dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Piła - Oferty sprzedaży

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Górne,Piła

3 Mieszkania od 264 141 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:32,61 - 72,22 m²

Kawalerka O pow. 32,61m2 I piętro, okno tarasowe Z barierką nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

451 920 zł43,04 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Apartamenty bulwary przy ulicy Browarnej 21 w Pile. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 930 zł68,94 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Apartamenty bulwary przy ulicy Browarnej 21 w Pile. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania z tarasem i ogródkiem, zlokalizowanego w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 360 zł98,88 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Apartamenty bulwary przy ulicy Browarnej 21 w Pile. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 4-pokojowego mieszkania z tarasem i ogródkiem, zlokalizowanego w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Towarowa,Piła

3 Mieszkania od 340 290 zł

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:37,81 - 55,75 m²

Nowoczesne mieszkania w sercu Piły - Towarowa 5. Kupuj bezpiecznie z gwarancją ceny i 0% prowizji! Szukasz nowego, komfortowego mieszkania w Pile, ale obawiasz się dodatkowych kosztów?.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

420 000 zł45,13 m² 9 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł64,64 m² 9 096,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa cena! Zielona Dolina | Piła | 64,64 m | Widok na las | Duża loggia | Stan deweloperski premium To mieszkanie już na pierwszy rzut oka wyróżnia się jakością wykonanych prac.

Szczegóły ogłoszenia

235 335 zł27,05 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 27,05 m 2 , na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

602 950 zł73,53 m² 8 200,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kołobrzeskiej w Pile na sprzedaż Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (osiedlu Lotników) i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

264 141 zł32,61 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 290 zł37,81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,55 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł41,67 m² 9 479,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską, położone na cenionym osiedlu Górne w Pile. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,67.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł97,87 m² 8 674,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament 97,87 m 2 w stanie deweloperskim, 4 pokoje, i piętro, w Pile, osiedle Górne. Prezentowane zdjęcia są częścią wizualizacji. Pokoje dobrze doświetlone, duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

275 458 zł32,03 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,03 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 008 zł42,44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe O pow. 42,44m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 037 zł66,39 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,39M 2 W stanie deweloperskim (parter). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

531 900 zł59,10 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,1 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim. Gwarancja ceny Dewelopera! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 875 zł55,75 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 213 zł91,11 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 91,11 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,42 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - pokoju 10,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 255 zł38,55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,55 m z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Lotników II ul. Kołobrzeska. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

713 363 zł70,63 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70,63 m 2 z balkonem o pow. 9,24 m 2 na panoramę miasta, na Osiedlu Lotników II. Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 826 zł41,46 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Pile, na osiedlu Lotników II, przy ul. Kołobrzeskiej 10. Mieszkanie o powierzchni 41,46 m obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 66,10 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,93 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 760 zł72,22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe O pow. 72,22m2, II piętro, balkon nowa inwestycja deweloperska W pile os. Górne Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

407 136 zł42,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m ) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł86,34 m² 11 049,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament klasy premium | Królewska - Piła, koszyce / Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 560 zł68,48 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży wyjątkowe mieszkania w stanie deweloperskim - inwestycja Apartamenty Bulwary zachęca komfortem, starannością wykonania, funkcjonalnością i prestiżową lokalizacja! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska II etap - piła ,górne osiedle widokowe mieszkanie 3 pokojowe O pow. 66,1M 2 W stanie deweloperskim (II piętro). Wykończenie lokali - stan developerski - ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 620 zł49,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł42,78 m² 9 326,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 174 zł59,78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 59,78 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 705 zł37,83 m² 10 512,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe O pow. Użytkowej 37,83m2 + antresola O pow. 16,63m2 stan deweloperski piła - os. Górne kupujący nie płaci podatku pcc Tytułem oferty jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 976 zł82,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 857 zł65,35 m² 7 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja ta oferta tylko U nas Niskie koszty notarialne, brak pcc! Celem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,35 m 2. Piła os. Górne ul. Mickiewicza. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

487 305 zł65 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

TA oferrta tylko U nas Niskie koszty notarialne, brak pcc! Celem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,41 m 2. Piła os. Górne ul. Mickiewicza. Nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Piła,wielkopolskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w nowo oddany bloku mieszkalnym na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rynkowa

Śródmieście,Piła

326 400 zł35 m² 9 384,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Na Sprzedaż! Nowe mieszkanie 2 pokojowe, IV piętro, winda! ul. Rynkowa, piła! Komórka lokatorska o powierzchni 4,61 m 2 w cenie 12 900 zł! Przedmiotem oferty jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

550 000 zł71 m² 7 778,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła, zielona dolina mieszkanie 3-pokojowe ul. Konstancji (szklane tarasy) Mieszkanie o pow. 70,71m2 z dwoma ogródkami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

405 000 zł64 m² 6 344,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy Piły - os. Lotników. - mieszkanie z antresolą, - na dole znajduje się salon, pokój, osobna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

399 000 zł40 m² 9 856,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe z 2025roku, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, zamoście - nowoczesna inwestycja od Astahome! Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,48 m , zlokalizowane.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij