniaczej na sprzedaż świetna lokalizacja - piła zielona dolina 150 metrów od rzeki Gwdy cena domu 950.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł286,74 m² 10 427,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Nowa cena! Wyjątkowy dom w Pile - Zielona Dolina Nowoczesna architektura, eleganckie wnętrza i malownicza okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,30 m² 5 601,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na 1 piętrze - Piła, zamość, ul. Okólna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Zamość w Pile. Lokal posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,70 m² 6 604,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 37,70 m 2 , parter, do remontu. Świetna lokalizacja w samym centrum Piły, ul. 11 Listopada. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł358 m² 2 368,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Dom Mieszkalny w Pile z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży Nieruchomości w Pile. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł156,91 m² 5 092,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Dom zamiast drogiego mieszkania! Nowoczesny Bliźniak w Sercu Piły - Osiedle Górne! Twoja Rodzina zasługuje na to co najlepsze! Masz dość myślenia o drogim, małym mieszkaniu od dewelopera,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij