dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Piła - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Piła

295 000 zł60 m² 4 913,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dużych możliwościach adaptacyjnych oraz doskonałym widokiem, poszukuje nowonabywcy. Piła, aleja Powstańców Wielkopolskich. Lokal 60,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górne,Piła

1 900 zł47 m² 40,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Osiedle Górne, piła Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią , położone na cenionym i chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Górne,Piła

440 000 zł56 m² 7 878,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż gustowne I eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie bez gazu! Gotowe do wprowadzenia , dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m2. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Podlasie,Piła

347 000 zł47 m² 7 398,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , położone w bloku przy ulicy Kossaka w Pile. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowiecka

Zamość,Piła

255 000 zł48 m² 5 316,93 zł/m²

 

Piętro:10/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 6. piętrze w bloku z windą, przy ul. Łowieckiej w Pile. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motylewska

Staszyce,Piła

195 000 zł35 m² 5 635,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,60 m , położone na osiedlu Staszyce w Pile. Lokal może być dobrą propozycją zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Zamość,Piła

252 240 zł32 m² 8 007,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje - Piła, ul. Tczewska | 31,53 m Oferuję na sprzedaż przytulne, po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 31,53 m , zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

280 000 zł41 m² 6 791,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej jasnej kuchni. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 16,26 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Koszyce,Piła

487 000 zł47 m² 10 344,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na Sprzedaż! Klimatyczny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 47,08 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji w budynku oddanym pod koniec 2021 roku na Zielonej Dolinie przy ul. Dalekiej w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Górne,Piła

440 000 zł56 m² 7 878,25 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe , Piła, os. Zielona Dolina, ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie wolne od zaraz. Lokal o powierzchni użytkowej 48 m oferuje aż 57,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

279 000 zł35 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W centrum piły Funkcjonalne 3 pokoje, 48m 2 , balkon, piwnica Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 100 zł46 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,55 m ! Śródmieście, plac Konstytucji 3 Maja. Najem okazjonalny! Wolne od zaraz. Przedstawiamy przytulne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

750 000 zł76 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie na zielonej dolinie! Komfort, styl i Funkcjonalność - Odkryj Idealne Mieszkanie dla Twojej Rodziny! Marzysz o przestronnym, stylowym i doskonale zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

379 800 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej i spokojnej części miasta. Lokal usytuowany jest na komfortowym 2. piętrze, a jego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

539 000 zł53 m² 10 237,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w Pile, przy ul. Al. Postańców Wielkopolskich. Blok. Pow. 52,65 m2. Balkon. Ogrzewanie z sieci miejskiej. W kuchni oraz w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Piła

Koszyce,Piła

849 000 zł89 m² 9 568,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z ogrodem i przestronnym balkonem na sprzedaż - Zielona Dolina, piła Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 88,73 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

565 000 zł58 m² 9 775,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 Pokoje z Panoramą Miasta - Osiedle Górne, piła. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i widok nie na okna sąsiadów? Odkryj przestrzeń na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

219 000 zł44 m² 4 921,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Pile, śródmieście. Mieszkanie do własnej aranżacji, dwa duże pokoje. Idealne również pod inwestycję. Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Zamość,Piła

329 000 zł50 m² 6 566,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży - mieszkanie dwupokojowe o pow 50,1 m2, - parter, - piwnica o pow. 12,96 m2, - komórka o pow. 12,60 m2, - blaszany garaż, - miejsca postojowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

405 000 zł60 m² 6 734,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż, 60,14 m , Loggia, blok, gotowe do zamieszkania, osiedle Jadwiżyn w Pile. Mieszkanie trzypokojowe z salonem, sypialnią i z jadalnią otwartą na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ofiar Katynia

Zamość,Piła

275 000 zł28 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na Sprzedaż! Nowoczesne umeblowane mieszkanie- piła, ul. Ofiar Katynia! Przedstawiamy przytulną i nowocześnie wykończoną kawalerkę o powierzchni 28,72 m , z dużą piwnicą 7,74m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

245 000 zł38 m² 6 515,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 37,60m2 Z klimatyzacją X piętro, balkon, winda piła - śródmieście Tytułem oferty jest kompaktowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Przytulna kawalerka w centrum Piły gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Górne,Piła

599 000 zł60 m² 10 018,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Górnym w Pile. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Zamość,Piła

349 000 zł65 m² 5 400,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe Piła, ul. Wawelska. Przestronne mieszkanie o pow. 64,62 m 2 , w skład którego wchodzą: 4 niezależne pokoje o pow. 18,04 m 2 , 9,77 m 2 (plus dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Piła,wielkopolskie

209 000 zł38 m² 5 456,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w centrum Piły Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 38,30 m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Górne,Piła

915 000 zł99 m² 9 214,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 99,30m 2 + piwnica 2,53m 2. I piętro, blok, winda, każdy pokój z wyjściem na taras lub balkon Piła, ul.Kochanowskiego. Przestronne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutycka

Podlasie,Piła

435 000 zł61 m² 7 084,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie + garaż Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4m z piwnicą 18,1m i garażem 15,6m. Zlokalizowane w bloku z 1991 roku w Pile przy ul. Lutyckiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł53 m² 4 741,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Staszyce,Piła

365 000 zł62 m² 5 849,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadetów

Zamość,Piła

410 000 zł49 m² 8 311,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,33m 2. II piętro, loggia, blok z 2010 roku. Piła, ul. Kadetów. Mieszkanie składa się z: - funkcjonalnego pokoju dziennego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość przy Bydgoskiej - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wierzbowa

Podlasie,Piła

780 000 zł97 m² 8 074,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe z osobnym wejściem o pow. 96,60m 2 + piwnica o pow. 11,38m 2 Piła, ul. Wierzbowa Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny o pow. ok. 26m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

313 200 zł58 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Pile na os. Zamość - z potencjałem i możliwościami! Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Pile? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł29 m² 6 700,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m2 I piętro, balkon, okna pcv Pokój dzienny o pow. ok. 19m2 z wyjściem na balkon Kuchnia 3,5m2 Łazienka 3,5m2 Czynsz z ogrzewaniem 300,- od osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

349 000 zł51 m² 6 886,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij