dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Piła Osiedle Śródmieście

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

379 000 zł51,70 m² 7 330,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 mkw usytuowane na parterze w bloku przy pilskim deptaku W mieszkaniu właśnie zakończono remont! ogrzewanie i podgrzanie wody.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,33 m² 8 311,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piła - Zamoście, ul. Kadetów Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m2 II piętro, loggia, blok z 2010 roku Mieszkanie składa się z: - funkcjonalnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł54,76 m² 6 884,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Staromiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł62,37 m² 4 633,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, z dwoma balkonami, w odnowionej kamienicy, w ciekawym miejscu W pile Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II p w.

Szczegóły ogłoszenia

46,35 zł/m²17,26 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal 17 m w samym centrum Piły - przy Merkurym Szukasz miejsca na biuro lub gabinet, do którego każdy trafi bez trudu? Na wynajem lokal o powierzchni 17,26 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

44,09 zł/m²81,66 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piła - Śródmieście Lokal użytkowy o powierzchni 81,66 m.kw. usytuowany na parterze kamienicy w ciągu handlowo - usługowo - gastronomicznym. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł53,07 m² 8 724,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana na "mały domek" w Pile! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m.kw. usytuowane na I piętrze w wyjątkowej i zadbanej kameralnej kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,68 m² 4 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55,62 m² 3 955,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na wyspę w Pile Tytułem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,62 m . Układ pomieszczeń prezentuje się.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł35,70 m² 5 434,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2, ivp w IV bloku psm L-W w Pile, śródmieście bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu przy współpracy Z ponad 20 bankami.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Piła

2 980 000 zł747,76 m² 3 985,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Gotowy do działania pensjonat w zabytkowym obiekcie w centrum Piła - wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Parku Miejski Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W centrum Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku, piła, ul. Spacerowa 14 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Piła

Śródmieście,Piła

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 197 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W pile O pow. 180 M2 piła-śródmieście. Trzy oddzielne mieszkania. Dom wielorodzinny, w skład którego wchodzą trzy oddzielne, niezależne mieszkania (z.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

180 000 zł38,20 m² 4 712,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na parterze kamienicy - Piła, śródmieście Tytułem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,20 m położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. 11-go listopada w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

205 000 zł38,30 m² 5 352,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 38,30 m przy ul. Fałata. I piętro, piła - Śródmieście. Tytułem oferty jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fałata.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design łączy się z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł72,44 m² 6 488,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal 72,44 m - idealny na gabinety lub biuro - Piła, ul. Staromiejska Szukasz miejsca na własną praktykę lekarską, kancelarię lub biuro projektowe? Wykorzystaj potencjał wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł193 m² 6 165,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Piła - Śródmieście na sprzedaż lokal komercyjny Z długoterminowym najemcą! Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy o pow. 193 m2 , z czego: - 160.46 m2 - pawilon handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Piła

Śródmieście,Piła

33,33 zł/m²45 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na wynajem w centrum miasta - Piła Aleja Wojska Polskiego Przedmiotem oferty jest lokal usługowy o łącznej powierzchni ok. 45m2 położony na I piętrze budynku handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

599 000 zł90,06 m² 6 651,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,06 m , położone na 1. piętrze kamienicy w centrum Piły. Do lokalu przynależą dwa balkony, a pod klatką znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w centrum Piły na Targowisku Miejskim Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48 m 2 , w świetnej lokalizacji na głównym targowisku miejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł117,50 m² 4 927,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Unikatowe, dwupoziomowe mieszkanie - przestrzeń i wygoda w samym sercu Piły! Czy szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego życia , przestrzeń , świetną lokalizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,29 m² 11 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe | 35,29 m2 | Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62,37 m² 4 633,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne mieszkanie, z dwoma balkonami, w odnowionej kamienicy, w ciekawym miejscu W pile Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,29 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł78,42 m² 4 654,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, piła, śródmieście, ul. O.M.KOLBE. Przedmiotem oferty jest przestronne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie. Lokal o pow. 78,42 m2 położony na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Piła

Śródmieście,Piła

139 000 zł28,45 m² 4 885,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 28,45 m2 w Pile przy ul. Roosevelta/bydgoskiej. Bardzo dobra lokalizacja: w pasażu innych lokali biurowo, handlowo-usługowych, przy ruchliwej ulicy Roosevelta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku Piła, ul. Spacerowa 14. Lokal o przemyślanym układzie pomieszczeń: serce mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 804 zł72,76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, osobna kuchnia, nowe instalacje, klimatyzacja i pełne umeblowane, 72 m 2! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 37,29 m , II piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , zlokalizowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł44,90 m² 8 374,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 44,90m2, i piętro piła - śródmieście, pl. Zwyciestwa Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

49 000 zł13 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej podziemnej w nowym bloku z 2025 roku, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej 2a-b. Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku przy ulicy Rynkowej. I piętro z dużym balkonem. Lokal mieszkalny mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje przy Galerii Kasztanowej | 1. Piętro Na sprezdaż mieszkanie o powierzchni 35 m po kapitalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Śródmieście,Piła

199 000 zł33 m² 6 119,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,52 m , położone w Pile przy ul. Wodnej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła