dowolna

Domy z tarasem Piła - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Koszyce,Piła

1 290 000 zł263 m² 4 904,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Zielona Dolina! Piła! Komfortowy, przestronny dom na zacisznej ulicy, w otoczeniu drzew i cichym sąsiedztwie a jednocześnie w dobrze skomunikowanej i wygodnej lokalizacji! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Piła,wielkopolskie

685 000 zł135 m² 5 059,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Nowa inwestycja na osiedlu leśnym W dolaszewie! dom Z pompą ciepła W cenie! Polecam do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy z rynku pierwotnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Staszyce,Piła

370 000 zł91 m² 4 065,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Piła staszyce Dom w zabudowie bliźniaczej Poniemiecki dom rozbudowany o pow. użytkowej ok. 77m 2 i pow. całkowitej 91m 2 , na działce (własność) 435m 2. Media: prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Motylewo

Motylewo,Piła

589 000 zł92 m² 6 393,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Motylewo. Powierzchnia całkowita domu: 92,12 m 2. Powierzchnia użytkowa domu: 88,52 m 2. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Koszyce

Koszyce,Piła

749 000 zł112 m² 6 665,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Koszyce. Widok na Zalew Koszycki. Powierzchnia użytkowa domu: 102,37 m 2. Powierzchnia przypodłogowa: 112,05 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Koszyce

Koszyce,Piła

749 000 zł112 m² 6 684,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Koszyce. Z widokiem na Zalew Powierzchnia użytkowa domu: 102,37 m 2. Powierzchnia przypodłogowa: 112,05 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piła,wielkopolskie

989 000 zł180 m² 5 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Komfortowy Dom na Zielonej Dolinie Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację bardzo zadbanej nieruchomości! Skrajny szereg (indywidualny projekt), powierzchnia 180m 2 Zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Motylewo

Motylewo,Piła

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:881 m²

Pila -słowicza 10 Bezpośrednio bez prowizji! dom wolnostojący na nowym osiedlu domków! Dom wolnostojący o pow. zabudowy ok. 115m2 usytuowany na działce o pow. 881m2. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Podlasie,Piła

950 000 zł146 m² 6 527,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom na sprzedaż nowy dom W zabudowie bliźniaczej Piła - Podlasie. Przedmiotem oferty jest parterowy dom o pow. użytkowej 128,43 m 2 /pow. całkowita 145,53 m 2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlasie

Podlasie,Piła

950 000 zł146 m² 6 527,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, piła - Podlasie. Przedmiotem oferty jest parterowy dom o pow. użytkowej 128,43 m 2 /pow. całkowita 145,53 m 2 z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korczaka

Podlasie,Piła

899 000 zł203 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Oferta bez pośredników! Przestronny dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem, garażem i 4 pokojami. Garaż oraz pomieszczenia gospodarcze częściowo podpiwniczone o pow. 80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnieckiego

Staszyce,Piła

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż dom w Pile, w zabudowie bliźniaczej o pow. 109 m , położony na działce o pow. 365 m . Os. Staszyce/ ul. Czarnieckiego Dom bardzo zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gładyszewo

Gładyszewo,Piła

570 000 zł96 m² 5 961,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem w stanie deweloperskim. Działka o powierzchni 673 m 2. Piła Gładyszewo. Powierzchnia całkowita 95,61 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

1 190 000 zł337 m² 3 534,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Dom Z widokiem na zakole rzeki gwdy! Oferujemy do sprzedaży, przestronny, słoneczny dom usytuowany na działce o powierzchni 1012m 2 (własność) w Pile na ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Motylewo

Motylewo,Piła

539 000 zł92 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Motylewo. Powierzchnia całkowita domu: 92,12 m . Powierzchnia użytkowa domu: 88,52 m . Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Motylewo

Motylewo,Piła

529 000 zł107 m² 4 951,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Ostatni dostępny dom piętrowy W tej lokalizacji! Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Motylewo. Powierzchnia całkowita domu: 106,83 m . Powierzchnia użytkowa domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

615 000 zł135 m² 4 542,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja domu w Dolaszewie w urokliwym miejscu w sąsiedztwie lasów. Gwarancja zadowolenia. Moliwość przearanżowania projektu na potrzeby klienta. Dom w zabudowie jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Staszyce,Piła

597 000 zł159 m² 3 752,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Dwurodzinny dom na sprzedaż W atrakcyjnej cenie piła (osiedle staszyce) Przedmiotem oferty jest funkcjonalny, przestronny dwurodzinny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej odpowiednio: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

480 000 zł94 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja domu w Dolaszewie w urokliwym miejscu w sąsiedztwie lasów. Gwarancja zadowolenia. Możliwość przearanżowania projektu na potrzeby klienta. Dom w zabudowie jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Staszyce,Piła

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:376 m²

Wolnostojący dom na osiedlu staszyce! powierzchnia użytkowa 159 M2. Powierzchnia działki 376 M2. Garaż W bryle budynku! podpiwniczony (w piwnicy znajduje się kuchnia letnia, spiżarnia, pralnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Staszyce,Piła

597 000 zł159 m² 3 752,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 099 000 zł325 m² 3 380,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Polecam dom wolnostojący z lokalem użytkowym w atrakcyjnej części Piły. Dom o powierzchni użytkowej 184,4 m 2 , z dużym, funkcjonalnym lokalem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zamość

Zamość,Piła

1 070 000 zł302 m² 3 538,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:632 m²

Wyjątkowa willa Piła os. Zamość Działka o powierzchni 632 m 2. Garaż na 2 auta z dojazdem wprost z ulicy (jednokierunkowa). Lokalizacja ułatwiającą przemieszczanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zamość

Zamość,Piła

1 070 000 zł302 m² 3 538,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Wyjątkowy dom, willa miejska, zlokalizowany na obrzeżach centrum miasta. Działka (własność) o powierzchni użytkowej 632 m 2. Budynek dwukondygnacyjny w tym poddasze użytkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Staszyce,Piła

597 000 zł159 m² 3 752,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Koszyce,Piła

1 290 000 zł263 m² 4 904,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gładyszewo

Gładyszewo,Piła

620 000 zł133 m² 4 661,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem! Piła, gładyszewo! na sprzedaż! Dom wolnostojący z przestronnym tarasem oraz budynkiem mieszkalno - garażowym (80 m 2 ) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom o pow. 180m2 w Pile na osiedlu Zielona Dolina na działce o pow. 420m 2. Skrajny szereg (indywidualny projekt). Dom wybudowany w 2007 roku z solidnej jakości materiałów. Dach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podlasie

Podlasie,Piła

887 000 zł220 m² 4 031,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:906 m²

Podlasie dom Z możliwościami Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 220 m2 oraz zabudowaniach warsztatowo-garażowych o pow. ok. 90 m2 Jeśli szukasz domu wielorodzinnego? Ten jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górne

Górne,Piła

699 000 zł157 m² 4 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom jednorodzinny z bajkowym ogrodem salon + 3 pokoje + taras kuchnia; łazienka; wc w całości podpiwniczony parter - pokój dzienny ok. 26m2 z wyjściem na taras 15,60m2; z zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Staszyce

Staszyce,Piła

640 000 zł159 m² 4 022,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zamość

Zamość,Piła

1 200 000 zł302 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gładyszewo

Gładyszewo,Piła

700 000 zł88 m² 7 937,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:269 m²

Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 88,19 m 2 , Piła os. Gładyszewo. 5 pokoi, 2 łazienki, taras, garaż o pow. 25,80 m 2 , strych. Woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Górne

Górne,Piła

565 000 zł102 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej Z ogrodem na osiedlu górnym. Ten dwupiętrowy dom to f unkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń. Salon z bezpośrednim wyjściem na taras (piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

1 190 000 zł337 m² 3 534,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Dom Z widokiem na zakole rzeki gwdy! nowa korzystna cena! Oferujemy do sprzedaży, przestronny, słoneczny dom usytuowany na działce o powierzchni 1012m 2 (własność) w Pile na ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górne

Górne,Piła

565 000 zł102 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Piła- górne! Dom dwupiętrowy w zabudowie szeregowej z ogrodem. Salon z bezpośrednim wyjściem na taras (piękne kute barierki), kuchnia, 4 pokoje na piętrze , garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

915 000 zł120 m² 7 649,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piła jadwiżyn, niezwykły dom Z niebanalnym wnętrzem. Budynek dwukondygnacyjny niepodpiwniczony wybudowany w 2018 r. Powierzchnia całkowita; 119,61 m 2. Powierzchnia użytkowa; 105,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górne

Górne,Piła

535 000 zł200 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:255 m²

Rezerwacja Na sprzedaż przestronny i ciekawy dom w Pile, os. Górne. Powierzchnia użytkowa domu to 125 m 2 i powierzchnia całkowita z piwnicą i garażem ok 200 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Motylewo

Motylewo,Piła

759 000 zł158 m² 4 819,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Na sprzedaż dom piętrowy z garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim w Pile - Osiedle Motylewo. Sprzedaż domu oddanego już do użytkowania. Powierzchnia całkowita domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Półwiejska

Staszyce,Piła

920 000 zł456 m² 2 017,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wyobraź sobie, że mieszkasz i pracujesz w środku lasu, ale miasto masz na wyciągnięcie ręki. Ten dom może być siedzibą firmy, domem rodzinnym, hotelem pracowniczym, ale możesz też dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podlasie,Piła

1 270 000 zł258 m² 4 931,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom w Pile. 6 pokoi 2 łazienki wc C.O. Miejskie Dom wolnostojący w Pile, na osiedlu Podlasie o niskich kosztach eksploatacji. Rozkład pomieszczeń:.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij