dowolna

Mieszkania z garażem Piła - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

690 000 zł65 m² 10 684,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z antresolą, dwoma balkonami oraz imponującym tarasem. Antresola zagospodarowana na łazienkę z prysznicem, sypialnię oraz pokój dziecięcy. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

2 500 zł58 m² 43,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Pile os. Zamość w świetnej lokalizacji! Jeśli szukasz mieszkania na kameralnym i ogrodzonym osiedlu w dodatku w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

359 900 zł38 m² 9 471,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pile na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z prywatnym parkingiem za szlabanem na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

559 000 zł61 m² 9 141,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie - wysoki parter, duży balkon, garaż opcjonalnie! Mam do zaoferowania ciepłe, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Jadwiżyn,Piła

549 000 zł78 m² 7 020,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena - nowe możliwości Tylko 7000 zł/mkw! Zielone Tarasy - Śniadeckich 4 Pokoje Przestronne i Wygodne - Osiedle Zielone Tarasy, piła Szukasz idealnej przestrzeni dla swojej rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła

690 000 zł97 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem! Os. Śródmieście, ul. Świętojańska! Przedmiotem oferty jest wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy apartament - Zielona Dolina, piła Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu o powierzchni 121,19 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agatowa

Gładyszewo,Piła

330 000 zł54 m² 6 132,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,81 m , położone na parterze w Pile przy ul. Agatowej. Lokal jest po remoncie, urządzony w nowoczesnym stylu i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament 121 m | Zielona Dolina - Piła | Nowa cena | Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Piła

Piła,wielkopolskie

164 500 zł24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja: przytulna kawalerka w centrum Piły na sprzedaż Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 23,50 m2 na czwartym piętrze niskiego, zadbanego bloku w centrum Piły. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górne,Piła

339 000 zł43 m² 7 863,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Idealne dla singla, pary lub młodej rodziny - 43 m na os. Górnym Na sprzedaż stylowo urządzone, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 43,11 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Podlasie,Piła

415 000 zł63 m² 6 576,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na I piętrze. Garaż! Piła -podlasie ciche , zielone osiedle. 3 pokoje , 63,10 m , 1. piętro, loggia , duża piwnica. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Koszyce,Piła

660 000 zł73 m² 8 996,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w Pile, osiedle Zielona Dolina. Mieszkanie o pow. 73,36m2 z dwoma ogródkami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

325 000 zł47 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły z balkonem Mieszkanie w trakcie odświeżania. Mieszkanie o powierzchni 46,80 m znajduje się na 5. piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Koszyce,Piła

824 600 zł110 m² 7 530,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe Z kominkiem O pow. 109,5m2 garaż piła, zielona dolina Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie z tarasem o następującym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

2 350 zł69 m² 33,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Koszyce,Piła

734 600 zł110 m² 6 708,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z kominkiem oraz garażem - Piła, zielona Dolina! Szukasz wyjątkowego miejsca dla siebie i rodziny? Cenisz jakość, przestrzeń i ciepło domowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Zamość,Piła

440 000 zł58 m² 7 628,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie w Pile os. Zamość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Zamość,Piła

460 000 zł58 m² 7 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa niższa cena! 3-pokojowe mieszkanie w Pile os. Zamość w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

539 000 zł52 m² 10 379,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie? Lokalu, do którego wprowadzisz się od razu, unikając nerwów, straty czasu i dodatkowych kosztów związanych z remontem czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górne,Piła

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile. Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość - bezczynszowe mieszkanie stanowiące całe pierwsze piętro domu zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

545 000 zł52 m² 10 494,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górne,Piła

449 900 zł50 m² 8 998 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Elega nckie 3-pokojowe mieszkanie w Pile na sprzedaż! Gotowe do zamieszkania w standardzie premium - bez remontów, bez dodatkowych kosztów, z pełnym umeblowaniem i nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Górne,Piła

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile Marzysz o przestronnym i klimatycznym mieszkaniu, ale z własnym ogrodem i garażem, bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowiecka

Zamość,Piła

499 900 zł81 m² 6 186,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji - 2 miejsca parkingowe, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 80,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Staszyce,Piła

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w domu z garażem I ogrodem, piła-Staszyce. Na sprzedaż 3 pokoje 66m2. Do zamieszkania nie wymaga remontu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Zamość,Piła

1 700 zł39 m² 43,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! na wynajem! Wolne od 1 sierpnia! Mieszkanie w Pile os. Zamość! Parter, 2 pokoje, pow. 39,75 m 2 oraz duży ogródek o pow. 70,00 m 2! najem okazjonalny! Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Koszyce,Piła

1 800 zł57 m² 31,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe z garażem! Bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,3 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku wraz z indywidualnym garażem pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Jadwiżyn,Piła

399 000 zł60 m² 6 634,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe O pow. 60,14m2, loggia, IV piętro garaż murowany piła - jadwiżym Tytułem oferty przestronne, słonecznie mieszkanie o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staszyce,Piła

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze W pile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Jadwiżyn,Piła

460 000 zł72 m² 6 375,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile o pow. 72,15 m 2 - osiedle Jadwiżyn. Wysoki parter / loggia / piwnica / Dąbrowskiego 75 Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, jasne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

540 000 zł69 m² 7 810,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na os. Górnym w Pile - 67 m z ogrodem zimowym i wyjściem na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

490 000 zł69 m² 7 087,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na os. Górnym w Pile - 67 m z ogrodem zimowym i wyjściem na zewnątrz. Podstawowe informacje Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

490 000 zł69 m² 7 087,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie na os. Górnym w Pile - 67 m z ogrodem zimowym i wyjściem na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Piła

Zamość,Piła

610 000 zł57 m² 10 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż - apartament - - piła, os. Zamoście 3 pokojowy apartament o powierzchni 57,44 m 2 z balkonem! Budynek z 2023 roku! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Podlasie,Piła

1 300 zł32 m² 40,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu! Mieszkanie 2-pokojowe wraz z garażem na os. Podlasie! II piętro, pow. 31,8 m 2 Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone! Ogrzewanie i woda ciepła z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zamość,Piła

2 500 zł48 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem! Klimatyczne mieszkanie 3 - pokojowe w apartamentowcu wraz z miejscem postojowym w garażu! Piła - Zamość - ul. Kusocińskiego! Mieszkanie o powierzchni 47,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabryczna

Piła,wielkopolskie

165 000 zł46 m² 3 602,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Fabrycznej. Opis nieruchomości: - kuchnia, - 2 pokoje, - łazienka, -.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij