dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piła - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

295 000 zł62 m² 4 720 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica/ul. Kolbe 54 Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

335 000 zł56 m² 5 971,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztero pokojowe Mieszkanie na Oś Górnym ul. Mickiewicza. 1 piętro, blok, balkon. 4- pokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,10 m2. Zarządca; pilska Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Podlasie,Piła

229 000 zł50 m² 4 589,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wieniawskiego w Pile, na I piętrze w bloku lat '90. Mieszkanie składa się z: salonu o powierzchni 18,10 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

347 000 zł38 m² 9 175,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,82 m 2 na II piętrze. Os. Zielona Dolina. Nowoczesny blok. Duży balkon. Duża komórka lokatorska. Teren ogrodzony i zagospodarowany. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

335 000 zł56 m² 5 971,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, osiedle górne ul. Mickiewicza 1 piętro, blok, balkon Większość mebli W cenie mieszkania! 4- pokojowe, słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

190 000 zł62 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica. Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

190 000 zł62 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko 3040 zł/m 2. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,5 m 2 w Pile - Śródmieście. II piętro/balkon/piwnica Możliwość podziału tego mieszkania na dwa mniejsze z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Koszyce,Piła

347 000 zł38 m² 9 175,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,82 m 2 na II piętrze w Pile. Os. Zielona Dolina. Nowoczesny blok. Duży balkon. Duża komórka lokatorska. Teren ogrodzony i zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

290 000 zł65 m² 4 436,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania Piła-Śródmieście, 3 pokoje, dwa balkony, 65,36m 2. Przestronne, z bardzo dobrym układem mieszkanie, z dwoma balkonami - z dwóch stron (mieszkanie dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

350 000 zł63 m² 5 576,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,76m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu (o pow. ok. 18 m 2 ) z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górne

Górne,Piła

439 000 zł69 m² 6 354,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe na os. Górnym W pile Mieszkanie o pow. 69,09m2 na parterze w bloku Salon o pow. 23,20m2 z wyjściem na oranżerię (5,3m2) Dwie sypialnie o pow. 19,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

488 000 zł104 m² 4 678,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne przestronne mieszkanie na Zamościu Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 104,30 m 2 usytuowane na 3 piętrze trzykondygnacyjnego zadbanego budynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowników

Górne,Piła

319 000 zł51 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie w Pile, ul. Szybowników z bardzo dużą loggią Mieszkanie o pow. 50,61m2, na bardzo wysokim parterze, z bardzo dużą loggią - na całej szerokości loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Górne,Piła

749 000 zł83 m² 9 001,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartament , wykończony na najwyższym poziomie. Zlokalizowany na Osiedlu Górnym w doskonałym sąsiedztwie terenów zielonych. Kuchnia całkowicie umeblowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe W centrum piły W zasobach pilskiej spółdzielni mieszkaniowej. 10 piętro,winda, wieżowiec ciepła woda I ogrzewanie miejskie. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

299 000 zł47 m² 6 316,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Z przytulnym klimatem pięknie wyremontowane, 1 piętro, balkon Piła Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,34 m 2. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Staszyce

Staszyce,Piła

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż wyjątkowe 2- pokojowe mieszkanie Z ogrodem! pow. 55m 2 , ogród ok. 300 m 2! Polecam atrakcyjne i wyjątkowe mieszkanie w Pile na osiedlu Staszyce. Mieszkanie o pow. 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

249 000 zł50 m² 5 010,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie z loggią na parterze Mieszkanie o pow. 49,70 m 2 w bloku Opis: salon z loggią Sypialnia Oddzielna kuchnia Okna na wschód i zachód Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

254 868 zł38 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

standard pod klucz. Ogrzewanie podłogowe. Wykonana metalowa antresola 14,5 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

306 000 zł44 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- oferta bezpośrednia - Prowizję biura za Kupującego ponosi Sprzedający! Ostatnie 2 pokojowe mieszkania w tej lokalizacji! Przedmiotem sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

679 000 zł96 m² 7 040,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament Z tarasem I kominkiem 96 m 2 Piła - Zielona Dolina Komfortowy apartament 3 pokojowy o powierzchni 96,44 m 2 , z tarasem. Ciepły, klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Górne,Piła

749 000 zł83 m² 9 001,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartament , wykończony i wyposażony na najwyższym poziomie. Zlokalizowany na Osiedlu Górnym w doskonałym sąsiedztwie terenów zielonych. Całkowicie umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Piła,wielkopolskie

298 000 zł61 m² 4 917,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż! Mieszkanie Piła- śródmieście! Parter, 3 pokoje! Pow użytkowa 60,06 m 2! Ogrzewanie miejskie! Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym o pow. 19,1 m 2 ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Piła

Piła,wielkopolskie

259 900 zł34 m² 7 539,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyposażona kawalerka w Pile, os. Zielona Dolina! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni całkowitej 34,47m2 z balkonem, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

345 000 zł58 m² 5 989,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Zamościu na I piętrze. Powierzchnia pomieszczeń : Salon o pow. 18,98 m 2 Pokój dziecięcy o pow. 9,10 m 2 Sypialnia o pow. 9,10 m 2 Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowników

Górne,Piła

319 000 zł51 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Pile, ul. Szybowników z bardzo dużą loggią. Mieszkanie o pow. 50,61m2, na bardzo wysokim parterze, z bardzo dużą loggią - na całej szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

287 000 zł45 m² 6 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W centrum piły! Powierzchnia 45,05 m 2 , Po remoncie! Mieszkanie dostępne od stycznia 2023 r. Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pile,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

335 000 zł36 m² 9 318,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w bardziej zacisznej części Zielonej Doliny. Nowsze budownictwo z 2015 roku. Świetne pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,95 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

229 000 zł48 m² 4 760,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokojowe przytulne mieszkanie z zasobów psm-lw w bloku w centrum miasta. Pokój z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 21,27 m 2 - na wyposażeniu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

395 000 zł67 m² 5 923,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, 4 pokojowe na sprzedaż na osiedlu Zamość z balkonem. Budynek wybudowany 1989 roku. W pobliży znajdują się sklepy (biedronka, delikatesy, lidl, galeria vivo), szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 400 zł30 m² 47,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Piły! I piętro, pow. 29,72 m 2! najem okazjonalny! Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym ( pow. 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

395 000 zł67 m² 5 923,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowo przestronne mieszkanie, 4 pokojowe na sprzedaż na osiedlu Zamość Mieszkanie zlokalizowane jest na najbardziej poszukiwanym osiedlu, osiedle Zamość. Budynek wybudowany 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

378 000 zł56 m² 6 798,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na parterze! Osiedle Jadwiżyn! Mieszkanie o pow. 55,6 m 2 z balkonem. Doskonała lokalizacja! Osiedle Jadwiżyn!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

345 000 zł58 m² 5 989,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze na sprzedaż na zamościu 3 pokoje, 57,60 m 2 Przestronne, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze, duża ilość miejsc do parkowania na osiedlu Zamość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

259 900 zł34 m² 7 539,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 1 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Zielona Dolina! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni całkowitej 34,47m2 z balkonem, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staszyce,Piła

289 000 zł70 m² 4 158,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe. Cicha i spokojna okolica. Os. Staszyce. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,5 m 2. Mieszkanie gustownie wykończone, gotowe do wprowadzenia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

345 000 zł60 m² 5 720,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z loggią Mieszkanie o pow. 60,31 m 2 w bloku na 3 piętrze. Istnieje możliwość pozostawienia wyposażenia w mieszkaniu. Opis: salon z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górne,Piła

279 000 zł60 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż! Piła, osiedle Górne parter, 3 pokoje, pow. 60,3 m 2 idealne pod inwestycje! Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

320 000 zł48 m² 6 672,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,96 m 2 w Pile. Os. Zamość. Po kapitalnym remoncie w 2018 roku. W mieszkaniu brak gazu. Balkon/ winda/ piwnica/ I piętro Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

259 000 zł38 m² 6 906,67 zł/m²