Apartament, ul. Nowowiejskiego

Nowowiejskiego, Śródmieście, Piła, wielkopolskie

  • 2 000 zł
  • 43,77 m²
  • 45,69 zł/m²

Zdjęcie

Agata Gajewska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Nowowiejskiego

Nowowiejskiego, Śródmieście, Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 000 zł

43,77 m²

45,69 zł/m²

Apartament, ul. Nowowiejskiego

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 000 zł 43,77 m² 45,69 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 43,77 m², 2 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2021
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł / do uzgodnienia
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA WYNAJEM!
Umeblowany apartament w Pile, na os. Śródmieście!
Usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ul. Nowowiejskiego!
II piętro, 2 pokoje, garderoba, loggia!
Pow. mieszkania 43,77 m 2!
Mieszkanie z indywidualnym miejscem postojowym!
UMOWA W FORMIE NAJMU OKAZJONALNEGO!

Apartament w pełni umeblowany i wyposażony! Gotowy do zamieszkania!
Umeblowanie widoczne na zdjęciach! Na wyposażeniu pozostają min. (...)

Agent

Agata Gajewska

604 530...

604 530 422

604 530 422

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 530...

604 530 422

604 530 422

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości