dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Piła - Sprzedaż i wynajem

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 37,29 m , II piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , zlokalizowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł60,14 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m , ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Górne,Piła

620 000 zł59 m² 10 524,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cześć! Sprzedaję nasze, wykończone w standardzie premium, 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Widokowym (ul. Lotnicza 23a). Żadnych remontów, żadnego stresu wnosisz walizki i od razu mieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Zamość,Piła

400 000 zł37 m² 10 905,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

R e Z E R W A C J A ! Apartament dwupokojowy z pełnym umeblowaniem w bloku z 2024 roku z windą! Przedstawiam ofertę sprzedaży ślicznego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zamość,Piła

1 550 zł28 m² 54,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na Wynajem! Nowoczesne umeblowane mieszkanie- piła, ul. Ofiar Katynia! Przedstawiamy przytulną i nowocześnie wykończoną kawalerkę o powierzchni 28,72 m , z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Zamość,Piła

415 000 zł49 m² 8 417,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja nowa niższa cena! Na Sprzedaż! Funkcjonalne, 2 pokojowy mieszkanie o powierzchni 49,30 m 2 gotowe do zamieszkania! w atrakcyjnej lokalizacji w budynku oddanym w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 800 zł46 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na parterze! najem okazjonalny! Mieszkanie w Pile przy ulicy Chojnickiej na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 46,45m 2. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Zamość,Piła

358 000 zł47 m² 7 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,26 m . Lokal jest jasny, dwustronny i znajduje się w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Koszyce,Piła

2 100 zł38 m² 54,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie na wynajem - komfort, styl i spokój każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu niezwykle przytulnego i starannie wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

1 900 zł47 m² 40,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Osiedle Górne, piła Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią , położone na cenionym i chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Zamość,Piła

252 240 zł32 m² 8 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje - Piła, ul. Tczewska | 31,53 m Oferuję na sprzedaż przytulne, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 31,53 m , zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszyce,Piła

487 000 zł47 m² 10 344,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na Sprzedaż! Klimatyczny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 47,08 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji w budynku oddanym pod koniec 2021 roku na Zielonej Dolinie przy ul. Dalekiej w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

279 000 zł35 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

379 800 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej i spokojnej części miasta. Lokal usytuowany jest na komfortowym 2. piętrze, a jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

565 000 zł58 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

219 000 zł44 m² 4 921,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Pile, śródmieście. Mieszkanie do własnej aranżacji, dwa duże pokoje. Idealne również pod inwestycję. Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

405 000 zł60 m² 6 734,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż, 60,14 m , Loggia, blok, gotowe do zamieszkania, osiedle Jadwiżyn w Pile. Mieszkanie trzypokojowe z salonem, sypialnią i z jadalnią otwartą na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ofiar Katynia

Zamość,Piła

275 000 zł28 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na Sprzedaż! Nowoczesne umeblowane mieszkanie- piła, ul. Ofiar Katynia! Przedstawiamy przytulną i nowocześnie wykończoną kawalerkę o powierzchni 28,72 m , z dużą piwnicą 7,74m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Górne,Piła

599 000 zł60 m² 10 018,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Górnym w Pile. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Staszyce,Piła

365 000 zł62 m² 5 849,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Piła,wielkopolskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką plus piwnicą , pierwszy pokój jest z aneksem kuchennym i z niego jest wejście do łazienki i drugiego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile - bezczynszowe mieszkanie stanowiące całe pierwsze piętro domu zlokalizowanego na Osiedlu Górnym w Pile, blisko lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Piła,wielkopolskie

449 000 zł44 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43,58 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (jest winda) w bloku z 2018 r. przy ul. Widok w Pile (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

2 300 zł38 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe dwupokojowe mieszkanie w zacisznej okolicy, blisko lasu. Nowy budynek z windą, 3 piętro z pięknym widokiem na zieleń, cisza i spokój. Lokal umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Podlasie,Piła

444 000 zł101 m² 4 410,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie powierzchni 95,05 m 2 na I piętrze domu w Pile. Piwnica o powierzchni 16,48 m 2. Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 41,63 m 2. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Zamość,Piła

394 000 zł40 m² 9 733,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,21 m z loggią, komórką lokatorską o pow. 2,27 m i miejscem postojowym za dodatkową opłatą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piła

Piła,wielkopolskie

300 000 zł26 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa ,wykończona kawalerka z pełnym osprzętem tj.zmywarka,lodówka,pralka,suszraka itp. Położenie uam Kołobrzeska 10b Do mieszkania przynależy miejsce,parkingowe,komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

690 000 zł65 m² 10 684,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z antresolą, dwoma balkonami oraz imponującym tarasem. Antresola zagospodarowana na łazienkę z prysznicem, sypialnię oraz pokój dziecięcy. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

560 000 zł65 m² 8 628,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,9m2 w bloku na osiedlu Zielone Tarasy. Miejsce, które łączy bliskość natury z wygodą życia w mieście. Rzeka Gwda, lasy i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

589 000 zł60 m² 9 851,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

489 000 zł60 m² 8 131,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry. Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. To zdecydowanie propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

639 000 zł58 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,22 m 2 w Pile przy ul. Konstancji. I piętro / balkon / miejsce postojowe / pomieszczenie użytkowe w mieszkaniu Apartamentowiec z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Koszyce,Piła

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Pile, ul. Wspólna (zielona Dolina) Powierzchnia 62,46m 2 z piwnicą 7,34m 2 i miejscem postojowym przy bloku. Przestronne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Śródmieście,Piła

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje - piła, śródmieście Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Piła - idealne dla singla lub pary szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku usytuowane na I piętrze. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. Rozkład pomieszczeń:.