dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Piła - Lista ogłoszeń

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

783 000 zł86,45 m² 9 057,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

310 000 zł38,80 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka na zielonej dolinie Z możliwością aranżacji! Duża i przestronna kawalerka o pow. 38,80 m2 z możliwością własnej aranżacji (np.sypialnia + pokój.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77,90 m² 7 188,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,9 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego w Pile, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33,19 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2 pokojowe, II piętro, balkon, winda piła, os. Górne umowa W formie najmu okazjonalnego Tytułem oferty jest komfortowe mieszkanie na monitorowanym osiedlu o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

689 000 zł83,60 m² 8 241,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż - Piła, zielona Dolina Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 83,60m 2 + taras 27m 2 , blok, i piętro, klimatyzacja. Salon o pow. 31m2 z wyjściem na taras; sypialnia o 15,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, balkon, w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze budynku przy Placu Konstytucji w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł75,10 m² 6 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile - osiedle Śródmieście. Mieszkanie o pow. 75,10 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. III piętro Tylko jedno mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

475 000 zł65 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe piła ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Piła

Górne,Piła

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem piła - górne mieszkanie 1-pok, 27m2, i piętro, loggia, winda, klimatyzacja! wynajem okazjonalny! Mieszkanie umeblowane ze sprzętem agd i klimatyzacją. -pokój ( kanapa, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Zamość,Piła

349 000 zł62 m² 5 601,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na 1 piętrze - Piła, zamość, ul. Okólna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Zamość w Pile. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleja Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Piła

275 000 zł60 m² 4 580,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dużych możliwościach adaptacyjnych oraz doskonałym widokiem, poszukuje nowonabywcy. Piła, aleja Powstańców Wielkopolskich. Lokal 60,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 300 zł48 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły na parterze! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Piły. Idealne dla osób pracujących, ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Zamość,Piła

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,20m 2 + piwnica 4,90m 2 Blok z zasobów psm L-W, mieszkanie szczytowe. Piła, os. Zamoście ul. Komuny Paryskiej. kuchnia o pow. 7,10m 2 połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

259 000 zł44 m² 5 845,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 3-pokojowe, środkowe mieszkanie, położone na wysokim parterze budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Koszyce,Piła

1 500 zł50 m² 30,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Pile o pow. 49,90 m 2 - osiedle Zielona Dolina. III piętro / balkon / piwnica najem okazjonalny na minimum rok! Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Zamość,Piła

358 000 zł47 m² 7 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,26 m . Lokal jest jasny, dwustronny i znajduje się w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Jadwiżyn,Piła

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem- przytulne 2-pokojowe mieszkanie na os. Jadwiżyn Szukasz kompaktowego, wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania singla lub pary ceniących praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile Niskie opłaty, idealne na start! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń z wyjątkowo niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Piła

295 000 zł60 m² 4 913,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

1 900 zł47 m² 40,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Osiedle Górne, piła Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią , położone na cenionym i chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 600 zł45 m² 35,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam - do wynajęcia! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m 2 , usytuowane na 3 (ostatnim) piętrze bloku w centrum Zielonej Doliny w Pile. Salon (19,02 m 2 ) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

280 000 zł41 m² 6 791,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej jasnej kuchni. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 16,26 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 100 zł46 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,55 m ! Śródmieście, plac Konstytucji 3 Maja. Najem okazjonalny! Wolne od zaraz. Przedstawiamy przytulne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

219 000 zł44 m² 4 921,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Pile, śródmieście. Mieszkanie do własnej aranżacji, dwa duże pokoje. Idealne również pod inwestycję. Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Zamość,Piła

329 000 zł50 m² 6 566,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży - mieszkanie dwupokojowe o pow 50,1 m2, - parter, - piwnica o pow. 12,96 m2, - komórka o pow. 12,60 m2, - blaszany garaż, - miejsca postojowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

245 000 zł38 m² 6 515,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 37,60m2 Z klimatyzacją X piętro, balkon, winda piła - śródmieście Tytułem oferty jest kompaktowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Piła,wielkopolskie

209 000 zł38 m² 5 456,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w centrum Piły Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 38,30 m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutycka

Podlasie,Piła

435 000 zł61 m² 7 084,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie + garaż Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4m z piwnicą 18,1m i garażem 15,6m. Zlokalizowane w bloku z 1991 roku w Pile przy ul. Lutyckiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł53 m² 4 741,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzbowa

Podlasie,Piła

780 000 zł97 m² 8 074,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe z osobnym wejściem o pow. 96,60m 2 + piwnica o pow. 11,38m 2 Piła, ul. Wierzbowa Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny o pow. ok. 26m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

349 000 zł51 m² 6 886,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile - bezczynszowe mieszkanie stanowiące całe pierwsze piętro domu zlokalizowanego na Osiedlu Górnym w Pile, blisko lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Podlasie,Piła

444 000 zł101 m² 4 410,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie powierzchni 95,05 m 2 na I piętrze domu w Pile. Piwnica o powierzchni 16,48 m 2. Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 41,63 m 2. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

389 500 zł46 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blokada! Na sprzedaż - Mieszkanie - Piła, śródmieście Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 46 m 2 , na I piętrze w wieżowcu posiada funkcjonalny i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Zamość,Piła

394 000 zł40 m² 9 733,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,21 m z loggią, komórką lokatorską o pow. 2,27 m i miejscem postojowym za dodatkową opłatą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Zamość,Piła

349 000 zł64 m² 5 470,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,80m2 I piętro, tylko dwa mieszkania na piętrze parking dla mieszkańców przy budynku Przestronne i klimatyczne wnętrze zaprasza do pisania nowego rozdziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Powstańców Wielkopolskich

Jadwiżyn,Piła

259 000 zł40 m² 6 414,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 40,38m2, i piętro piła - jadwiżyn Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy Al. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 600 zł48 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Mieszkanie ul. Dąbrowskiego w Pile. VIII piętro, winda, 3 pokoje, balkon! Pow. 48,20 m 2 najem okazjonalny! Mieszkanie wolne od 01.02.2026 roku! Zapraszamy do zapoznania.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij