Mieszkanie Piła
Piła, wielkopolskie
- 531 900 zł
- 59,10 m²
- 9 000 zł/m²
Joanna Kubera
Skontaktuj się
Mieszkanie Piła
Piła, wielkopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie Piła
Zaktualizowane: 7 maja 2026
531 900 zł 59,10 m² 9 000 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/3
3
2025
-
deweloperski
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 531 900 zł (9 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 59,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (8,99 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: KUBERA Nieruchomości & Finanse, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: KNF-MS-2139
Lokalizacja
- Adres: Piła, pilski, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, działki zabudowane
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,1 m 2 z balkonem na Osiedlu Lotników II.
Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim.
Gwarancja ceny Dewelopera!
Rozkład mieszkania:
- salon wraz z aneksem kuchennym o pow. 28,36 m 2 ,
- pokój o pow. 9,38 m 2 ,
- pokój o pow. 9,43 m 2 ,
- łazienka z WC o pow. 3,45 m 2 ,
- korytarz o pow. 8,48 m 2 .
Mieszkanie jest jasne i słoneczne. (...)
607 664...
607 664 521
67 266 11 00