dowolna

Nieruchomości Piła - Oferty sprzedaży nieruchomości

548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Piła,wielkopolskie

229 000 zł32 m² 7 074,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 32,37 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Targowej w Pile. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

289 000 zł51 m² 5 614,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 51,47m2, loggia, IV piętro piła - górne Tytułem oferty jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kondratowicza o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Zamość,Piła

460 000 zł40 m² 11 610,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament dwupokojowy z pełnym umeblowaniem w bloku z 2024 roku z windą! Przedstawiam ofertę sprzedaży ślicznego, dwupokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Zesłańców Sybiru

Piła,wielkopolskie

2 400 000 zł1 000 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okrężna

Piła,wielkopolskie

187 000 zł735 m² 254,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry na sprzedaż działka przy ul okrężnej nr 464 Zawada Do działki dojazd drogą gminną żadnych udziałów w drogach dojazd bezpośrednio do działki działka ładnie położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż! Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m 2 gotowe do zamieszkania! w lubianej lokalizacji na os. Górnym przy ul. Mickiewicza w Pile. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

339 000 zł38 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie Piła, ul. Staromiejska, urządzone, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Piła

Koszyce,Piła

229 000 zł36 m² 6 450,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam: przytulna, przestronna, umeblowana i wyposażona kawalerka o pow. 35,5m2, w apartamentowcu na Zielonej Dolinie. Na powierzchnię apartamentu składają się: salon - 21 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Piła,wielkopolskie

869 000 zł161 m² 5 393,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:758 m²

NA sprzedaż dom W dolaszewie ul. Kasztanowa oaza ciszy I spokoju-dom wolnostojący. Oferujemy wolnostojący dom w bardzo dobrym stanie - typ " kupujesz i możesz zamieszkać".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Różyckiego

Śródmieście,Piła

1 950 000 zł4 034 m² 483,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piła - Śródmieście ul. Różyckiego Oferta pod Dewelopera. Kompleks 4 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4034 m 2 Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Lutycka

Podlasie,Piła

2 970 000 zł748 m² 3 971,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Exclusivity by delago (kupujący nie płaci prowizji) opis nieruchomości Niepowtarzalny zabytkowy obiekt hotelowy w sercu Parku Miejskiego imienia Stanisława Staszica z 1896 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piła

Piła,wielkopolskie

2 970 000 zł748 m² 4 413,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,Piła

429 000 zł60 m² 7 133,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | Piła, spokojna okolica Piła - cicha i zielona okolica | 3 pokoje | 60,14 m | 2. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

1 190 000 zł172 m² 6 918,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:736 m²

Dom jednorodzinny Z ogromem możliwości Piła - Podlasie Powierzchnia użytkowa: 172 m + piwnica 42 m + garaż 33 m opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

359 900 zł38 m² 9 471,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pile na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z prywatnym parkingiem za szlabanem na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Staszyce,Piła

2 590 000 zł296 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 854 m²

Nowa niższa cena! ekskluzywna willa Z basenem!, cyk okolice piły, położona w urokliwym, cichym i ustronnym miejscu z dogodnym dojazdem. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Paderewskiego

Koszyce,Piła

18 000 zł297 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rod! Ofertą sprzedaży jest prawo do działki o powierzchni 297m2 w rod im. Szczepana Pieniążka przy ulicy Paderewskiego w Pile. Na działce znajduje się: domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodych

Zamość,Piła

439 000 zł65 m² 6 785,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe - Zamość, ul. Młodych Powierzchnia: 64,70 m | Piętro: 1 | Ogrzewanie miejskie Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 4-pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł29 m² 6 700,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m 2 Piła ul. Towarowa. I piętro / balkon / okna pcv Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow. ok. 19m 2 z wyjściem na balkon, kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodła

Zamość,Piła

610 000 zł63 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o pow. 62,83m2 zlokalizowane na parterze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Zamość,Piła

430 000 zł64 m² 6 765,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 64 m 2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Duży balkon. Słoneczna, wygodna przemyślana przestrzeń. Przedmiotem oferty jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

279 000 zł36 m² 7 771,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła- centrum, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje. Mieszkanie w pobliżu Parku Miejskiego oraz Deptaku Miejskiego. W pobliżu szkoły, przedszkola, markety, pasaże handlowo-usługowe, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł44 m² 4 518,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 43,60 m 2 do własnej aranżacji. Piła, ul. Spacerowa 14. Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. 16,60m 2 (5,4x3,1) z 2 oknami, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

650 000 zł65 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z antresolą, dwoma balkonami oraz imponującym tarasem. Antresola zagospodarowana na łazienkę z prysznicem, sypialnię oraz pokój dziecięcy. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kossaka

Zamość,Piła

350 000 zł30 m² 11 772,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż mieszkania, w nowym budownictwie, piła ulica Kossaka z dużym balkonem i pięknym widokiem na staw. Nowy apartamentowiec, z windą, rok budowy 2024. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

559 000 zł61 m² 9 141,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie - wysoki parter, duży balkon, garaż opcjonalnie! Mam do zaoferowania ciepłe, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Jadwiżyn,Piła

549 000 zł78 m² 7 020,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena - nowe możliwości Tylko 7000 zł/mkw! Zielone Tarasy - Śniadeckich 4 Pokoje Przestronne i Wygodne - Osiedle Zielone Tarasy, piła Szukasz idealnej przestrzeni dla swojej rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 III piętro, loggia, blok z 1987 r. Piła, ul. Kolbe 54 Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem i dodatkową przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Piła,wielkopolskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w nowo oddany bloku mieszkalnym na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Śródmieście,Piła

589 000 zł101 m² 5 837,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie z 2 garażami w cenie! Ogródek różany, 2 kominki, 4 ustawne pokoje, to tylko część atutów mieszkania. Oferta skierowana do wymagających klientów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

1 490 000 zł560 m² 2 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - piękny dom jednorodzinny, starannie zaprojektowany, aby dostarczyć zarówno funkcjonalności, jak i przyjemności życia rodzinnego. Na parterze przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła

690 000 zł97 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem! Os. Śródmieście, ul. Świętojańska! Przedmiotem oferty jest wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

690 000 zł65 m² 10 684,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

300 000 zł46 m² 6 530,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,94 m , położone na II piętrze w bloku dwupiętrowym. Balkon / 2 piwnice To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tetmajera

Górne,Piła

345 000 zł48 m² 7 213,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie osiedle górne ul. Tetmajera blok , I piętro Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m 2 gotowe do zamieszkania! w lubianej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, aleja Powstańców Wielkopolskich

Zamość,Piła

685 000 zł54 m² 12 568,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż! Lokal użytkowy na Osiedlu Zamość w Pile! Bardzo dobra lokalizacja! Aleja Powstańców Wielkopolskich - biurowiec przy Sądzie! Powierzchnia 54,50 m 2! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

313 200 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Pile? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Górne,Piła

440 000 zł56 m² 7 878,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż gustowne I eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie bez gazu! Gotowe do wprowadzenia , dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Staszyce,Piła

1 290 000 zł225 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:607 m²

Idealnie zaprojektowany dom, elegancko wykończone wnętrze, zagospodarowany ogród. Piła, ul. Sienkiewicza P arter: - salon 26 m 2 (wysokość 3,10 m) z wyjściem na taras - kuchnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij