dowolna

Nieruchomości Piła - Oferty sprzedaży nieruchomości

548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piła

Piła,wielkopolskie

149 000 zł676 m² 220,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - dolaszewo Sypialnia miasta Piły, oddalona ok. 2 km od granicy miasta. Powierzchnia działki ok.676 m2 Działka pochyła, w kształcie nieregularnym. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

289 000 zł48 m² 5 994,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła - śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części miasta, w pobliżu nowego deptaku. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Piła,wielkopolskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam 3 pokojowe mieszkanie przerobione z 2 pokojowego w ładnym, ocieplonym i zadbanym budynku w centrum miasta.Ulica Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

679 000 zł89 m² 7 642,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom parterowy o pow. 88,85 m2 w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, piła, ul. Ibisowa! Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc czyli 2% od ceny sprzedaży! Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Piła

Piła,wielkopolskie

169 000 zł1 227 m² 137,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! cena promocyjna 169 tys. ZŁ (do 30 czerwca, potem 180 tys.) Działka budowlana w Jeziorkach 1227 m 2 , 8 km od centrum Piły (10 min. jazdy samochodem). Lokalizacja w nowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Śródmieście,Piła

849 000 zł120 m² 7 053,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W sercu Zielonej Doliny już niebawem powstanie przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Idealny dom dla rodziny. Duży, przestronny i urokliwy. Priorytetowym celem inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

199 000 zł45 m² 4 432,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż - mieszkanie do remontu | 44,9 m | centrum piły | inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

449 000 zł59 m² 7 643,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,74 m2 w Pile - osiedle Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego. Bezpłatna pomoc W uzyskaniu kredytu nasz expert znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

399 000 zł65 m² 6 166,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Jadwiżyn. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (odrębna własność lokalu mieszkalnego), 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,7 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medyczna

Górne,Piła

285 000 zł47 m² 6 045,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,14m2 blok, III piętro, okna pcv, balkon Piła, ul. Medyczna pokoje o pow.: -14,20m2 ( szerokość pokoju 3,35m) z wyjściem na balkon; okno od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Motylewo,Piła

699 000 zł92 m² 7 589,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Dom parterowy o pow. 92,10 m2 w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, piła, ul. Ibisowa! Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc czyli 2% od ceny sprzedaży! Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

370 000 zł62 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile o pow. 62,5 m 2 - osiedle Śródmieście. II piętro / loggia / piwnica / ul. O. M. Kolbe Mieszkanie bardzo jasne, przestronne, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

290 000 zł60 m² 4 814,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Celem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w Centrum Piły przy Al Jana Pawła II. Przedstawiamy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na 2 piętrze w samym centrum miasta Piły. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Górne,Piła

525 000 zł133 m² 3 953,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

830 000 zł86 m² 9 600,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

449 000 zł59 m² 7 643,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,74 m 2 w Pile - osiedle Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

264 000 zł44 m² 6 017,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie w Śródmieściu, ul O.M. Kolbe Nowsze budownictwo 3 piętro, powierzchnia 43,87 m 2 , Mieszkanie wygodne, zadbane w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

330 000 zł55 m² 6 003,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,97 m 2 usytuowane na 4 kondygnacji (wg rzutów 2 piętro) w wieżowcu. Niższa Cena 330 000zł. 2 duże pokoje /loggia / Winda / Piwnica / Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

330 000 zł55 m² 6 003,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,97 m2 usytuowane na 4 kondygnacji (wg rzutów 2 piętro) w wieżowcu. Dwa pokoje/loggia / Winda / Piwnica / Świetny układ bezpłatna pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Górne,Piła

291 182 zł36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie O pow. 35,51m2 I piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 18,3m2 pokój o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

299 000 zł51 m² 5 877,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! na sprzedaż! Słoneczne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,87 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

230 000 zł42 m² 5 515,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja poddasze Z charakterem | 3 pokoje | chałubińskiego 9 piła Idealne dla pary, młodej rodziny lub singla z wizją! Jeśli szukasz mieszkania z duszą, klimatem i lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kossaka

Zamość,Piła

610 000 zł57 m² 10 750,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Celem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,74 m 2 w apartamentowcu z 2021 roku w Pile przy ul. Kossaka 19+ komórka lokatorska za 610 000 zł. Nieodzownym składnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Piła

249 000 zł47 m² 5 327,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Polecam 3 pokojowe mieszkanie przerobione z 2 pokojowego w ładnym, ocieplonym i zadbanym budynku w centrum miasta. Powierzchnia użytkowa wynosi 46,74 m2, na którą składają się; 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Piła

Górne,Piła

50 000 zł17 m² 2 913,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Rezerwacja Na sprzedaż garaż murowany - Piła, ul. Krzywa. Przedmiotem sprzedaży jest murowany garaż o powierzchni 17,16 m , położony w skrajnym punkcie ciągu garażowego - co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączna

Jadwiżyn,Piła

208 000 zł31 m² 6 731,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie słoneczne na sprzedaż od ręki. Pokój 18 m2 z dwoma dużymi oknami wychodzącymi na 2 inne strony świata. Kuchnia osobna z meblami Ikea. Łazienka z wanną. W korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,90 m 2 - Piła, os. Jadwiżyn. 3 piętro / balkon / piwnica Mieszkanie po remoncie, wymieniona elektryka (rok 2021) oraz sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Zamość,Piła

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z windą przy ul. Bydgoskiej. Rozkład pomieszczeń w nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

165 000 zł25 m² 6 610,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W dobrej cenie! kawalerka W centrum ul. Spacerowa I piętro, z balkonem, lokal o powierzchni 24,96 m 2 Opis mieszkania: - pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Koszyce,Piła

739 000 zł78 m² 9 418,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Nowoczesny Apartament na Sprzedaż - Idealny dla Rodziny z Dziećmi Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rynkowa

Piła,wielkopolskie

610 000 zł72 m² 8 505,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz rodzinnego, przestronnego i nowego mieszkania 3 pokojowego w znakomitej lokalizacji w Pile? Nie szukaj dalej! Właśnie je znalazłeś. Nowo wybudowana inwestycja przy ulicy Rynkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rynkowa

Śródmieście,Piła

441 000 zł49 m² 9 003,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku przy ulicy Rynkowej. IV piętro z dużym balkonem. Lokal mieszkalny mieści się w 4 piętrowym budynku, 2 klatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne