dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Piła - Lista ogłoszeń

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem! Piła os. Śródmieście! I piętro, 2 przestronne pokoje, loggia Pow. 52 m 2! najem okazjonalny! Dostępne od 1 kwietnia 2025! Ogrzewanie miejskie! Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Piła

Zamość,Piła

1 000 zł25 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem - Piła, os. Zamość | 24,8 m | II piętro | Wolne od zaraz! Lokalizacja: piła, os. Zamość Powierzchnia: 24,8 m Piętro: II piętro Rodzaj najmu: najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

469 000 zł64 m² 7 378,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni blisko 64 m 2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Duży balkon. Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie w bloku na III piętrze, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Górne,Piła

1 200 zł48 m² 25,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,6 m 2 , w spokojnej części os. Górnego. Salon o pow. 16,10 m 2 z wyjściem na loggię o pow. 5.6 m 2. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Koszyce,Piła

399 500 zł38 m² 10 594 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świetne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,71 m w Pile na Zielonej Dolinie - nowoczesny blok z 2023 roku! rezerwacja! Wysokość pomieszczeń aż 2,71 m zdecydowanie potęguje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 300 zł48 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły na parterze! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Piły. Idealne dla osób pracujących, ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

198 900 zł42 m² 4 716,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

2-pokojowe mieszkanie po remoncie, piła - Zamość, ul. Ludowa Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

239 000 zł34 m² 7 079,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Pile. na ul. Śródmiejskiej o pow. 33,76 m 2 , III-piętro. Cena 239000 tys. do negocjacji! Mieszkanie na III piętrze położone w centrum miasta. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszyce,Piła

1 450 zł39 m² 36,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2-pokojowe O pow. 39,33m2 II piętro, winda, balkon piła - zielona dolina Tytułem oferty jest słoneczne, komfortowe mieszkania zlokalizowane na II piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

259 000 zł57 m² 4 559,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! mieszkanie W dobrej cenie! Idealna inwestycja! Z obowiązującą umową najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zamość,Piła

299 000 zł60 m² 4 975,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! Klimatyczne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,10 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Piła,wielkopolskie

610 000 zł94 m² 6 515,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż - mieszkanie - Piła, zielona Dolina Mieszkanie 2-poziomowe o pow. 93,62 m2, 4 pokoje, 2 łazienki z dużym balkonem i komórką lokatorską położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

1 650 zł50 m² 33,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Mieszkanie w Pile, ul. Medycznej! III piętro, 3 pokoje, balkon! Pow. 49,55 m 2 Wolne od 01.09.2025 roku! NAJEM OKAZJONALNY! Mieszkanie umeblowane! Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

490 000 zł69 m² 7 087,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na os. Górnym w Pile - 67 m z ogrodem zimowym i wyjściem na zewnątrz. Podstawowe informacje Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

265 000 zł61 m² 4 344,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! wyjątkowe mieszkanie W doskonałej cenie I lokalizacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Koszyce,Piła

1 400 zł38 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2-pokojowe O pow. 37,91m2, III piętro piła, zielona dolina mieszkanie Z klimatyzacją! Tytułem oferty jest słoneczne, kompaktowe mieszkania o następującym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszyce,Piła

1 100 zł32 m² 34,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Pile, os. Zielona Dolina! Mieszkanie o powierzchni 31,80 m 2 położone na II piętrze! Umowa w formie Najmu Okazjonalnego! Wolne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Piła

Górne,Piła

649 000 zł71 m² 9 101,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż - mieszkanie - Piła, os. Górne 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na II piętrze Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 71,31m2 i składają się na nią salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

209 000 zł39 m² 5 315,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39,32 m2 , II-piętro w Śródmieściu Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,32m2 na II piętrze w 3-piętrowym bloku, położone w centrum Piły. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

459 000 zł92 m² 4 990,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Piły z klimatem przestronne 3-pokojowe o pow. 91,97m2, przytulne i słoneczne pokoje w m2: - 24,90 z dwoma oknami, z dużą szafą typu "komandor" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Piła

Zamość,Piła

610 000 zł57 m² 10 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż - apartament - - piła, os. Zamoście 3 pokojowy apartament o powierzchni 57,44 m 2 z balkonem! Budynek z 2023 roku! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 500 zł50 m² 29,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! 2- pokojowe mieszkanie na I piętrze w zacisznym rejonie Zielonej Doliny Pow. 50 , 21 m 2 tylko najem okazjonalny! Mieszkanie położone w cichej okolicy idealnej do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Średnia

Koszyce,Piła

669 000 zł97 m² 6 918,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż! Komfortowe Mieszkanie 4 pokojowe wolne od zaraz o powierzchni użytkowej 96,7 m 2 w Pile! Wyjątkowa nieruchomość dwupoziomowa położona na cenionym osiedlu Zielona Dolina!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jadwiżyn,Piła

365 000 zł70 m² 5 248,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Doskonałe czteropokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji, idealne dla większej rodziny, dostępne od zaraz! Piła, ul. Łączna lokal 69,54 m2 loggia, piwnica. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 400 zł38 m² 36,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły! Ciepłe mieszkanie o powierzchni 37,90 m 2 , w bardzo funkcjonalnym układzie z loggią, na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Górne,Piła

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie na osiedlu górnym przy ul. Orzeszkowej. Przestronne Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2, w nowszym budownictwie. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

147 000 zł26 m² 5 739,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż w dobrej cenie kawalerka przy ul. Spacerowej z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Piła,wielkopolskie

320 000 zł62 m² 5 686,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,55m2. Nieruchomość zlokalizowana w Śródmieściu na parterze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie usytuowane jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Staszyce,Piła

1 400 zł35 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 35,30 m 2 w Pile os. Staszyce do wynajęcia! Mieszkanie znajduje się na parterze w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 800 zł45 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. 11 Listopada w Pile! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! W mieszkaniu pozostają wszystkie meble i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Górne,Piła

2 500 zł60 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ofertę najmu stanowi mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Górnym, zlokalizowane na piętrze domu jednorodzinnego ( osobne wejście do mieszkania). Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 60,10m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 900 zł45 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. 11 Listopada w Pile! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! W mieszkaniu pozostają wszystkie meble i wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

320 000 zł60 m² 5 369,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,9 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w niskim bloku z lat 80. przy ul. Ojca Maksymiliana Kolbe w Pile. To bardzo wygodna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

999 zł24 m² 41,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Całkowicie Umeblowana w Pile Centrum Parter. Pokoj meble pokojowe + Telewizor+ tapczan rozkładany. Kuchnia meble kuch.+lodowka+Mikrofala+Kuchenka+naczynia. Czynsz 999zł z opł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe O pow. 47,2m2, balkon, IV piętro piła - zamość Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Górne,Piła

800 zł29 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! W pełni umeblowana i wyposażona Kawalerka w Pile, przy ul. Wyspiańskiego! Idealna propozycja na start. Pow. 29,20 m 2 Mieszkanie wolne od zaraz Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

289 000 zł48 m² 5 994,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła - śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części miasta, w pobliżu nowego deptaku. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 200 zł44 m² 27,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W centrum. 2 pokojowe mieszkanie Mieszkanie w Śródmieściu, ul O.M. Kolbe Nowsze budownictwo 3 piętro, powierzchnia 43,87 m 2. Mieszkanie zadbane w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

830 000 zł86 m² 9 600,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

264 000 zł44 m² 6 017,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Mieszkanie w Śródmieściu, ul O.M. Kolbe Nowsze budownictwo 3 piętro, powierzchnia 43,87 m 2 , Mieszkanie wygodne, zadbane w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Podlasie,Piła

1 000 zł39 m² 25,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Wolne od zaraz. Przytulne umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ulicy kossaka w Pile. III piętro, pow. 39,45 M2 Rozkład mieszkania: - osobna kuchnia (lodówka, kuchenka,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij