dowolna

Mieszkania z aneksem Piła - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Kawalerka os. Zielona Dolina! Wysoki parter! Balkon! Pow. 25 m 2! najem okazjonalny! Przedmiotem ogłoszenia jest kawalerka na ul. Kazimierza Wielkiego w Pile. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta Mieszkania na Sprzedaż w Centrum Piły! Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 35,70 m2 położonego w samym sercu Piły. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac Zwycięstwa

Śródmieście,Piła

346 000 zł36 m² 9 479,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyna taka oferta! Komfortowy apartament w Centrum Piły, monochromatyczny w stylu Scandi, w pełni umeblowany i wyposażony, o powierzchni 37 m2. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Koszyce,Piła

597 000 zł72 m² 8 268,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. NA sprzedaż! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Zamość,Piła

1 700 zł54 m² 31,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Wolne od zaraz! Przestronne mieszkanie w Pile os. Zamość! Parter, 2 pokoje, duży balkon! Pow. 54,16 m 2 najem okazjonalny! Ogrzewanie oraz woda z sieci miejskiej! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł38 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe W centrum piły! Jeśli szukasz niedużego i przytulnego mieszkania w centrum Piły, ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

279 000 zł44 m² 6 371,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2- pokojowe O pow. 43,79 m 2 , parter piła - śródmieście Przedmiotem oferty jest 2- pokojowe mieszkanie z garderobą o pow. 43,79 m 2 zlokalizowane w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

565 000 zł71 m² 7 990,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe piła, zielona dolina ul. Konstancji (szklane tarasy) Mieszkanie o pow. 70,71m2 z dwoma ogródkami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staszyce,Piła

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze W pile Z garażem oraz działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

389 000 zł52 m² 7 489,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

R e Z E R W A C J A ! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Mieszkanie 51,94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piła

Górne,Piła

999 zł32 m² 31,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! Mieszkanie Dwupokojowe z Aneksem kuch. . Całkowicie umeblowane. Czynsz z opłatami Administr. 999 zł. Dodatkowo oplaty licznikowe według zuzycia prąd, woda zimna,woda ciepła smieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Koszyce,Piła

599 000 zł64 m² 9 340,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Nowa niższa cena! 599.000 zł. Przestronne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Koszyce,Piła

579 000 zł66 m² 8 712,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przestrzenne mieszkanie o powierzchni 66,46 m2 zlokalizowane w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kadetów

Zamość,Piła

745 000 zł87 m² 8 610,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. NA sprzedaż! Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,52 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

345 000 zł60 m² 5 702,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe , idealne dla rodziny znajdujące się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Zamość,Piła

379 000 zł41 m² 9 230,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Górne,Piła

1 600 zł33 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe, II piętro, balkon, winda piła, os. Górne umowa W formie najmu okazjonalnego Tytułem oferty jest komfortowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Śródmieście,Piła

299 000 zł34 m² 8 856,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Zapraszamy do odkrycia unikalnej oazy komfortu i stylu w samym sercu Piły! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, aleja Niepodległości

Koszyce,Piła

350 000 zł77 m² 4 557,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Rezerwacja Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania (76,79 m2) z piwnicą oraz ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze domu wielorodzinnego. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

799 000 zł88 m² 9 108,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe O pow. 87,72m2 Z ogródkiem piła - zielona dolina, ul. Kazimierza wielkiego Tytułem oferty jest lokal mieszkalny w bloku wybudowanym w 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Zamość,Piła

900 zł25 m² 36,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w nowej cenie umeblowana, przytulna kawalerka! Wolna od zaraz. Umowa w formie najmu okazjonalnego na rok. Polecam uwadze ciepłe, wygodne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okólna

Zamość,Piła

1 000 zł22 m² 46,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na os. Zamość Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, ul. Okólna. W pobliżu sklepy, szkoły, żłobek, przedszkole, komunikacja. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie wnętrza. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

515 000 zł58 m² 8 899,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile o pow. 57,87 m 2 - osiedle Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego. Balkon / pom. Gospodarcze / winda / blok Z 2019 R. / zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Koszyce,Piła

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe O pow. 57 m2 piła - zielona dolina ipiętro, balkon. Przedmiotem oferty jest przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze, zaledwie 250m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w Centrum Piły.Jasne naturalne swiatlo ,widok na Parking,okna plastikowe.Zabezpieczenie mieszkania Domofon,Monitoring.W najblizszej okolicy mamy tereny rekreacyjne,sciezki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Górne,Piła

216 606 zł28 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe O pow. 27,77m2, II piętro nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 19,78m2 łazienka o pow. 3,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł38 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe W centrum piły gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz niedużego i przytulnego mieszkania w centrum Piły, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Koszyce,Piła

595 000 zł70 m² 8 524,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż piękne mieszkanie, na parterze na Zielonej Dolinie w Pile!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł38 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Koszyce,Piła

597 000 zł66 m² 8 982,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Mieszkanie Piła, os. Zielona Dolina. Nowe buwodnictwo. Parter, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Podlasie,Piła

2 300 zł36 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament do wynajęcia! Jest to miejsce, które łączy nowoczesny design, wygodę i funkcjonalność. Otwarta przestrzeń, czyli połączenie kuchni, jadalni i salonu w jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż przestronne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego/sypialni o powierzchni 16,50 m2 - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

395 000 zł46 m² 8 601,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Pile o pow. 45,92 m 2 - Osiedle Zamość. Parter/ balkon/ piwnica Komfortowe mieszkanie w Pile, w przepięknej okolicy licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

395 000 zł52 m² 7 604,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Mieszkanie 51,94m2 w budynku dwukondygnacyjnym (parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

245 000 zł38 m² 6 515,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w centrum Piły - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m 2 , z aneksem kuchennym i łazienką. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

245 000 zł38 m² 6 515,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w centrum Piły - gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz niedużego i przytulnego mieszkania w centrum Piły, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 170 zł43 m² 27,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Wolne od zaraz! Mieszkanie świeżo po remoncie! Przestronne mieszkanie w Centrum Piły! IV piętro, 2 pokoje! Pow. 42,6 m 2 najem okazjonalny! Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Górne,Piła

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie W pile! wysoki standard, nowy blok Z windą, piła ul. Lotnicza pow. 55 m 2 Do wynajęcia komfortowe i przestronne 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł31 m² 5 910,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piła- centrum Mieszkanie 1 pokojowe, o pow. 27,80 m 2 , wysoki parter w bloku ivp z zasobów psm L-W. Możliwość aranżacji na 2 pokoje! Blok po termomodernizacji! Zaplanowano zdjęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

199 000 zł36 m² 5 452,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe do generalnego remontu o powierzchni 36,5 m2 znajdujące się w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest na I piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 000 zł29 m² 34,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Kawalerka po remoncie w Centrum miasta! Parter! Pow. 29,40 m 2! Ogrzewanie miejskie! najem okazjonalny! Przedmiotem oferty jest jasna i przestronna Kawalerka.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij