dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Piła - Sprzedaż i wynajem

80 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Przytulna aranżacja, klasyczny układ pomieszczeń oraz doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku Piła, ul. Spacerowa 14. Lokal o przemyślanym układzie pomieszczeń: serce mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,30 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica niesamowity widok na panoramę miasta oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł23,46 m² 6 564,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka z pięknym widokiem na panoramę miasta. Osiedle Górne, VIII p. Powierzchnia mieszkania 23,46 m 2 - duży pokój otwarty na przedpokój i kuchnię. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Twoja oaza spokoju przy lesie - gotowe 4 pokoje, piła ul. Mickiewicza Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza, położone na 4 piętrze w bloku przy lesie - zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60,90 m² 7 536,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

NA sprzedaż , os. Górne ul. Żeromskiego mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,90 m III piętro, loggia, blok z 1987 r. Funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,62 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na wysokim parterze! Przedstawiamy świetną ofertę mieszkania w Pile na osiedlu Górnym przy ulicy Adama Asnyka. Osiedle Górne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł26 m² 10 765,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 29/6. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł50,60 m² 6 106,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły 50,60 m 2 , I piętro, balkon nowa cena! Obniżka o 20.000,00 zł! 309.000,00 zł zamiast 329.000,00 zł. (Istnieje możliwość negocjacji ceny).

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Duże mieszkanie piła - zamość! 4 pokoje o pow. 70 m 2 , 10. piętro, balkon Mieszkanie na ul. Roosevelta o pow. 70 m , 4 pokoje, osobna kuchnia, położone na 10. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, osobna kuchnia, nowe instalacje, klimatyzacja i pełne umeblowane, 72 m 2! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

447 840 zł62,20 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,20m2 2 loggie, III piętro, klimatyzacja Piła, ul. Kazimierza Wielkiego Funkcjonalne mieszkanie, w pobliżu placu zabaw i terenów spacerowych Opis i pow.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja prywatna oaza przy ul. Mickiewicza - mieszkanie z widokiem na las Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a widok z okna ukoi Twoje zmysły? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł90,10 m² 7 491,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,1 m , położone na II piętrze zadbanego budynku z 2000 roku przy ul. Złotej w Pile. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł81,60 m² 6 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu, 1 piętro, dwa balkony! nowsze budownictwo. Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42,40 m² 7 665,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m na 2. piętrze w pięciopiętrowym bloku, mieszczącym się przy al. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł80,81 m² 5 073,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,81 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Ludowej w Pile. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,20 m² 6 122,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Piła, ul. Bydgoska. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej części Piły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 65.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Piła,wielkopolskie

599 000 zł70,66 m² 8 477,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Obniżka ceny! Teraz mieszkanie kosztuje 608 000 zł. Garaż 70 000 zł. Istnieje możliwość dokupienia garażu pod budynkiem za osobną kwotę 70 000zł. Garaż murowany o pow. 17,02m2 z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,10 m² 7 847,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia! Dla singla, dla pary, dla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,10 m² 7 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duża kawalerka na górnym w nowszym bloku parter Z dużym balkonem! Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę o powierzchni 36,10m2 , zlokalizowaną w bloku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł70,66 m² 9 453,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zaufanie buduje się latami - i właśnie dzięki temu mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę, która pojawia się na rynku niezwykle rzadko. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł232,10 m² 2 154,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Lokal handlowo-usługowy - piła os. Śródmieście istnieje możliwość przekształcenia lokalu na mieszkania! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W centrum Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku, piła, ul. Spacerowa 14 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,10 m² 7 131,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe ul. Wieniawskiego Podlasie, piła Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł35,70 m² 5 434,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2, ivp w IV bloku psm L-W w Pile, śródmieście bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu przy współpracy Z ponad 20 bankami.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,90 m² 7 314,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 49,9 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku położonego w zielonej części osiedla Podlasie. Wokół niska zabudowa oraz domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł51,40 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone w Pile przy ulicy Rycerskiej. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } dwa poziomy - przestrzeń, której będą CI zazdrościć Dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,98 m² 7 233,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w Pile - 90 m przestrzeni, ul. Żeromskiego Szukasz miejsca, które wymyka się schematom typowych mieszkań w bloku? Odkryj przestronne, nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,97 m² 6 890,69 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na zamościu przytulne Z widokiem na panoramę miasta Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o pow. 52,97m2, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,70 m² 7 330,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 mkw usytuowane na parterze w bloku przy pilskim deptaku W mieszkaniu właśnie zakończono remont! ogrzewanie i podgrzanie wody.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł35,70 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

209 900 zł38 m² 5 572,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Piły Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Łazienka oraz kuchnia w ubiegłych latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zamość,Piła

279 900 zł26 m² 10 765,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: nowoczesny apartament po generalnym remoncie, 1 piętro, balkon, prywatny parking - Piła, ul. Bydgoska! Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij