dowolna

Nieruchomości Piła - Oferty wynajmu nieruchomości

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

5 450 zł545 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hali Magazynowej z Biurem w Pile - Osiedle Podlasie - Idealna Lokalizacja dla Twojego Biznesu! Szukasz przestronnej i funkcjonalnej hali magazynowej z zapleczem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

22,40 zł/m²98,20 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem Lokal składający się z 3 gabinetów. Ofertą wynajmu jest lokal składający się z: poczekalnia z recepcją o powierzchni 15,26m 2 komunikacja o powierzchni 24,07m 2 gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 601 m² 3,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu rampę utwardzoną kostką brukową o powierzchni 1601 m usytuowana na działce nr 175/9 w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²622,66 m² 16 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

DO wynajęcia 623 m 2 powierzchni biurowych pomieszczenia biurowe, socjalne, serwerownia Możliwość wynajęcia również pojedynczych pomieszczeń! Piła Motylewo obok drogi krajowej nr 11 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

17,84 zł/m²145,16 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o pow. 145,16 m2 Piła ul. Zygmunta Starego. Do dyspozycji 6 pomieszczeń biurowych część socjalna (łazienka + wc) oraz hol. - biuro 28,34 m2 - biuro 12,22 m2 - hol 23,96.

Szczegóły ogłoszenia

78 400 zł2 800 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej I usług logistycznych Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz biurowe wraz z możliwością kompleksowej obsługi logistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł28,40 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon najem okazjonalny! na wynajem mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 56 m.kw. usytuowane na niskim parterze domu jednorodzinnego. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - jasna oddzielna kuchnia - duża łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego - Piła, aleja Piastów 10. Prezentujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 136,10 m , położony na parterze budynku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²609,78 m² 9 147 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu użytkowego Lokalizacja: piła, ul. Mickiewicza 105 Pawilon handlowy zlokalizowany na działce o numerze geodezyjnym 315/10 Opis lokalu Do wynajęcia lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,25 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone w samym centrum Śródmieścia, czeka na nowych najemców. Stylowe mieszkanie w nowym budownictwie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50,87 m² 33,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Łączna Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, funkcjonalnego i bardzo jasnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego | 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

48,28 zł/m²145 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe lokale w centrum Piły - oferta dla wymagających W samym sercu Piły dostępne są cztery odrębne lokale o różnych powierzchniach, zaprojektowane przez cenioną projektantkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł29,60 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, przytulny i doskonale wyposażony apartament o powierzchni 29,6 m 2 , zlokalizowana na 1 piętrze bloku na os. Zamoście w Pile. Salon z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowoczesne pomieszczenie na wynajem w Pile na osiedlu Jadwiżyn Szczegółowy opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 25 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł3 238 m² 1,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta wynajmu : utwardzony teren w doskonałej lokalizacji dla biznesu. Do wynajęcia utwardzona działka o pow. 3 200 m 2 zlokalizowanej w sercu dynamicznego terenu przemysłowego.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Piła,wielkopolskie

37 800 zł880 m² 42,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Do wynajęcia hala biurowo - magazynowa w Pile! Powierzchnia magazynowa 690 m 2 i biurowa 190 m 2 Idealna lokalizacja dla Twojej firmy - ul. Bydgoska bezpośrednio przy obwodnicy Piły!.

Szczegóły ogłoszenia

76,05 zł/m²20,38 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, piła Śródmieście; 20,38m 2. Lokal składa się z pomieszczenia głównego (sprzedażowego) oraz łazienki. Widny, duże okna wystawowe z dwóch stron. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²144 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowe lokale usługowe premium W ścisłym centrum piły Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach znajdziesz je właśnie tutaj na " Sikorskiego 81" w Pile. Ten wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,98 m² 46,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Rynkowa, śródmieście Do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w nowym budownictwie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piła- centrum miasta Nowoczesne, wyjątkowo komfortowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal. W pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

38,11 zł/m²57,70 m² 2 199 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szczegóły Lokalu: sala Główna (37,33 m2): przestronna przestrzeń idealna na działalność handlową, biurową czy usługową. Mała salka/pomieszczenie Konferencyjne (8,76 m2): doskonałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,61 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 28,61 m | Os. Lotników | 2025 r. | winda | piwnica Na wynajem nowoczesna, nigdy nie użytkowana, w pełni wyposażona kawalerka położona na I piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13 461 zł897,40 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Hala na wynajem - piła | powierzchnia 897,4 m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynowa o łącznej powierzchni 897,4 m , zlokalizowaną w przemysłowej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

27,02 zł/m²41,90 m² 1 132 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia biuro 41,9 m 2 Możliwość wynajęcia również sąsiednich pomieszczeń! Piła Motylewo obok drogi krajowej nr 11 Do wynajęcia biuro składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²213 m² 2 662 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Z ogromnym potencjałem wspaniałe, klimatyczne wnętrze z widokiem na miasto - ścisłe centrum Piły - Na wynajem lokal o powierzchni 213 m 2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł360 m² 16,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na wynajem segment hali magazynowej z dwoma obszernymi placami manewrowymi - Piła ul. Kossaka. Oferta dotyczy części hali o pow. 360 m2, możliwość dowolnego łączenia segmentów - 120 m2, 240.

Szczegóły ogłoszenia

34,80 zł/m²28,45 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 28,45 m2 w Pile przy ul. Bydgoskiej. Bardzo dobra lokalizacja: w pasażu innych lokali biurowo, handlowo-usługowych, przy ruchliwej ulicy Roosevelta.

Szczegóły ogłoszenia

8 326 zł555,10 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Hala na wynajem - piła | powierzchnia 555,1m Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynowa o łącznej powierzchni 555,1 m , zlokalizowaną w przemysłowej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

25,03 zł/m²142,05 m² 3 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na wynajem lokal użytkowy o pow. 142,05 m2 mieszczący się w budynku, przy ul. Zygmunta Starego w Pile. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²126,56 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowo - usługowy w bardzo ruchliwym punkcie z doskonale widoczną witryną! Piła / Centrum Na wynajem atrakcyjny lokal handlowy w samym centrum Piły przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

29 700 zł1 800 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa do wynajęcia pow. 1800 m 2 piła - podlasie Do wynajęcia hala magazynowa o pow. 1800 m 2 położona 1000 m od drogi krajowej nr 10. Dwie bramy wjazdowe. Parametry hali: -.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość komercyjna W pilskiej strefie przemysłowej do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno-magazynowy do wynajęcia - 1200 m Z potencjałem rozwoju Pragniemy przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

44,09 zł/m²81,66 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piła - Śródmieście Lokal użytkowy o powierzchni 81,66 m.kw. usytuowany na parterze kamienicy w ciągu handlowo - usługowo - gastronomicznym. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

69,07 zł/m²9,99 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem | 9,99 M2 | piła, ul. Bydgoska Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 9,99 m2 (lokal 1), idealne na małe biuro lub punkt usługowy. Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w Pile - parter, 32 m 2, 2 pomieszczenia, wejście z ulicy Na wynajem funkcjonalny lokal zlokalizowany w bloku przy jednej z głównych ulic Piły. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł45,64 m² 26,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - piła - centrum ul. Sikorskiego. Wynajem okazjonalny! 2 pok. mieszkanie o pow. 45,64 m2, II-piętro w III p. bloku, pokoje w pełni umeblowane: telewizor , kanapy, regały, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49,98 m² 50,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 49,98 m | Os. Sztuk Pięknych | 2025 r. | winda | piwnica Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

23 348 zł898 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z ogrzewaniem na wynajem Piła, osiedle Zamość, sąsiedztwo Pilskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 898 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,62 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - i piętro - balkon - winda - nowe budownictwo wyposażenie I umeblowanie Mieszkanie.