dowolna

Mieszkania z prawem własności Piła - Lista ofert

248 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

248 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Górne,Piła

589 000 zł69 m² 8 536,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - pół domu na Osiedlu Górnym w Pile - bezczynszowe mieszkanie stanowiące całe pierwsze piętro domu zlokalizowanego na Osiedlu Górnym w Pile, blisko lasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

369 000 zł38 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Ekskluzywny Apartament w stylu nowoczesnym Piła, ul. Staromiejska Wszystko widoczne na zdjęciach - w cenie mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Piła,wielkopolskie

449 000 zł44 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 43,58 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (jest winda) w bloku z 2018 r. przy ul. Widok w Pile (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Podlasie,Piła

444 000 zł101 m² 4 410,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie powierzchni 95,05 m 2 na I piętrze domu w Pile. Piwnica o powierzchni 16,48 m 2. Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 41,63 m 2. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

389 500 zł46 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blokada! Na sprzedaż - Mieszkanie - Piła, śródmieście Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 46 m 2 , na I piętrze w wieżowcu posiada funkcjonalny i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Górne,Piła

440 000 zł56 m² 7 878,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie bez gazu! Gotowe do wprowadzenia, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56 m 2. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Górne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piła

Zamość,Piła

394 000 zł40 m² 9 733,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,21 m z loggią, komórką lokatorską o pow. 2,27 m i miejscem postojowym za dodatkową opłatą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Zamość,Piła

649 000 zł68 m² 9 542,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Piła, zamość | 68,01 m | 1. piętro | Nowe budownictwo Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68,01 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Zamość,Piła

349 000 zł64 m² 5 470,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,80m2 I piętro, tylko dwa mieszkania na piętrze parking dla mieszkańców przy budynku Przestronne i klimatyczne wnętrze zaprasza do pisania nowego rozdziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w centrum Piły! 3 pokoje | 48 m | balkon | piwnica obniżka ceny! Teraz tylko 280 000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piła

Piła,wielkopolskie

300 000 zł26 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa ,wykończona kawalerka z pełnym osprzętem tj.zmywarka,lodówka,pralka,suszraka itp. Położenie uam Kołobrzeska 10b Do mieszkania przynależy miejsce,parkingowe,komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

690 000 zł65 m² 10 684,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z antresolą, dwoma balkonami oraz imponującym tarasem. Antresola zagospodarowana na łazienkę z prysznicem, sypialnię oraz pokój dziecięcy. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

560 000 zł65 m² 8 628,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,9m2 w bloku na osiedlu Zielone Tarasy. Miejsce, które łączy bliskość natury z wygodą życia w mieście. Rzeka Gwda, lasy i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Powstańców Wielkopolskich

Jadwiżyn,Piła

259 000 zł40 m² 6 414,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 40,38m2, i piętro piła - jadwiżyn Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy Al. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

589 000 zł60 m² 9 851,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

489 000 zł60 m² 8 131,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry. Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. To zdecydowanie propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

639 000 zł58 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,22 m 2 w Pile przy ul. Konstancji. I piętro / balkon / miejsce postojowe / pomieszczenie użytkowe w mieszkaniu Apartamentowiec z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Górne,Piła

325 000 zł48 m² 6 789,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone w bloku z windą przy ulicy Słowackiego na osiedlu Górne w Pile. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Zamość,Piła

290 000 zł46 m² 6 312,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - piła, ul. Tczewska 20, osiedle zamość. Dwa niezależne pokoje / odrębna widna kuchnia /balkon / piwnica Na sprzedaż oferujemy mieszkanie stanowiące odrębną własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Zamość,Piła

229 000 zł35 m² 6 479,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 35,34 m , położone w Pile przy ul. Bydgoskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

487 305 zł65 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

TA oferrta tylko U nas Niskie koszty notarialne, brak pcc! Celem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,41 m 2. Piła os. Górne ul. Mickiewicza. Nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Piła,wielkopolskie

229 000 zł32 m² 7 074,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni 32,37 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Targowej w Pile. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górne,Piła

289 000 zł51 m² 5 614,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 51,47m2, loggia, IV piętro piła - górne Tytułem oferty jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kondratowicza o następującym układzie pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Zamość,Piła

460 000 zł40 m² 11 610,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament dwupokojowy z pełnym umeblowaniem w bloku z 2024 roku z windą! Przedstawiam ofertę sprzedaży ślicznego, dwupokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piła

Koszyce,Piła

1 250 000 zł121 m² 10 314,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Luksusowy apartament 121 m - Zielona Dolina - Piła Nowa cena Garaż dwustanowiskowy w cenie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i eleganckiego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

339 000 zł38 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie Piła, ul. Staromiejska, urządzone, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,Piła

429 000 zł60 m² 7 133,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | Piła, spokojna okolica Piła - cicha i zielona okolica | 3 pokoje | 60,14 m | 2. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

359 900 zł38 m² 9 471,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pile na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku z prywatnym parkingiem za szlabanem na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodła

Zamość,Piła

610 000 zł63 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o pow. 62,83m2 zlokalizowane na parterze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji

Koszyce,Piła

650 000 zł65 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kossaka

Zamość,Piła

350 000 zł30 m² 11 772,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż mieszkania, w nowym budownictwie, piła ulica Kossaka z dużym balkonem i pięknym widokiem na staw. Nowy apartamentowiec, z windą, rok budowy 2024. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piła,wielkopolskie

559 000 zł61 m² 9 141,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Zielonej Dolinie - wysoki parter, duży balkon, garaż opcjonalnie! Mam do zaoferowania ciepłe, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Jadwiżyn,Piła

549 000 zł78 m² 7 020,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena - nowe możliwości Tylko 7000 zł/mkw! Zielone Tarasy - Śniadeckich 4 Pokoje Przestronne i Wygodne - Osiedle Zielone Tarasy, piła Szukasz idealnej przestrzeni dla swojej rodziny, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 III piętro, loggia, blok z 1987 r. Piła, ul. Kolbe 54 Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem i dodatkową przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Piła,wielkopolskie

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w nowo oddany bloku mieszkalnym na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Śródmieście,Piła

589 000 zł101 m² 5 837,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie z 2 garażami w cenie! Ogródek różany, 2 kominki, 4 ustawne pokoje, to tylko część atutów mieszkania. Oferta skierowana do wymagających klientów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła

690 000 zł97 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem! Os. Śródmieście, ul. Świętojańska! Przedmiotem oferty jest wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Koszyce,Piła

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Konstancji