dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piła - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

485 000 zł75 m² 6 498,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie o pow. 74,63 m 2 , na 2 piętrze. Lokalizacja tej nieruchomości to idealne rozwiązanie dla osób ceniących życie w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Piła,wielkopolskie

385 000 zł57 m² 6 766,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż! Klimatyczne, komfortowe mieszkanie w Pile Zielona Dolina! 4 pokoje! 2 balkony! Pow. użytkowa 56,9 m 2 ( przy podłodze 68,5 m 2 ) link do spaceru wirtualnego: mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła - Śródmieście na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe powierzchnia 54 M2 na I piętrze W bloku. Loggia mieszkanie bez gazu! Budynek z końca lat osiemdziesiątych. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podlasie

Podlasie,Piła

280 000 zł55 m² 5 049,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła podlasie urokliwe mieszkanie bezczynszowe 2-pokojowe o pow. 55,45m2 Urokliwe mieszkanie wielopoziomowe usytuowane na osiedlu domów jednorodzinnych w budynku 3-lokalowym na III kondygnacjach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! Mieszkanie w centrum Piły, ul. Staromiejska! III piętro, 2 pokoje, balkon! Pow. 37 m 2! idealne pod inwestycje! Mieszkanie do własnej aranżacji. Ogrzewanie miejskie. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancji

Piła,wielkopolskie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Blok z 2020 roku z windą - Zielona Dolina. W cenie mieszkania umeblowanie wraz z oświetleniem i dodatkami - gotowe do wprowadzenia. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m 2 w Pile. Os. Śródmieście Usytuowane na I piętrze w bloku z loggią. Budynek z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

297 000 zł52 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedaż mieszkania Piła - Zielona Dolina, 2 pokoje, 1 piętro, duży balkon. Idealne mieszkanie dla Singla, rodziny 2+1, dla starszych, młodszych, na inwestycję. Polecam! Salon z dużym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

209 000 zł32 m² 6 590,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! na sprzedaż! Mieszkanie w Centrum Piły! ul. Wodna III piętro, 2 pokoje, balkon! W pełni umeblowane i wyposażone! Pow. 31,71 m 2! Idealne pod inwestycję! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

299 500 zł65 m² 4 614,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią w centrum Piły. Mieszkanie o powierzchni 64,9 m 2 na parterze w pokoju z miejscem postojowym oraz opcją garażu. Układ: - salon - 19,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Śródmieście,Piła

1 600 zł50 m² 32,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Mieszkanie ul. Okrzei, piła! Parter, 3 pokoje, osobne wejście. Pow. 49,53 m 2! najem okazjonalny! Mieszkanie słoneczne, umeblowane i wyposażone. Rozkład pomieszczeń: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

297 000 zł52 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła - Śródmieście atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m 2 usytuowane na I piętrze w bloku z loggią Budynek z końca lat osiemdziesiątych. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

299 000 zł59 m² 5 074,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem parkingowym. Mieszkanie o pow. 58,92 m 2. Ciepła woda i ogrzewanie - miejskie. Przy budynku zamykane miejsce postojowe dla właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

319 000 zł52 m² 6 163,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 51,76 m 2 - na sprzedaż z przestronną loggią i dużą piwnicą 1. piętro Piła, zielona Dolina Mieszkanie słoneczne i jasne, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszyce

Staszyce,Piła

323 000 zł64 m² 5 015,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,04 m2 usytuowane na III p. w bloku z dużym balkonem - jasna i oddzielna kuchnia, na wyposażeniu pozostają meble kuchenne wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

274 000 zł49 m² 5 569,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Zamość. Powierzchnia 49,20 m 2 , balkon 6,85 m 2 , piwnica. Ogrzewanie miejskie. Rozkład pomieszczeń: salon o pow. 18,75 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

214 000 zł40 m² 5 376,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 - pokojowe zamość - piła Parter!, pow. 39,8 m2, do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 39,80 m 2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

307 000 zł55 m² 5 612,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! nowa cena! Przestronne zadbane mieszkanie Piła-Śródmieście, 3 pokoje Nowszy blok! Początek ulicy M. Kolbe! Mieszkanie w pełni umeblowane. Umeblowanie w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Śródmieście,Piła

315 000 zł37 m² 8 460,92 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 37,23 m 2. Os. Śródmieście Atrakcyjna lokalizacja obok Parku na Wyspie! Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, urządzone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Piła,wielkopolskie

310 000 zł65 m² 4 797,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na zamościu ul. Wawelska blok , IV piętro, loggia Mieszkanie przestronne o pow. 64,62 m2 w skład którego wchodzą: - 4 niezależne pokoje ( 18,04 m2, 9,77m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

435 000 zł48 m² 9 136,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Umeblowany, wyposażony apartament 2 pokojowy przy ulicy Kusocińskiego. Wysoka jakość materiałów. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

315 000 zł37 m² 8 460,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie Atrakcyjna lokalizacja obok Parku na Wyspie! Piła Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

315 000 zł37 m² 8 460,92 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

240 000 zł32 m² 7 604,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W stanie deweloperskim - pokój z aneksem - 31,56 m2 - I piętro, winda piła - zielona dolina - promienna premium Bez podatku pcc do 22 maja 2022! W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

228 000 zł44 m² 5 158,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu O powierzchni użytkowej 44.20 M 2 Mieszkanie usytuowane w bloku na parterze w centrum Piły Pokój dzienny o pow. 15,35m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Górne,Piła

140 000 zł23 m² 6 047,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka w Pile o pow. 23,15 m 2 , osiedle Górne. Mieszkanie bardzo jasne, z przepięknym widokiem na panoramę Piły i okolic. Lokal do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podlasie

Podlasie,Piła

315 000 zł81 m² 3 874,54 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z garażem. Mieszkanie 2 pokojowe z loggią na 2 piętrze w bloku. Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 51,60 m 2 , pow. całkowitej 81,30 m 2 obejmującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

229 000 zł48 m² 4 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta na sprzedaż 2 pokojowe, na 2 piętrze, z balkonem Piła, śródmieście Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,4 m 2 , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

410 000 zł75 m² 5 459,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na drugim piętrze W centrum miasta 3 pokoje, 75,10 m2 Możliwość stworzenia 4 pokoi Przestronne, słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone po remoncie! Wyjątkowe, jasne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Piła

256 000 zł32 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowym bloku o pow. 31,68 m 2 Osiedle zamknięte na ul. Nowowiejskiego w Centrum kawalerka, II piętro, duży balkon! Nowe przestronne mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

269 000 zł47 m² 5 699,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 -pokojowe, na parterze na zamościu O pow. 47,20m2 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe- 14,30m2/9,70m2/7,60m2, oddzielna jasna kuchnia -7,10m2, łazienka z wc - 3,20 Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

239 000 zł48 m² 4 938,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 2 piętrze w centrum. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,4 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu z dwoma windami. Mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła-śródmieście mieszkanie 3-pokojowe Nie chcesz tracić czasu na aranżacje kupionego mieszkania? Mieszkanie w pełni umeblowane dla ciebie w cenie mieszkania zabudowa stała Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 506,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka na zielonej dolinie. Loggia, i piętro W bloku. Niski czynsz Mieszkanie o pow. 36,13 m 2. Pokój na podłodze nowe panele, ściany odświeżone z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Podlasie,Piła

498 148 zł69 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! planowane oddanie budynku do użytku lipiec 2022! Przedmiotem sprzedaży jest cesja umowy deweloperskiej lokalu mieszkalnego znajdującego się przy ul. Józefa Wybickiego 20 w Pile, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Jadwiżyn,Piła

328 000 zł61 m² 5 400,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż! Mieszkanie ul. Dąbrowskiego Piła! III piętro, 3 pokoje, loggia! Słoneczne i przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy! Do mieszkania przynależą dwie piwnice! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

269 000 zł47 m² 5 699,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 -pokojowe, na parterze W bloku na zamościu O pow. 47,20m2 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe- 14,30m2/9,70m2/7,60m2, oddzielna jasna kuchnia -7,10m2, łazienka z wc- 3,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górne

Górne,Piła

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Piła, os. Górne Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42 m 2 , usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 504,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja atrakcyjna kawalerka na zielonej dolinie. Loggia, i piętro W bloku. Niski czynsz Mieszkanie o pow. 36,13 m 2. Pokój na podłodze nowe panele, ściany odświeżone z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

239 000 zł48 m² 4 938,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum miasta na sprzedaż 2 pokojowe, na 2 piętrze, z balkonem Piła, śródmieście Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,4 m2, usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij