dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Piła - Sprzedaż i wynajem

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Jadwiżyn,Piła

268 900 zł37 m² 7 249,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Super oferta! Na sprzedaż mieszkanie w stanie developerskim w Pile na Jadwiżynie o powierzchni 37m 2. Cena 268 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest optymalne, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

199 000 zł35 m² 5 621,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 35,40m2 na IX piętrze Pokój o pow. ok. 18,5m2 Kuchnia oddzielna o pow. ok. 10m2 Łazienka o pow. ok. 3m2 Przedpokój o pow. ok. 3,5m2 Z pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Piła

1 500 zł32 m² 47,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Mieszkanie w nowym bloku o pow. 31,68 m 2 Osiedle zamknięte na ul. Nowowiejskiego w Centrum kawalerka, II piętro, duży balkon! Nowe przestronne mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

498 992 zł66 m² 7 595 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe I piętro, pow. 65,70 m 2 Standard pod klucz! Miejsce postojowe w cenie! Osiedle Lotników to przede wszystkim niesamowite widoki na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Górne,Piła

485 000 zł75 m² 6 498,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje - 74,63 m 2 - II piętro/winda - osiedle górne - z widokiem! Lokalizacja tej nieruchomości to idealne rozwiązanie dla osób ceniących życie w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 900 zł39 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku do wynajęcia. Mieszkanie położone w zacisznym miejscu Zielonej Doliny w sąsiedztwie pięknych terenów spacerowych przy rzece. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górne

Górne,Piła

439 000 zł69 m² 6 354,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie z opcją miejsca postojowego w hali garażowej Mieszkanie o pow. 69,09m 2 na parterze w bloku Salon o pow. 23,20m 2 z wyjściem na oranżerię (5,3m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

1 300 zł46 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Mieszkanie os. Górne! Nowsze budownictwo! II piętro, 2 pokoje, loggia! Pow. 45,50 m 2! najem okazjonalny! Mieszkanie po remoncie! W pełni umeblowane i wyposażone! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

352 000 zł60 m² 5 836,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 60,31 m 2 z dużą loggią. Doskonała lokalizacja! Osiedle Jadwiżyn! Blok, III Piętro! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Górne,Piła

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu Górnym Trzecie piętro okolica cicha w pobliżu przedszkole szkoła lidl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zamość

Zamość,Piła

519 000 zł61 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W nowszym budownictwie O pow. 60,55 m 2 na zamościu W bloku Z 2014 r., 2. Piętro funkcjonalne I jasne W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

275 000 zł53 m² 5 191,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z Loggią usytuowane na I piętrze! Piła, osiedle Zamość! Wieżowiec, winda! Mieszkanie z zasobów psml-W. Powierzchnia mieszkania 52,97 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem. Piła, os. Zamość Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow.58 m 2. III piętro/ balkon /piwnica Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

499 000 zł106 m² 4 687,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż w centrum Piły! Ponad 106 m 2 - 2 poziomy - 4 pokoje i nie tylko - 3 balkony i taras - tylko 499 000 zł! Przedstawiamy Państwu nowoczesne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Piła,wielkopolskie

243 000 zł60 m² 4 056,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem! piła - kalina! Pow. użytkowa mieszkania 59,90 M 2! Zagospodarowany ogród o pow. ok. 300 m 2! Mieszkanie zadbane, dobrze urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 55,7m2 na 3 piętrze w bloku, na Jadwiżyne. Atrakcyjna lokalizacja przy ul. Śniadeckich, blisko lasu i rzeki. W mieszkaniu salon 18,6m2, sypialnia 15,6m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszyce

Staszyce,Piła

1 150 zł34 m² 34,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna kawalerka o pow. 33,75 m 2 z dużą loggią (5,8 m 2 ) na Staszycach przeznaczona dla 1-2 osób Pokój o pow. 17,00 m 2 Kuchnia o pow. 6,00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

215 000 zł62 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż jasne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Pile. Powierzchnia mieszkania 62 m , II piętro. Wygodny rozkład mieszkania. Duża loggia. Śródmieście. Cena 215 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleja Powstańców Wielkopolskich

Zamość,Piła

1 500 zł61 m² 24,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem! Mieszkanie os. Zamość! Bardzo dobra lokalizacja - Al. Powstańców Wielkopolskich! I piętro, 3 pokoje, loggia! Pow. 61 m 2! najem okazjonalny! Ogrzewanie miejskie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m 2 w Pile. Os. Śródmieście Usytuowane na I piętrze w bloku z loggią. Budynek z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła - Śródmieście atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m 2 usytuowane na I piętrze w bloku z loggią Budynek z końca lat osiemdziesiątych. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

274 000 zł49 m² 5 569,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Zamość. Powierzchnia 49,20 m 2 , balkon 6,85 m 2 , piwnica. Ogrzewanie miejskie. Rozkład pomieszczeń: salon o pow. 18,75 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Górne,Piła

140 000 zł23 m² 6 047,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka w Pile o pow. 23,15 m 2 , osiedle Górne. Mieszkanie bardzo jasne, z przepięknym widokiem na panoramę Piły i okolic. Lokal do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zamość

Zamość,Piła

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 - pokojowe Piła - Zamość, powierzchnia 35 m 2 , I piętro balkon o pow. 5,5 m 2 , piwnica Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

410 000 zł75 m² 5 459,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze W centrum miasta 3 pokoje, 75,10 m2 Możliwość stworzenia 4 pokoi Przestronne, słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone po remoncie! Wyjątkowe, jasne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Piła

256 000 zł32 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowym bloku o pow. 31,68 m 2 Osiedle zamknięte na ul. Nowowiejskiego w Centrum kawalerka, II piętro, duży balkon! Nowe przestronne mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła-śródmieście mieszkanie 3-pokojowe Nie chcesz tracić czasu na aranżacje kupionego mieszkania? Mieszkanie w pełni umeblowane dla ciebie w cenie mieszkania zabudowa stała Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górne

Górne,Piła

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Piła, os. Górne Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42 m 2 , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Zamość,Piła

1 200 zł35 m² 34,37 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! rezerwacja! Mieszkanie w świetnej lokalizacji! ul. Śniadeckich, piła! IV piętro, winda, 2 pokoje, loggia! Pow. 34,91 m 2! najem okazjonalny! Mieszkanie słoneczne, wpełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tucholska

Zamość,Piła

1 200 zł35 m² 34,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem! Słoneczne mieszkanie w Pile, ul. Tucholska! IV piętro, 2 pokoje, loggia Pow. 34,60 m 2 najem okazjonalny! Link do wirtualnego spaceru: mieszkanie w pełni umeblowanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Jadwiżyn. Powierzchnia 65 m , balkon, piwnica, winda. Ciepła woda i ogrzewanie - miejskie. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

263 000 zł53 m² 4 965,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

295 000 zł54 m² 5 484,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, balkon! II piętro, nowsze Budownictwo! Blok z 1994 roku! Piła - Śródmieście! Niskie koszty utrzymania! Mieszkanie dwustronne, rozkładowe: - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Górne,Piła

485 000 zł65 m² 7 412,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowe, trzypokojowe mieszkanie z 2021 r. Zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji deweloperskiej "osiedle Lotników" Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

289 000 zł59 m² 4 904,96 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Zamość o pow. 58,92 m 2. Balkon, piwnica, winda, miejsce parkingowe. Ciepła woda i ogrzewanie - miejskie. Przy bloku zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Koszyce

Koszyce,Piła

900 zł27 m² 32,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Kawalerka Al. Niepodległości! Pow. 27,40 m 2! najem okazjonalny! niskie koszty utrzymania! Mieszkanie umeblowane i wyposażone! Możliwość korzystania z ogrodu. Opłaty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Jadwiżyn,Piła

190 000 zł35 m² 5 367,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 35,40 m 2 w Pile. Os. Jadwiżyn, ul. Śniadeckich loggia/ piwnica/ winda Mieszkanie usytuowane na IX piętrze w wieżowcu. Przepiękne widoki oraz spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tucholska

Zamość,Piła

219 000 zł35 m² 6 329,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! na sprzedaż! Słoneczne mieszkanie w Pile, ul. Tucholska! IV piętro, 2 pokoje, loggia Pow. 34,60 m 2 Link do wirtualnego spaceru: w cenie pozostaje umeblowanie oraz wyposażenie.