dowolna

Mieszkania z prawem własności Piła - Lista ofert

249 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

249 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zamość,Piła

699 000 zł103 m² 6 761,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Mieszkanie dwupoziomowe w pile, ul. Kadetów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zamość

Zamość,Piła

339 000 zł86 m² 3 946,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na pilskim zamościu mieszkanie Z kominkiem na parterze. Możliwość zamiany na mniejsze z dopłatą. Powierzchnia 85,90 m2. Pierwotnie mieszkanie posiadało trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Śródmieście,Piła

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości Gajewska. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w centrum Piły. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Górne,Piła

296 000 zł46 m² 6 418,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" i "bezpieczny kredyt 2%". Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 46,12 m 2. Osiedle Górne balkon/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

465 000 zł90 m² 5 143,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego". Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 90,4 m2 Os. Zamość I piętro/ balkon/ piwnica Ofertą sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

359 000 zł58 m² 6 238,05 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie! Na sprzedaż 3 pokojowe, wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Osiedlu Zamość przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,Piła

319 000 zł57 m² 5 607,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, 3 pokojowego o powierzchni użytkowej 52,75 m2 z bardzo dużym balkonem na IV piętrze. Lokal mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Zamość,Piła

359 000 zł58 m² 6 238,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Zamość,Piła

299 000 zł65 m² 4 627,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na zamościu ul. Wawelska blok , IV piętro, loggia Mieszkanie przestronne o pow. 64,62 m2 w skład którego wchodzą: - 4 niezależne pokoje ( 18,04 m2, 9,77m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

315 000 zł44 m² 7 099,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spełnia wymogi programów na kredyt: - mieszkanie bez wkładu własnego - Bezpieczny kredyt 2% Programy można łączyć ze sobą. Przedmiotem sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Podlasie,Piła

360 000 zł84 m² 4 290,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 66,80 mkw usytuowane na I piętrze w bloku. Lokal mieszkalny dwustronny, ciepły ,przestronny układ. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

338 000 zł48 m² 7 078,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,75m 2. I piętro / winda / nowe budownictwo / loggia / piwnica Rozkład pomieszczeń: - salon o pow. 18,11m 2 , - sypialnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Koszyce,Piła

245 000 zł31 m² 7 810,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa komfortowa kawalerka W apartamentowcu na zielonej dolinie! 31,37m2, balkon, klimatyzacja, budynek onyx premium Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Zamość,Piła

328 000 zł64 m² 5 109,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Akcyjne mieszkanie z balkonem, obok terenów zielonych! Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,20m 2 u sytuowane na 1 piętrze czterokondygnacyjnego zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeleńskiego

Śródmieście,Piła

250 000 zł60 m² 4 183,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa niższa cena! 250000 zł do negocjacji! Mieszkanie na parterze o powierzchni 52 m 2 z garażem 15,56m 2! Słoneczne i bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Koszyce,Piła

779 000 zł109 m² 7 161,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa oferta na sprzedaż atrakcyjny dwupoziomowy apartament na zielonej dolinie powierzchnia 108,78 m 2 ,taras 30 m 2 , 2 balkony Budynek abc Apartamenty Przedmiotem oferty jest komfortowy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

445 000 zł97 m² 4 597,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 86,80m 2 piwnica 10m 2. Własność z udziałem w gruncie. I piętro, loggia, blok, parking (mieszkanie pierwotnie 5 pokojowe). Koszty pośrednictwa biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

225 000 zł38 m² 5 905,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A do 11.09.2023 roku W dobrej lokalizacji 2 pokojowe mieszkanie na Zamościu. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podchorążych

Zamość,Piła

395 000 zł90 m² 4 404,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Nietuzinkowe 5 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Podchorążych. Mieszkanie na poziomie 5 kondygnacji- 3,5 piętra. Powierzchnia użytkowa 85,50 m 2 na którą składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Staszyce,Piła

275 000 zł58 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m 2 w Pile - osiedle Staszyce. piętro domu Mieszkanie położone jest na 1 piętrze dwurodzinnego domu bliźniaczego. Działaka / garaż/ szopka /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Piła,wielkopolskie

779 000 zł109 m² 7 161,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż atrakcyjny dwupoziomowy apartament na zielonej dolinie powierzchnia 108,78 m 2 ,taras 30 m 2 , 2 balkony Budynek abc Apartamenty Przedmiotem oferty jest komfortowy 3 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Zamość,Piła

310 000 zł56 m² 5 525,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny na Za mościu. Przedmiotem oferty jest mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego), 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 56,10 m2 z balkonem na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Zamość,Piła

238 000 zł60 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 60m 2 w Pile, osiedle - zamość Mieszkanie 2 pokojowe, 2 piwnice. Mieszkanie dwustronne, przestronne, słoneczne w bardzo dobrym stanie - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

285 000 zł61 m² 4 664,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Piły! Mieszkanie o pow. 61,1 m 2 z balkonem. Śródmieście! Blok, IV Piętro! Mieszkanie dwustronne , słoneczne w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Śródmieście,Piła

779 000 zł109 m² 7 161,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż atrakcyjny dwupoziomowy apartament na zielonej dolinie. Powierzchnia 108,78 m 2 , taras 30 m 2 , 2 balkony. Budynek abc Apartamenty. Przedmiotem oferty jest komfortowy 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

278 000 zł47 m² 5 902,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta Piła Śródmieście 3 pokoje 47,10 m 2 duża loggia przynależna piwnica świetna lokalizacja w centrum krótki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Koszyce,Piła

429 000 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Raz na jakiś czas pośród ofert pojawia się prawdziwa perełka. I dziś właśnie taka się trafiła. Z nieskrywaną przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Górne,Piła

375 000 zł36 m² 10 510,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! mieszkanie 2-pokojowe W apartamentowcu na ul. Lotniczej! Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,Piła

465 000 zł90 m² 5 143,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe O pow. 90,4 m 2 , I pietro, balkon piła - zamość Tytułem oferty jest klimatyczne, przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podlasie,Piła

269 000 zł52 m² 5 213,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Rezerwacja! na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy przy lesie! Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podlasie na II piętrze z balkonem. Mieszkanie dwustronne, ciepłe, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górne

Górne,Piła

429 000 zł71 m² 6 026,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie W pile na os. Górnym O pow. 71,19M 2. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze jest jasne i przestrzenne, z widokiem na tereny zielone i zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piła

Koszyce,Piła

410 000 zł90 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w Pile o pow. użytkowej 66,5 m 2 - osiedle Zielona Dolina. Powierzchnia całkowita mieszkania (przypodłogowa) wynosi około 90 m 2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

409 000 zł59 m² 6 938,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe W stanie deweloperskim O pow. 58,95M 2 wraz Z komórką lokatorską O pow. 5,18M 2 I balkonem. Piła os. Jadwiżyn/winda/ Balkon/ Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Zamość,Piła

310 000 zł65 m² 4 797,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Piła

535 000 zł61 m² 8 784,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piła śródmieście kom fortowy 3 pokojowy apartament Stylowy apartament na kameralnym osiedlu w centrum miasta Piły. Bliskość głównych ulic, nie zakłóca ciszy panującej wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Piła

369 000 zł70 m² 5 251,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż! Mieszkanie śródmieście! Dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym wielorodzinnym budynku. II piętro, 3 pokoje , pow. 70,26 m 2 Zapraszamy na spacer wirtualny: prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Górne,Piła

158 000 zł30 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezrwacja! na sprzedaż! Kawalerka o powierzchni 29,8 m 2! Piła, ul. Wyspiańskiego! Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej! Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Górne,Piła

429 000 zł71 m² 6 026,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie W pile os. Górne Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze jest jasne i przestrzenne, z widokiem na tereny zielone i zachody słońca. Dwupoziomowy lokal powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zamość,Piła

385 000 zł53 m² 7 209,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2- pokojowe z ogródkiem! Z gwarancją ceny dewelopera! Oddanie planowane na sierpień 2023! Rozkład pomieszczeń : - salon z aneksem kuchennym o pow. 25,42 m2 ; - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Zamość,Piła

190 000 zł38 m² 5 039,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

NA sprzedaż! parter, 2 pokoje, pow. 37,7 m 2 idealne pod inwestycje! Mieszkanie na ulicy Dąbrowskiego z dużym potencjałem, możliwość otwarcia kuchni na pokój. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

339 000 zł62 m² 5 424 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Piła Śródmieście. Mieszkanie 3 pok. z balkonem o pow. użytkowej 62,50 m2 na II piętrze w IV p. bloku po termomodernizacji. -Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij