Ogłoszenie archiwalne

Apartament Piła

Piła, wielkopolskie

  • 459 000 zł
  • 45,12 m²
  • 10 172,87 zł/m²

Apartament Piła

Piła, wielkopolskie

zaktualizowane:
7 listopada 2024

459 000 zł

45,12 m²

10 172,87 zł/m²

Apartament Piła

Zaktualizowane: 7 listopada 2024

459 000 zł 45,12 m² 10 172,87 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (10 172,87 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 45,12 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5,50 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

REZERWACJA

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Państwu nową ofertę mieszkania na sprzedaż.

Piła / Zielona Dolina / ul. Widok / parter /2 pokoje / 49m 2 z kom. lokatorską / Blok z 2019 roku / balkon

Termin wydania do ustalenia.

Przepiękne szerokie okno z salonu na balkon wprowadza wiele światła naturalnego.

Przemyślany układ mieszkania i świetnie dobrane powierzchnie pomieszczeń sprawiają, że to mieszkanie jest nietuzinkowe. (...)

Kontakt

Agent

Joanna Kubera

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości