Mieszkanie, ul. Kossaka

Kossaka, Piła, wielkopolskie

  • 269 000 zł
  • 40,58 m²
  • 6 628,88 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kossaka

Kossaka, Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

269 000 zł

40,58 m²

6 628,88 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kossaka

Zaktualizowane: 7 maja 2026

269 000 zł 40,58 m² 6 628,88 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 269 000 zł (6 628,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40,58 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 5,08 m²
  • Czynsz: 500 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 07.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Pile ul. Kossaka
Cena: 269 000 zł (do negocjacji)

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m², położone na II piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Piły.

Układ mieszkania:

- 2 ustawne pokoje ok (13 i 11,3 m2)
- osobna kuchnia ok. 7,30 m2
- łazienka ok. 3,50 m2
- przedpokój ok. (...)

Agent

Wioletta

603 281...

603 281 608

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta

603 281...

603 281 608

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości