dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Piła - Lista ogłoszeń

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 000 zł44 m² 22,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Piła os. Śródmieście! parter, 2 pokoje, pow. 44,4 m 2 oraz piwnica o pow. 6, 25 m 2! najem okazjonalny! Ogrzewanie miejskie! Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

329 000 zł55 m² 5 976,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

-nowa cena- mieszkanie o pow. 55,05 m 2 na sprzedaż w Pile, os. Śródmieście. 3 pokoje, balkon, piwnica. Rozkład pomieszczeń: salon o pow. 19,56 m 2 , pokój o pow. 9,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zamość

Zamość,Piła

345 000 zł50 m² 6 862,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na zamościu mieszkanie O pow. 50,27 m 2 na parterze W bloku Duży balkon. Ogródek o pow. ok. 18 m 2. Dwie piwnice. Monitoring. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Umeblowane mieszkanie na os. Górnym! Parter, 3 pokoje, balkon! Pow. 48 m 2! wolne od 01.07.2023 roku. Umowa w formie Najmu Okazjonalnego! Przedmiotem oferty jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 490 zł47 m² 31,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Przestronne mieszkanie w Centrum Piły! Wolne od zaraz! Parter, 2 pokoje! Pow. 47,01 m 2 najem okazjonalny! Przedmiotem oferty jest przestronne i atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 000 zł44 m² 22,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zamość

Zamość,Piła

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w Pile - osiedle Zamość. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego mieszkania po kapitalnym remoncie, zaprojektowanego według najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Górne,Piła

235 000 zł59 m² 3 989,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła oś. Górne Mieszkanie 3 pok o pow. 58,90m2 Parter/ Balkon/ Piwnica do generalnego remontu! Istnieje możliwość podziału na 2 mniejsze lokale. Świetna inwestycja kapitału. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

329 000 zł55 m² 5 976,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie o pow. 55,05 m 2 na sprzedaż w Pile, os. Śródmieście. 3 pokoje, balkon, piwnica. Rozkład pomieszczeń: salon o pow. 19,26 m 2 , pokój o pow. 9,11 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

330 000 zł65 m² 5 100,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Przestronne mieszkanie 3 pokojowe O pow. 64,70M 2. blok, 1 piętro, balkon w sąsiedztwie żłobek, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Podlasie

Podlasie,Piła

1 800 zł36 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! bez czynszu dla administatora! Mieszkanie 2 - pokojowe po remoncie w Pile! Mieszkanie znajduję się w domku jednorodzinnym parterowym (osobne wejście do mieszkania). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

1 200 zł48 m² 25,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! najem okazjonalny! Słoneczne i bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie ma osiedlu Górnym. Mieszkanie o powierzchni 47,87m 2 na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 000 zł37 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! wolne od 01.06.2023 roku. Mieszkanie do wynajmu w samym Centrum Miasta, 3 piętro, 2 pokoje, ogrzewanie miejskie! Pow. 37,30 m 2 Rozkład mieszkania: - 2 pokoje, - kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

259 000 zł50 m² 5 229,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Parter, mieszkanie po remoncie, bez nakładów!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

850 zł37 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Piła os. Śródmieście! I piętro, kawalerka, balkon! Pow. 37,18 m 2! najem okazjonalny! Wolne od 01.03.2023 roku! Rozkład pomieszczeń: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosny Ludów

Staszyce,Piła

298 000 zł58 m² 5 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m 2 w Pile - osiedle Staszyce. piętro domu Mieszkanie położone jest na 1 piętrze dwurodzinnego domu bliźniaczego. Działaka / garaż/ szopka /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Piła

499 000 zł106 m² 4 687,65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament na sprzedaż w centrum Piły! Ponad 106 m 2 - 2 poziomy - 4 pokoje i nie tylko - 3 balkony i taras - tylko 499 000 zł! Przedstawiamy Państwu nowoczesne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

370 000 zł70 m² 5 323,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 370 000 zł do negocjacji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 69,5 m 2 w Pile. Os. Zamość Mieszkanie usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Przyjemny standard! Piła os. Śródmieście! parter, 2 pokoje, loggia Pow. 52 m 2! najem okazjonalny! Ogrzewanie miejskie! Rozkład pomieszczeń: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 200 zł43 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Wolne od zaraz! Przestronne mieszkanie w Centrum Piły! IV piętro, 2 pokoje! Pow. 42,6 m 2 najem okazjonalny! Mieszkanie przestronne i słoneczne! W mieszkaniu pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

1 200 zł29 m² 41,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem! Mieszkanie 2 pokojowe os. Górne! Najem okazjonalny! parter, pow. 29,12 m 2! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone! Bardzo dobra lokalizacja! najem okazjonalny! Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górne

Górne,Piła

338 000 zł69 m² 4 898,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Atrakcyjne mieszkanie ze skosami! piła górne 4 pokoje o pow. użytkowej 69 m2 (pow. przy podłodze ok. 90 m2 - III piętro), nowsza substancja ( blok z 1991r) - zasoby sm Piła-Południe, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

300 000 zł52 m² 5 733,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Piły! Mieszkanie o pow. 52,32 m 2 z balkonem typu loggia. Doskonała lokalizacja! Osiedle Górne! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zamość,Piła

345 000 zł50 m² 6 862,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27 m 2 na parterze w Pile, os. Zamoście. Duży balkon. Ogródek o pow. ok. 18 m 2. Dwie piwnice. Monitoring. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 350 zł37 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! mieszkanie 2-pokojowe O pow. 37,3 m 2 , wysoki parter piła - śródmieście Wolne od 01.05.2023! NAJEM OKAZJONALNY! Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane! Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po Generalnym remoncie. Blok Ocieplony,mieszkanie cieple i ciche. Nowe mebelki i wyposazenie.Całkowicie umeblowane usytuowane na parterze,tylko dla jednej Osoby. Czynszadministracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Staszyce,Piła

299 000 zł87 m² 3 436,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! na sprzedaż! Bezczynszowe wygodne mieszkanie na osiedlu Staszyce usytuowane na piętrze domku z o gródkiem i garażem! Na sprzedaż klimatyczne i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

225 000 zł38 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie osiedle górnym Ul. . Mickiewicza Atrakcyjne mieszkanie na os. Górnym składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. IV piętro w bloku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

255 000 zł48 m² 5 323,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 47,90 m 2 - parter - piła/zamość. Możliwość zakupu nieruchomości z opcją kredytu hipotecznego bez wkładu własnego. Lokal mieszkalny składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

210 000 zł42 m² 4 952,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W pile aleja piastów! Powierzchnia 42,40m 2 , 3 piętro. Możliwość zakupu nieruchomości z opcją kredytu hipotecznego bez wkładu własnego. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 60 M2, piła - zamość

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

239 000 zł41 m² 5 786,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Piła oś. Górne 2 pokoje z balkonem, pow. 41,30 m 2 , I piętro w bloku, mieszkanie 2 pok. o pow. 41,30m2, z jasnym i przestronnym salonem z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

229 000 zł41 m² 5 544,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - I piętro - Osiedle Górne! - balkon, 2 pokoje, 41,3 m 2! Prezentowana nieruchomość to klasyczne mieszkanie, z jasnym i przestronnym salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 250 zł44 m² 28,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

NA wynajem! 2- pokojowe mieszkanie na parterze w Śródmieściu Pow. 43,60 m 2 tylko najem okazjonalny! Mieszkanie wygodnie położone w poszukiwanej lokalizacji. Wszędzie blisko. Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Górne,Piła

199 000 zł59 m² 3 378,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu " Mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,9 m 2 w Pile - os. Górne, ul. Żółkiewskiego. Parter/balkon/piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

238 000 zł44 m² 5 458,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła oś. Śródmieście 2 pokoje, pow. 43,60 m 2 , parter w bloku ivp. Mieszkanie składa się: z dwóch niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Salon o pow. 14,50 m2, dwa okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

294 000 zł50 m² 5 844,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu Górne Piła! Mieszkanie zlokalizowane jest na I kondygnacji w bloku. Mieszkanie nie wymagające nakładów finansowych, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

319 000 zł52 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła - śródmieście mieszkanie 2-pokojowe O pow. 52,20m2, i piętro, balkon Przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy centrum miasta. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie 2 pokojowe, położone na pograniczu osiedli śródmieście/jadwiżyn I piętro, 2 pokoje z oddzielną jasną kuchnią o pow. 43 m2. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zamość

Zamość,Piła

345 000 zł50 m² 6 862,94 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piła oś.GÓRNE Mieszkanie 3 pok. + schowek/garderoba, z loggią o pow. 67 m , wynajem okazjonalny! Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu, blisko do centrum, przystanek autobusowy.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij