dowolna

Mieszkania do remontu Piła - Oferty sprzedaży i najmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Zamość,Piła

349 000 zł65 m² 5 400,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Piła, ul. Wawelska. Przestronne mieszkanie o pow. 64,62 m 2 , w skład którego wchodzą: 4 niezależne pokoje o pow. 18,04 m 2 , 9,77 m 2 (plus dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł53 m² 4 741,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość przy Bydgoskiej - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

313 200 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Pile? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Górne,Piła

325 000 zł48 m² 6 789,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone w bloku z windą przy ulicy Słowackiego na osiedlu Górne w Pile. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

190 000 zł36 m² 5 292,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 35,90 m , zlokalizowane w Pile przy Alei Piastów. Lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku, w czystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

289 000 zł51 m² 5 614,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 51,47m2, loggia, IV piętro piła - górne Tytułem oferty jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kondratowicza o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł44 m² 4 518,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 43,60 m 2 do własnej aranżacji. Piła, ul. Spacerowa 14. Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. 16,60m 2 (5,4x3,1) z 2 oknami, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

313 200 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Piła,wielkopolskie

135 000 zł30 m² 4 630,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,80 m w Pile przy ul. Roosevelta, położone na ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal jest do remontu, bardzo ustawny i daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

339 000 zł45 m² 7 550,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Piła, plac Zwycięstwa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

269 000 zł53 m² 5 114,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Mieszkanie z potencjałem w odrestaurowanej kamienicy - ul. Ludowa, piła Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

240 000 zł42 m² 5 687,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do metamorfozy! Mieszkanie na osiedlu Zamość w Pile. Położone na parterze budynku z windą , jest idealnym rozwiązaniem dla osób starszych, rodzin z małymi dziećmi czy każdego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

275 000 zł55 m² 4 963,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż w Pile-Centrum, w samym sercu miasta, 3 pokoje z balkonem, w bloku. Mieszkanie idealne pod własną aranżację z dużymi możliwościami. Trzy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

240 000 zł42 m² 5 687,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na parterze. Gotowe do metamorfozy! Mieszkanie na osiedlu Zamość w Pile Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz zaaranżować od A do Z według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wieniawskiego

Piła,wielkopolskie

420 000 zł72 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone w spokojnej części Piły przy ulicy Henryka Wieniawskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, co stanowi idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

285 000 zł52 m² 5 449,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe W centrum piła, al. Piastów o pow. 52,30m2 + piwnica 2,50 m2. Mieszkanie Z balkonem, III Piętro, własność. Ogrzewanie oraz ciepła woda - miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

255 000 zł47 m² 5 473,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Atrakcyjna cena. Duży potencjał aranżacyjny. Balkon i piwnica. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

189 000 zł37 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,2 m 2 w Pile, osiedle Śródmieście, ul. Staromiejska. I piętro/piwnica Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. ok. 18 m 2 , pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

259 000 zł53 m² 4 931,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

149 000 zł44 m² 3 363,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,30 m , położone w kamienicy przy ul. Kwiatowej w Pile. Lokal znajduje się na piętrze budynku. To ciekawa propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

255 000 zł47 m² 5 473,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowiecka

Zamość,Piła

499 900 zł81 m² 6 186,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji - 2 miejsca parkingowe, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 80,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Zamość,Piła

380 000 zł67 m² 5 671,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! mieszkanie do własnej aranżacji! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe O metrażu 60,30m plus pomieszczenia dodatkowe 7,13m2 Słoneczne, ciepłe środkowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Staszyce,Piła

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w domu z garażem I ogrodem, piła-Staszyce. Na sprzedaż 3 pokoje 66m2. Do zamieszkania nie wymaga remontu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,Piła

255 000 zł47 m² 5 473,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Piła,wielkopolskie

288 000 zł52 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne i bardzo ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na parterze w zadbanym bloku przy ul. Niemcewicza w Pile. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

239 000 zł56 m² 4 245,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe | 52,80 m | Piła - Śródmieście Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m położone w samym centrum Piły - w dzielnicy Śródmieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

459 000 zł47 m² 9 780,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwy apartament o powierzchni 46,93 m 2 z delikatnymi skosami nie utrudniającymi użytkowania ( o powierzchnia przypodłogowej 62,00 m 2 ) Zlokalizowany na 3 piętrze, ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, plac Zwycięstwa

Śródmieście,Piła

169 000 zł25 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Słoneczne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem! Centrum Piły Słoneczne 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,7m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Zamość,Piła

342 000 zł69 m² 4 991,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 4-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Podchorążych Cena: 342 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

147 000 zł26 m² 5 739,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż w dobrej cenie kawalerka przy ul. Spacerowej z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Śródmieście,Piła

179 000 zł52 m² 3 425,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,25 m , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. 11 Listopada w Pile idealna propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Jadwiżyn,Piła

320 000 zł60 m² 5 305,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.60,31 m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Królowej Jadwigi ( Osiedle Jadwiżyn). Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Piła,wielkopolskie

165 000 zł46 m² 3 602,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Fabrycznej. Opis nieruchomości: - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

199 000 zł45 m² 4 432,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż - mieszkanie do remontu | 44,9 m | centrum piły | inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

290 000 zł60 m² 4 814,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Celem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w Centrum Piły przy Al Jana Pawła II. Przedstawiamy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na 2 piętrze w samym centrum miasta Piły. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

299 000 zł51 m² 5 877,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-> Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,87 m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Śniadeckich 7b w Pile. Nieruchomość jest.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij