dowolna

Domy z tarasem Piła - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Motylewo,Piła

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem dom w Motylewie! Oferujemy komfortowy dom w przepięknym otoczeniu w Motylewie z tarasem i działką. Nieruchomość składa się z 2 przestronnych, jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Motylewo,Piła

679 000 zł89 m² 7 642,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom parterowy o pow. 88,85 m2 w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, piła, ul. Ibisowa! Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc czyli 2% od ceny sprzedaży! Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Motylewo,Piła

699 000 zł92 m² 7 589,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Dom parterowy o pow. 92,10 m2 w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, piła, ul. Ibisowa! Kupujący zwolniony z opłaty podatku pcc czyli 2% od ceny sprzedaży! Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Koszyce,Piła

879 000 zł97 m² 9 018,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny, komfortowy, przytulny dom w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonej działce o powierzchni 358 m 2 piła/koszyce. Parter: - wiatrołap o pow. 3,30 m 2 , - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

995 000 zł126 m² 7 881,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z wiatą garażową, położonego w malowniczej i spokojnej okolicy Piła - Podlasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Górne,Piła

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Klimatyczny dom jednorodzinny Piła Osiedle Górne Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m 2 położony przy cichej ulicy na Osiedlu Górnym. Ciepły klimat wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Książęca

Koszyce,Piła

799 999 zł108 m² 7 428,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Teraz 799 999 zł. Na sprzedaż dom (1/4 w nowoczesnym czworaku) o pow. całkowitej 107,7 m 2 , położony w budynku czterorodzinnym w Pile, przy ulicy Książęcej. Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Motylewo

Motylewo,Piła

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w Pile. Rezydencja położona jest na terenie cichego i spokojnego osiedla Motylewo. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tczewska

Zamość,Piła

780 000 zł180 m² 4 330,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:444 m²

Przedmiotem oferty sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Pile przy ul. Tczewskiej. 3 niezależne sypialnie na piętrze / garaż w bryle / dodatkowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wyspiańskiego

Górne,Piła

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej ok. 180 m 2 w Pile, os. Górne. Garaż / dwa balkony / taras / piwnica / ul. Wyspiańskiego Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki Eleganckie, funkcjonalne i przytulne wnętrze Subtelnie zagospodarowany ogród Piła, os. Podlasie, parter - salon o pow. 25m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Jadwiżyn,Piła

669 000 zł180 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokal mieszkalny z ogrodem I garażem Mieszkanie w budynku dwurodzinnym. Pow. całkowita 180m2 Działka o pow. 1255m2 w której każdy z właścicieli ma swój udział Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podlasie,Piła

550 000 zł157 m² 3 503,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferta bezpośrednia- kupujący nie ponoszą kosztów wynagrodzenia agencji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Koszyce,Piła

879 000 zł97 m² 9 018,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny nowoczesny, komfortowy , przytulny w zabudowie bliźniaczej, działka ogrodzona O pow. 360 m 2 piła/koszyce Opis nieruchomości: parter (56,13 m 2 ): -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

749 000 zł165 m² 4 547,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 102,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piła

Podlasie,Piła

749 000 zł165 m² 4 547,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 102,10 m2, (pow. całkowita 164,7 m2) w Pile na osiedlu Podlasie, w sąsiedztwie lasów, w odległości zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Górne,Piła

542 000 zł170 m² 3 193,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Piła os. Górne Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 132,76m2 w cenie mieszkania. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc w całości podpiwniczony (około 60m2) parter - salon 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wysoka

Staszyce,Piła

690 000 zł129 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest budynek 2-lokalowy w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni mieszkalnej 129 m2. Budynek posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Koszyce,Piła

749 000 zł112 m² 6 684,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowy dom piła - koszyce dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim (kupujący nie płaci podatku pcc - 2%) nad zalewem koszyckim! Malownicze miejsce, tereny rekreacyjne (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

749 000 zł165 m² 4 547,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 102,10 m2, (pow. całk. 164,7 m2) w Pile na osiedlu Podlasie, w sąsiedztwie lasów, w odległości zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Górne,Piła

760 000 zł220 m² 3 457,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom wolnostojący z Garażem! piła, osiedle górne Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podlasie,Piła

590 000 zł157 m² 3 758,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Oferta bezpośrednia- kupujący nie ponoszą kosztów wynagrodzenia agencji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Górne,Piła

525 000 zł133 m² 3 953,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 98,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klonowa

Podlasie,Piła

718 000 zł261 m² 2 750,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

Rezerwacja Mamy Państwu do zaoferowania dom w Pile na sprzedaż. Piła, osiedle Podlasie, ulica Klonowa. Cena 718 000 zł Powierzchnia całkowita domu to 264 m 2 , z przeznaczeniem nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

1 050 000 zł204 m² 5 144,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na os. Podlasie w Pile Atrakcyjny, dom wolnostojący graniczący z lasem , doskonały dla rodziny z dziećmi jak i osób chcących prowadzić działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Górne,Piła

699 000 zł157 m² 4 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Piła - os. Górne Dobrze utrzymany dom w cenie apartamentu! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej, środkowy segment usytuowany na działce o powierzchni 242 mkw Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Podlasie,Piła

895 000 zł175 m² 5 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na os. Podlasie w Pile Idealny dla rodziny Atrakcyjny, dom wolnostojący doskonały dla rodziny z dziećmi w Pile, os. Podlasie. Lokalizacja na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Motylewo,Piła

949 000 zł132 m² 7 216,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:881 m²

Dom jednorodzinny - piła - os. Motylewo dom o pow. użytkowej 131,50 m 2 i pow. zabudowy 103 m 2 , garaż w bryle budynku oraz pom. gospodarcze o pow. ok. 20 m 2 , Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Podlasie,Piła

620 000 zł157 m² 3 949,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Podlasie,Piła

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Piła - Podlasie Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki Eleganckie, funkcjonalne i przytulne wnętrze Subtelnie zagospodarowany ogród parter - salon o pow. 25m2, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Motylewo,Piła

949 000 zł132 m² 7 216,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:881 m²

Dom jednorodzinny - piła - os. Motylewo Dom w spokojnej okolicy na os. Motylewo o pow. użytkowej 131,50 m 2 i pow. zabudowy 103 m 2 , garaż w bryle budynku oraz pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Motylewo,Piła

949 000 zł132 m² 7 216,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:881 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piła

Motylewo,Piła

949 000 zł132 m² 7 216,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:881 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piła

Motylewo,Piła

1 300 000 zł184 m² 7 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z 5 sypialniami w Pile na osiedlu Motylewo. W sprzedaży nowoczesny dom na cenionym przez mieszkańców Piły Osiedlu Motylewo. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Górne,Piła

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:503 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż dom na os. Górnym gotowy do zamieszkania 7 pokoi zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lelewela

Podlasie,Piła

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej piła , os.PODLASIE, UL. Lelewela 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki Eleganckie, funkcjonalne i przytulne wnętrze Subtelnie zagospodarowany ogród. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szarych Szeregów

Górne,Piła

542 000 zł170 m² 3 193,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:205 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 132,76m2 w cenie mieszkania. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc w całości podpiwniczony (około 60m2) W jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piła

Koszyce,Piła

749 000 zł112 m² 6 684,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom w Pile ul. Piaskowa w stanie deweloperskim! Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Śródmieście,Piła

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż dom o pow. 110 m2 w doskonałej lokalizacji - Piła Aleja Niepodległości. W skład nieruchomości wchodzą działki gruntu o łącznej powierzchni 341 m2 jedna zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bema

Jadwiżyn,Piła

1 490 000 zł560 m² 2 660,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - piękny dom jednorodzinny, starannie zaprojektowany, aby dostarczyć zarówno funkcjonalności, jak i przyjemności życia rodzinnego. Na parterze przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lelewela

Podlasie,Piła

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki Eleganckie, funkcjonalne i przytulne wnętrze Subtelnie zagospodarowany ogród Piła, os. Podlasie, ul. Lelewela parter - salon o pow.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij