dowolna

Nieruchomości Piła - Oferty sprzedaży nieruchomości

547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

547 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament

Koszyce,Piła

739 000 zł78 m² 9 418,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Nowoczesny Apartament na Sprzedaż - Idealny dla Rodziny z Dziećmi Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Staszyce,Piła

388 000 zł62 m² 6 217,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie - Na sprzedaż - Piła, os. Staszyce zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,40 m 2 usytuowane na II i ostatnim piętrze w niskim bloku, z Loggią - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, aleja Powstańców Wielkopolskich

Piła,wielkopolskie

160 000 zł77 m² 2 083,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę sprzedaży - gotowy biznes z dobrą kawą i nie tylko! To wyjątkowa okazja na inwestycję! Lokal znajduje się w cenionej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

139 000 zł26 m² 5 305,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! wyjątkowa okazja inwestycyjna - kameralne mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Metraż: 26,20 m Piętro: 3 Prywatny parking dla mieszkańców (szlaban) Marzysz o nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

385 000 zł53 m² 7 268,27 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w Pile na Zamościu o pow. 52,97 m 2. 3 pokoje / winda cichobieżna / III piętro / balkon / piwnica / świetny układ Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Medyczna

Górne,Piła

199 000 zł24 m² 8 361,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja!chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Inwestycyjne Mieszkanie - Gwarantowany Dochód! Lokalizacja: osiedle Górne, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przednia

Koszyce,Piła

479 000 zł66 m² 7 312,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Piła, zielona Dolina ul. Przednia. Mieszkanie o pow. 65,50 m 2 zlokalizowane na parterze w bloku. Rozkład pomieszczeń lokalu przedstawia się następująco: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Górne,Piła

699 000 zł157 m² 4 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dobrze utrzymany dom w cenie apartamentu! Piła - os. Górne Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, środkowy segment usytuowany na działce o powierzchni 242 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

279 000 zł60 m² 4 611,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie gotowe do zamieszkania! rewelacyjna cena komfortowego mieszkaniia! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Górne,Piła

234 000 zł40 m² 5 894,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na Sprzedaż lokal mieszkalnym z dużym balkonem położony na parterze w bloku przy ul. Asnyka! Obecnie mieszkanie używane jako gabinet lekarski. Mieszkanie o powierzchni 39,7 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Piła,wielkopolskie

395 000 zł59 m² 6 690,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w najlepszej lokalizacji w Pile? To idealna oferta dla Ciebie i Twojej Rodziny! Piła, zielona Dolina ul. Promienna. Rozkład pomieszczeń przedstawia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

485 218 zł65 m² 7 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja (brak mieszkań na innych piętrach niż parter) ta oferta tylko U nas Niskie koszty notarialne, brak pcc! Celem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,13 m 2. Piła os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Piła

Koszyce,Piła

229 000 zł644 m² 355,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 644 m 2 w Pile, os. Koszyce, aleja Niepodległości. Cena 229 000 zł. Działka położona wśród nowopowstającej zabudowy jednorodzinnej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Śródmieście,Piła

970 000 zł272 m² 3 569,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W centrum piły. Garaż wolnostojący, mieszkanko W części piwnicznej. Dobrze utrzymany I zadbany dom. Przedmiotem sprzedaży j est działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piła

Górne,Piła

699 000 zł157 m² 4 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:242 m²

Nieruchomość spełnia wymogi obu programów, które można łączyć "bezpieczny kredyt 2%" "mieszkanie bez wkładu własnego" - Dobrze utrzymany dom w cenie apartament! Piła - os. Górne Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

290 000 zł54 m² 5 331,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny Aktualnie 290 000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,39 m 2 usytuowane na parterze przy ul. Wodnej w Pile. Mieszkanie jest ciepłe, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Piła

98 000 zł30 m² 3 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 21,34 m 2 w kompleksie lokali usługowych Piła, ul. Popiełuszki. Lokal o wymiarach ok. 6,50 m x 3,30 m z dwoma oknami (nowe, pcv); na wyposażeniu gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Koszyce,Piła

610 000 zł94 m² 6 515,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Piła, zielona Dolina. Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe o pow. 93,62 m 2 , 4 pokoje, 2 łazienki. Z dużym balkonem i komórką lokatorską. Szukasz przestronnego i komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Piła

309 000 zł60 m² 5 118,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60,37 m 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

290 000 zł48 m² 6 054,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Teraz 290 000 zł. Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Pile na Zamościu o pow. 47,90 m 2 3 pokoje / II piętro z IV / balkon / piwnica / świetny układ / blok /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Składowa

Podlasie,Piła

2 500 000 zł8 600 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż zabudowana działka gruntu o powierzchni 8600 2 w Pile. Skrzyżowanie ulic Składowej i Wawelskiej. Teren objęty mpzp. Działka o przeznaczeniu usługowym. Realizacja nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodła

Zamość,Piła

365 000 zł40 m² 9 109,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam nowoczesne, bardzo przytulne mieszkanie w Pile na ul. Rodła, w bloku z 2016r. Świetna lokalizacja - obok uczelnia ans, sklepy, ośrodek zdrowia, galeria Kasztanowa, aquapark,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Piła

Górne,Piła

165 000 zł26 m² 6 370,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Kawalerka - Piła, osiedle Górne Kawalerka o powierzchni 25,9 m 2 , położonej na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Piły - Idealne pod inwestycję! Lokalizacja: centrum, piła Piętro: 2 / 4 Powierzchnia: 48 m Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

296 000 zł59 m² 5 023,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w Pile na Zamościu o pow. 58,92 m 2. 3 pokoje / winda / VI piętro / balkon / piwnica / świetny układ Wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

529 000 zł64 m² 8 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie - osiedle zamość! 3 pokoje o pow. 64,32 m 2 , II piętro, balkon, komórka lokatorska Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piła

Jadwiżyn,Piła

439 000 zł82 m² 5 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Pile o pow. 82 m usytuowany na działce o pow. 700 m Świetna lokalizacja, duże możliwości. Nieruchomość położona jest w Pile na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

513 081 zł69 m² 7 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

TA oferta tylko U nas Niskie koszty notarialne, brak pcc! Celem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 68,87 m 2. Piła os. Górne ul. Mickiewicza. Nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Działka W centrum miasta - ul. Staromiejska zabudowana wolnostojącym budynkiem handlowo-usługowym. Atuty nieruchomości: działka nr 215/6 o powierzchni 126 m 2 , lokal o pow. ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Zamość,Piła

529 000 zł64 m² 8 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie - osiedle zamość! 3 pokoje o pow. 64,32 m 2 , II piętro, balkon, komórka lokatorska Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kadetów

Zamość,Piła

529 000 zł64 m² 8 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, aleja Wojska Polskiego

Śródmieście,Piła

550 000 zł225 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferta dotyczy budynku użytkowego położonego w Pile przy ul. Wojska Polskiego. Natychmiast przy wyburzonym niedawno dh stokłosa. Głównym atutem tej lokalizacji, poza tym że jest to ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Podlasie,Piła

900 000 zł700 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom z warsztatem o powierzchni zabudowanej ok 700 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Zamość,Piła

349 000 zł65 m² 5 400,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na zamościu ul. Wawelska, blok , IV piętro, loggia Mieszkanie przestronne o pow. 64,62 m2 w skład którego wchodzą: - 4 niezależne pokoje ( 18,04 m2, 9,77m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

299 500 zł48 m² 6 252,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Pile na Zamościu o pow. 47,90 m 2 3 pokoje / II piętro z IV / balkon / piwnica / świetny układ / blok / stan do wprowadzenia Dopasowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

219 000 zł37 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,2 m 2 w Pile, osiedle Śródmieście, ul. Staromiejska. I piętro/piwnica Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. ok. 18 m 2 , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Jadwiżyn,Piła

539 000 zł68 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz 4 pokojowego apartamentu w doskonałej lokalizacji oraz nowym budownictwie? To oferta wprost idealna dla Ciebie i Twojej Rodziny! Piła Śniadeckich Zielone Tarasy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

385 000 zł35 m² 11 133,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, jasne i nowe mieszkanie w Pile na osiedlu Zamość - piękny widok - duży balkon - 2 pokoje - na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe , położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

219 000 zł37 m² 5 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Piła,wielkopolskie

229 000 zł39 m² 5 902,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Pile. Spokojna okolica z rozwijającą się infrastrukturą to niezaprzeczalny atut tej oferty. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Piła,wielkopolskie

399 000 zł49 m² 8 068,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, na parterze. Położone w cichej okolicy, przy mało ruchliwej ulicy blisko centrum miasta o łącznej powierzchni 49,45m^2 na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij