dowolna

Nowe mieszkania Piła

43 ogłoszenia

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Apartamenty Bulwary

Browarna 21,Piła

Mieszkania od 344 925 zł do 1 051 380 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:32,85 - 98,88 m²

Najwyższy komfort życia Przekrocz progi Apartamentów Bulwary oraz poznaj naszą niekwestionowaną dbałość o wysoką jakość wykonania. Tutaj każdy detal jest starannie przemyślany i tworzy.

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Górne,Piła

Mieszkania od 32,61 m² do 72,22 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:32,61 - 72,22 m²

Kawalerka O pow. 32,61m2 I piętro, okno tarasowe Z barierką nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły inwestycji

Medyczna,Piła

Mieszkania od 35,71 m² do 63,94 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:35,71 - 63,94 m²

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8650zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły inwestycji

Rynkowa,Piła

Mieszkania od 55,88 m² do 95,46 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:55,88 - 95,46 m²

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Towarowa,Piła

Mieszkania od 37,81 m² do 55,75 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:37,81 - 55,75 m²

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły inwestycji

420 000 zł45,13 m² 9 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

264 141 zł32,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,55 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

649 530 zł72,17 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72,17 m2 z balkonem, i piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

348 008 zł42,44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe O pow. 42,44m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

490 195 zł62,05 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 3-pokojowe z 2-balkonami o pow. 62,05 m2, i piętro o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

572 755 zł60,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto.

Szczegóły ogłoszenia

551 037 zł66,39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,39M 2 W stanie deweloperskim (parter). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

756 213 zł91,11 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 91,11 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,42 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - pokoju 10,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Kołobrzeska. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

303 535 zł35,71 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! Ten układ mieszkania dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

335 826 zł41,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Pile, na osiedlu Lotników II, przy ul. Kołobrzeskiej 10. Mieszkanie o powierzchni 41,46 m obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

577 760 zł72,22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 72,22m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

549 798 zł63,94 m² 8 598,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! lokalizacja - dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

313 649 zł36,26 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

473 875 zł55,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

650 655 zł68,49 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim - inwestycja Apartamenty Bulwary zachęca komfortem, starannością wykonania, funkcjonalnością i prestiżową lokalizacja! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 790 zł95,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

438 658 zł55,88 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,1M 2 W stanie deweloperskim (II piętro). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

437 310 zł50,85 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8600zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

310 677 zł35,71 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

456 150 zł60,82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja deweloperska W pile osiedle lotników II, ul. Kołobrzeska Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60,82 m2, parter o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

442 395 zł50,85 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

574 804 zł72,76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł64,64 m² 9 096,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zielona Dolina | Piła | 64,64 m | Widok na las | Duża loggia | Stan deweloperski premium To mieszkanie już na pierwszy rzut oka wyróżnia się jakością wykonanych prac.

Szczegóły ogłoszenia

422 620 zł49,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,78 m² 9 326,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

496 174 zł59,78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

397 705 zł37,83 m² 10 512,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe O pow. Użytkowej 37,83m2 + antresola O pow. 16,63m2 stan deweloperski piła - os. Górne kupujący nie płaci podatku pcc Tytułem oferty jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

572 755 zł60,29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu eleganckie, zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe 3-pokojowe o pow. 60,29 m 2 , mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Górnym - inwestycji cenionej za nowoczesną architekturę,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł68,55 m² 9 628,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,55 m , położone w nowoczesnej inwestycji Szklane Tarasy, zlokalizowanej w atrakcyjnej i spokojnej części Piły,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij