dowolna

Mieszkania w bloku Piła - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

385 000 zł81 m² 4 764,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaz w pile, na Zamościu. Powierzchnia 80,81 m 2 , na którą składają się: pokój dzienny o powierzchni 20,60 m 2 kuchnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

350 000 zł63 m² 5 576,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią na 2 piętrze w bloku. Lokal mieszkalny o powierzchni 62,76m 2 w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu (o pow. ok. 18 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

379 000 zł64 m² 5 892,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z tarasem Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,32 m 2. Mieszkanie znajduje się na parterze dobrze utrzymanego niskiego bloku. Do mieszkania prowadzi osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chojnicka

Zamość,Piła

280 000 zł56 m² 4 982,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Pilskim Zamościu, 3 pokoje, 56,20 m2 z balkonem. Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego, słonecznego mieszkania w Pile przy ul. Chojnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

315 000 zł60 m² 5 223,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z loggią Mieszkanie o pow. 60,31 m 2 w bloku na 3 piętrze. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia w mieszkaniu. Miejsce parkingowe przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

199 000 zł24 m² 8 274,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Słoneczna kawalerka całkowicie wyposażona w nowym budownictwie. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie o pow. 24,05 m 2 , na wysokim parterze, z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

378 000 zł64 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w Pile na Zielonej Dolinie! parter, zabudowana loggia! Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o bardzo ciekawym, funkcjonalnym układzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

467 000 zł97 m² 4 824,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 86,80m 2 piwnica 10m 2. Własność z udziałem w gruncie. I piętro, loggia, blok, parking (mieszkanie pierwotnie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

349 000 zł62 m² 5 584,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje - 62,49 m 2 - parter osiedle zamość - najlepsza lokalizacja dla Rodziny! Mieszkanie dla osób ceniących bardzo dobrą infrastrukturę osiedlową, bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 350 zł50 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczne, bardzo czyste i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,70 m 2 , na wysokim parterze kameralnego bloku w centrum Piły. Salon o pow. 19,20 m 2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Koszyce,Piła

679 000 zł96 m² 7 040,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Pile o pow. 96,44 m . Os. Zielona Dolina/ ul. Promienna taras/ kominek/ winda Ciepły, klimatyczny i przestronny apartament w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

899 zł24 m² 37,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko calkowicie Nowe Umeblowane, kuch. mebelki Nowe, pokoj czesciowo nowe,Lazienka Nowa,usytuowane na Parterze,Parking przy Bloku.Czunsz Wynajmu z Oplatami Adm. 899zl. Dodatkowe Oplaty Wedlug.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Górne,Piła

379 000 zł58 m² 6 512,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z loggią Os. Górne ul. Złota Mieszkanie o pow. 58,20 m 2 Opis: salon o pow. 17,60 m 2 z wyjściem na loggię. Kuchnia o pow. 8,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

295 000 zł62 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica/ul. Kolbe 54 Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zamość

Zamość,Piła

1 500 zł65 m² 23,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem mieszkanie 4 - pokojowe Piła - Zamość Do wynajęcia przestronne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,70 m 2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

335 000 zł56 m² 5 971,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztero pokojowe Mieszkanie na Oś Górnym ul. Mickiewicza. 1 piętro, blok, balkon. 4- pokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,10 m2. Zarządca; pilska Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Podlasie,Piła

229 000 zł50 m² 4 589,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wieniawskiego w Pile, na I piętrze w bloku lat '90. Mieszkanie składa się z: salonu o powierzchni 18,10 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

347 000 zł38 m² 9 175,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,82 m 2 na II piętrze. Os. Zielona Dolina. Nowoczesny blok. Duży balkon. Duża komórka lokatorska. Teren ogrodzony i zagospodarowany. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

335 000 zł56 m² 5 971,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, osiedle górne ul. Mickiewicza 1 piętro, blok, balkon Większość mebli W cenie mieszkania! 4- pokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

190 000 zł62 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica. Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

190 000 zł62 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko 3040 zł/m 2. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Koszyce,Piła

347 000 zł38 m² 9 175,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,82 m 2 na II piętrze w Pile. Os. Zielona Dolina. Nowoczesny blok. Duży balkon. Duża komórka lokatorska. Teren ogrodzony i zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

290 000 zł65 m² 4 436,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Piła-Śródmieście, 3 pokoje, dwa balkony, 65,36m 2. Przestronne, z bardzo dobrym układem mieszkanie, z dwoma balkonami - z dwóch stron (mieszkanie dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zamość

Zamość,Piła

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje, 40 m2 Piła -zamość

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

350 000 zł63 m² 5 576,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,76m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu (o pow. ok. 18 m 2 ) z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 400 zł45 m² 31,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Piły o pow. 44,70m2. Najem okazjonalny na minimum 1 rok. Rozkład pomieszczeń: salon połączony z kuchnią o pow. 15m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górne

Górne,Piła

439 000 zł69 m² 6 354,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe na os. Górnym W pile Mieszkanie o pow. 69,09m2 na parterze w bloku Salon o pow. 23,20m2 z wyjściem na oranżerię (5,3m2) Dwie sypialnie o pow. 19,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

488 000 zł104 m² 4 678,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne przestronne mieszkanie na Zamościu Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 104,30 m 2 usytuowane na 3 piętrze trzykondygnacyjnego zadbanego budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowników

Górne,Piła

319 000 zł51 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie w Pile, ul. Szybowników z bardzo dużą loggią Mieszkanie o pow. 50,61m2, na bardzo wysokim parterze, z bardzo dużą loggią - na całej szerokości loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe W centrum piły W zasobach pilskiej spółdzielni mieszkaniowej. 10 piętro,winda, wieżowiec ciepła woda I ogrzewanie miejskie. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

249 000 zł50 m² 5 010,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z loggią na parterze Mieszkanie o pow. 49,70 m 2 w bloku Opis: salon z loggią Sypialnia Oddzielna kuchnia Okna na wschód i zachód Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 300 zł52 m² 25,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,6 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowego bloku w centrum Piły, pozostającego w zasobach psm L-W. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

306 000 zł44 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- oferta bezpośrednia - Prowizję biura za Kupującego ponosi Sprzedający! Ostatnie 2 pokojowe mieszkania w tej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

679 000 zł96 m² 7 040,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament Z tarasem I kominkiem 96 m 2 Piła - Zielona Dolina Komfortowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 96,44 m 2 , z tarasem. Ciepły, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Górne,Piła

800 zł29 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Kawalerka w Pile, przy ul. Wyspiańskiego Pow. 29,20 m 2 Umeblowanie i wysposażenie widoczne na zdjęciach. Ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

1 100 zł35 m² 31,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe umeblowane mieszkanie z zabudowanym balkonem do wynajęcia w centrum miasta przy ulicy Staromiejskiej. Lokal mieszkalny składa się z pokoju dziennego z przejściem do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

345 000 zł58 m² 5 989,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Zamościu na I piętrze. Powierzchnia pomieszczeń : Salon o pow. 18,98 m 2 Pokój dziecięcy o pow. 9,10 m 2 Sypialnia o pow. 9,10 m 2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowników

Górne,Piła

319 000 zł51 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Pile, ul. Szybowników z bardzo dużą loggią. Mieszkanie o pow. 50,61m2, na bardzo wysokim parterze, z bardzo dużą loggią - na całej szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

287 000 zł45 m² 6 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W centrum piły! Powierzchnia 45,05 m 2 , Po remoncie! Mieszkanie dostępne od stycznia 2023 r. Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pile,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

335 000 zł36 m² 9 318,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w bardziej zacisznej części Zielonej Doliny. Nowsze budownictwo z 2015 roku. Świetne pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,95 m2,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij