dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piła - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Górne,Piła

450 000 zł63 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe Piła, os. Górne, ul. Kochanowskiego Cena: 450 000 zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w atrakcyjnej części Piły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Górne,Piła

350 000 zł55 m² 6 376 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Idealne mieszkanie w sercu Piły - nie przegap tej okazji! północ Nieruchomości Piła zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 54,89 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

195 000 zł28 m² 7 014,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Przytulna kawalerka w centrum Piły gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica , usytuowana w bloku na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, aleja Wojska Polskiego

Górne,Piła

469 000 zł48 m² 9 997,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Luksusowe 3 Pokoje Mieszkanie | Piła, os. Górne | 2. Piętro Gotowe do zamieszkania, w standardzie premium: na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Górne,Piła

385 000 zł62 m² 6 218 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednym z najlepszych miejsc w Pile osiedle Górne! Mieszkanie o powierzchni 61,96 m składa się z: 3 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

147 000 zł26 m² 5 739,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż w dobrej cenie kawalerka przy ul. Spacerowej z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Piła,wielkopolskie

320 000 zł62 m² 5 686,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,55m2. Nieruchomość zlokalizowana w Śródmieściu na parterze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie usytuowane jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Staszyce,Piła

439 000 zł62 m² 7 035,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Staszyce,Piła

1 400 zł35 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o pow. 35,30 m 2 w Pile os. Staszyce do wynajęcia! Mieszkanie znajduje się na parterze w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podlasie,Piła

1 300 zł32 m² 40,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu! Mieszkanie 2-pokojowe wraz z garażem na os. Podlasie! II piętro, pow. 31,8 m 2 Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone! Ogrzewanie i woda ciepła z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Śródmieście,Piła

179 000 zł52 m² 3 425,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,25 m , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. 11 Listopada w Pile idealna propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 800 zł45 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. 11 Listopada w Pile! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! W mieszkaniu pozostają wszystkie meble i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Browarna

Piła,wielkopolskie

698 984 zł67 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty bulwary przy ulicy Browarnej 21 w Pile - budowa trwa. Apartamenty Bulwary to prestiżowa inwestycja skłądająca się z dwóch segmentów oferujących 43 apartamenty, dwie hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Jadwiżyn,Piła

320 000 zł60 m² 5 305,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.60,31 m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Królowej Jadwigi ( Osiedle Jadwiżyn). Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,Piła

2 500 zł48 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem! Klimatyczne mieszkanie 3 - pokojowe w apartamentowcu wraz z miejscem postojowym w garażu! Piła - Zamość - ul. Kusocińskiego! Mieszkanie o powierzchni 47,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Piła,wielkopolskie

165 000 zł46 m² 3 602,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Fabrycznej. Opis nieruchomości: - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Koszyce,Piła

3 150 zł78 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny Apartament do wynajęcia najem okazjonalny Oferujemy na wynajem przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 78,46 m , położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na start w samym centrum miasta. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Pile na osiedlu Śródmieście, w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

299 000 zł36 m² 8 398,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie na inwestycję lub własne i przytulne mieszkanko : ) Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie po remoncie + przynależna piwnica 2 m2 o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Górne,Piła

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Jadwiżyn,Piła

589 000 zł69 m² 8 583,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i wyremontowane mieszkanie 4-pokojowe o pow. 68,62m2 , położone w świetnej lokalizacji salon + 3 pokoje/ sypialnie blok, II piętro, loggia Lokalizacja: - spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 900 zł45 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. 11 Listopada w Pile! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! W mieszkaniu pozostają wszystkie meble i wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

320 000 zł60 m² 5 369,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,9 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w niskim bloku z lat 80. przy ul. Ojca Maksymiliana Kolbe w Pile. To bardzo wygodna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

999 zł24 m² 41,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Całkowicie Umeblowana w Pile Centrum Parter. Pokoj meble pokojowe + Telewizor+ tapczan rozkładany. Kuchnia meble kuch.+lodowka+Mikrofala+Kuchenka+naczynia. Czynsz 999zł z opł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

267 000 zł42 m² 6 297,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż! Przytulne Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,40 m 2 w centrum Piły! Nieruchomość położona na III piętrze w czteropiętrowym bloku przy Al. Piastów w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Jadwiżyn,Piła

595 000 zł69 m² 8 670,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, położone w świetnej lokalizacji Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 68,62m2 salon + 3 pokoje/ sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

343 000 zł47 m² 7 250,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,31 m , usytuowane na IV piętrze zadbanego budynku na popularnym Osiedlu Górne w Pile. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Górne,Piła

199 000 zł36 m² 5 474,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedaż przestronnego, bardzo słonecznego mieszkania, idealnego pod wynajem i doskonałą inwestycję. Mieszkanie znajduje się w spokojnym osiedlu, blisko sklepów i przedszkola. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

389 000 zł91 m² 4 274,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne, umeblowane mieszkanie 91 m2 (pu 68.20 m2) Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze - jedyne mieszkanie na kondygnacji. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 6.70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Zamość,Piła

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Pile o powierzchni 58 m 2 - przestronne dwa pokoje z dużą kuchnią i loggią w bloku na os. Zamość. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe O pow. 47,2m2, balkon, IV piętro piła - zamość Tytułem oferty jest słoneczne mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

179 000 zł26 m² 6 832,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w Śródmieściu. Idealna na inwestycję! Przedmiotem oferty jest mieszkanie (odrębna własność lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej 26,20 m2 położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Zamość,Piła

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w Pile o powierzchni 58m 2 - przestronne dwa pokoje z dużą kuchnią i loggią w bloku na Zamościu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

399 000 zł65 m² 6 166,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Jadwiżyn. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (odrębna własność lokalu mieszkalnego), 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,7 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

399 000 zł65 m² 6 166,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na jadwiżynie Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Jadwiżyn. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (odrębna własność lokalu mieszkalnego), 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

419 000 zł62 m² 6 768,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A Twoja Rodzinna Przystań na os. Jadwiżyn w Pile! Spokój, przestrzeń i Bliskość Natury Czekają! Marzysz o cichym i przyjaznym miejscu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

498 000 zł49 m² 10 198,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na zielonej dolinie mieszkanie na parterze , wyremontowane Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską na Zielonej Dolinie - Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Piastów

Śródmieście,Piła

205 000 zł36 m² 5 742,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70. przy al. Piastów 4-18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż piękne, gotowe do wprowadzenia się.