Mieszkanie, ul. Śniadeckich
Śniadeckich, Jadwiżyn, Piła, wielkopolskie
- 399 000 zł
- 55 m²
- 7 254,55 zł/m²
Dorota Szulc
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Śniadeckich
Śniadeckich, Jadwiżyn, Piła, wielkopolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Śniadeckich
Zaktualizowane: 12 maja 2026
399 000 zł 55 m² 7 254,55 zł/m²
parter
3
-
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parterLiczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 399 000 zł (7 254,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 0, dwustronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 900 zł
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: KZ Nieruchomości s.c. M. Kittel-Zamojda i M. Zamojda, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: KZSC-MS-5535
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Śniadeckich, Jadwiżyn, Piła, pilski, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Piła, Jadwiżyn
Lokalizacja, która ułatwia codzienne życie. Układ idealny dla rodziny. Dostępne od zaraz.
Opis nieruchomości
Na sprzedaż oferuję mieszkanie 3 pokojowe położone na osiedlu Jadwiżyn w Pile miejscu cenionym za wygodę, spokój i pełną infrastrukturę w zasięgu kilku minut. (...)
881 658...
881 658 777
881 658 777