dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piła - Oferty sprzedaży i najmu

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

429 000 zł56,90 m² 7 539,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Towarowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł26 m² 11 534,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 26 m Piła ul. Bydgoska Układ pomieszczeń: - jasny salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc - korytarz - balkon, dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 37,29 m , II piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , zlokalizowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,90 m² 5 627,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m Cena: [proszę podać cenę] Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł36,19 m² 7 985,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja po generalnym remoncie , przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,68 m² 4 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł52,97 m² 6 229,94 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, i piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i garażem - Osiedle Górne, przy lesie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50,42 m² 11 106,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy apartament z kuchnią i łazienką, położony na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Pile - Zamość. Ten nowoczesny lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł81,90 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, zamość 81,9 m 3 pokoje 1 piętro 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą takim, które od progu otula atmosferą starej.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje przy Galerii Kasztanowej | 1. Piętro Na sprezdaż mieszkanie o powierzchni 35 m po kapitalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,06 m² 10 845,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Coś wspaniałego! Obniżka ceny o 30 000 zł Cena mieszkania teraz to 749 000 zł. Wszystkie meble widoczne na zdjęciach wchodzą w skład ceny. Przedmiotem oferty jest przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł36,10 m² 7 174,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duża kawalerka na górnym w nowszym bloku parter Z dużym balkonem! Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę o powierzchni 36,10m2 , zlokalizowaną w bloku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł86,34 m² 11 049,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament klasy premium | Królewska - Piła, koszyce / Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,29 m² 11 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe | 35,29 m2 | Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło i funkcjonalność Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na III,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł60,13 m² 9 629,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze z windą (nowe budownictwo - blok z 2014) Piła - osiedle Zamość! Dwustronne rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie ( 2014 ).

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,30 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica niesamowity widok na panoramę miasta oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,64 m² 6 452,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,64 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Wawelskiej w Pile. To dobra propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł52,97 m² 5 757,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Startfragment 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią ul. Bydgoska, zamość Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,64 m² 7 455,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - Śródmieście | 2 pokoje | 51,64 m | Balkon | Po remoncie Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł44,90 m² 6 679,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Piła, plac Zwycięstwa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,49 m² 10 766,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok obniżka ceny! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,40 m² 6 223,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Piła, os. Zamość, ul. Ludowa, 38,40 m + piwnica + balkon Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum? To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł95,10 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

N a sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe Z balkonem, pow. 95,1m2 piła - os. Górne Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł37,10 m² 4 986,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Przestronna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje - Piła, os. Staszyce Duża obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,23 m² 6 446,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"piła-wita" Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu z balkonem znajdujące się charakterystycznym i rozpoznawalnym budynku w Pile Idealne mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,98 m² 7 233,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w Pile - 90 m przestrzeni, ul. Żeromskiego Szukasz miejsca, które wymyka się schematom typowych mieszkań w bloku? Odkryj przestronne, nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł62,20 m² 5 868,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,20 m , położone na wysokim parterze w zadbanym bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Lokal o bardzo funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego | 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35 m² 11 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane mieszkanie, wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku, które zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,27 m² 9 513,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43,57 m² 7 092,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania - piła, centrum - Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Piły, przy ulicy Dzieci Polskich. Zadbane, gotowe do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,57 m² 10 534,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piła - zamość apartamentowiec - I piętro - winda- loggia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,42m z loggią i komórką lokatorską (2,15m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł102,50 m² 5 843,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

DO negocjacji! 5 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze (z możliwością dokupienia garażu) Mieszkanie na kameralnym osiedlu w centrum miasta Piły, ul. Świętojańska blok z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W centrum Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku, piła, ul. Spacerowa 14 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Duże mieszkanie piła - zamość! 4 pokoje o pow. 70 m 2 , 10. piętro, balkon Mieszkanie na ul. Roosevelta o pow. 70 m , 4 pokoje, osobna kuchnia, położone na 10. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami I piętro w bloku Salon o pow. ok. 19.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij