Mieszkanie Piła

Piła, wielkopolskie

  • 679 000 zł
  • 80,10 m²
  • 8 476,90 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Szulc

Skontaktuj się

Mieszkanie Piła

Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

679 000 zł

80,10 m²

8 476,90 zł/m²

Mieszkanie Piła

Zaktualizowane: 18 maja 2026

679 000 zł 80,10 m² 8 476,90 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 679 000 zł (8 476,90 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 80,10 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 6,07 m²
  • Czynsz: 410 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: podłogowe
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości - FURMAN, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: FRP-MS-199364-1

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2

Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz!

Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II piętrze odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta (ok. 100m od MC Donalda). Lokal przeszedł generalny remont w zakres którego wchodziło m.in. (...)

Agent

Patrycja Szulc

731 705...

731 705 505

888 505 050

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

731 705...

731 705 505

888 505 050

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl