dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Piła - Oferty sprzedaży i najmu

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,14 m² 7 332,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,14 m , położone na I piętrze w niskim, zadbanym budynku przy ul. Sikorskiego - w samym sercu Piły. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł37,60 m² 6 196,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 37,60m2 Z klimatyzacją X piętro, balkon, winda piła - śródmieście Tytułem oferty jest kompaktowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,30 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowo komfortowe mieszkanie na zamościu! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,56 m² 7 378,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe piła - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,20 m² 6 122,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Piła, ul. Bydgoska. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej części Piły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł38,30 m² 5 352,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 38,30 m przy ul. Fałata. I piętro, piła - Śródmieście. Tytułem oferty jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fałata.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43,57 m² 7 092,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta sprzedaży mieszkania - piła, centrum - Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Piły, przy ulicy Dzieci Polskich. Zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowe 2 pokoje po kapitalnym remoncie | 1 piętro | premium | piwnica 15 m | od zaraz | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Śródmieście,Piła

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kupujący mnie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Obniżona cena 259 000 zł do negocjacji, zgoda dla innych biur nieruchomości na prezentacje oferty. Zapraszam na film z mieszkania link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

209 900 zł38 m² 5 572,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Piły Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Łazienka oraz kuchnia w ubiegłych latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zamość,Piła

279 900 zł26 m² 10 765,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: nowoczesny apartament po generalnym remoncie, 1 piętro, balkon, prywatny parking - Piła, ul. Bydgoska! Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, aleja Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Piła

275 000 zł60 m² 4 580,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dużych możliwościach adaptacyjnych oraz doskonałym widokiem, poszukuje nowonabywcy. Piła, aleja Powstańców Wielkopolskich. Lokal 60,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 300 zł48 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły na parterze! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Piły. Idealne dla osób pracujących, ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Zamość,Piła

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,20m 2 + piwnica 4,90m 2 Blok z zasobów psm L-W, mieszkanie szczytowe. Piła, os. Zamoście ul. Komuny Paryskiej. kuchnia o pow. 7,10m 2 połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 800 zł46 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na parterze! najem okazjonalny! Mieszkanie w Pile przy ulicy Chojnickiej na wysokim parterze o powierzchni użytkowej 46,45m 2. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

259 000 zł44 m² 5 845,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 3-pokojowe, środkowe mieszkanie, położone na wysokim parterze budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Koszyce,Piła

1 200 zł32 m² 37,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - przytulna kawalerka z balkonem | Zielona Dolina, piła Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 32,37 m , położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Zamość,Piła

358 000 zł47 m² 7 617,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,26 m . Lokal jest jasny, dwustronny i znajduje się w czteropiętrowym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Piła

295 000 zł60 m² 4 913,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Podlasie,Piła

347 000 zł47 m² 7 398,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,90 m , położone w bloku przy ulicy Kossaka w Pile. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowiecka

Zamość,Piła

255 000 zł48 m² 5 316,93 zł/m²

 

Piętro:10/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,96 m , położone na 6. piętrze w bloku z windą, przy ul. Łowieckiej w Pile. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motylewska

Staszyce,Piła

195 000 zł35 m² 5 635,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,60 m , położone na osiedlu Staszyce w Pile. Lokal może być dobrą propozycją zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

280 000 zł41 m² 6 791,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej jasnej kuchni. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 16,26 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 100 zł46 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,55 m ! Śródmieście, plac Konstytucji 3 Maja. Najem okazjonalny! Wolne od zaraz. Przedstawiamy przytulne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

219 000 zł44 m² 4 921,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Pile, śródmieście. Mieszkanie do własnej aranżacji, dwa duże pokoje. Idealne również pod inwestycję. Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jadwiżyn,Piła

405 000 zł60 m² 6 734,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż, 60,14 m , Loggia, blok, gotowe do zamieszkania, osiedle Jadwiżyn w Pile. Mieszkanie trzypokojowe z salonem, sypialnią i z jadalnią otwartą na kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

245 000 zł38 m² 6 515,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł53 m² 4 741,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Staszyce,Piła

365 000 zł62 m² 5 849,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Zamość,Piła

279 900 zł46 m² 6 021,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem Mieszkanie o powierzchni 46,48 m znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piła

Podlasie,Piła

444 000 zł101 m² 4 410,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie powierzchni 95,05 m 2 na I piętrze domu w Pile. Piwnica o powierzchni 16,48 m 2. Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 41,63 m 2. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Powstańców Wielkopolskich

Jadwiżyn,Piła

259 000 zł40 m² 6 414,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 40,38m2, i piętro piła - jadwiżyn Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy Al. Powstańców Wielkopolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Jadwiżyn,Piła

489 000 zł60 m² 8 131,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Dzień dobry. Mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m , położone na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym. To zdecydowanie propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamość,Piła

1 600 zł48 m² 33,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! Mieszkanie ul. Dąbrowskiego w Pile. VIII piętro, winda, 3 pokoje, balkon! Pow. 48,20 m 2 najem okazjonalny! Mieszkanie wolne od 01.02.2026 roku! Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Górne,Piła

325 000 zł48 m² 6 789,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , położone w bloku z windą przy ulicy Słowackiego na osiedlu Górne w Pile. Lokal znajduje się na 6. piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Śródmieście,Piła

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje - piła, śródmieście Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Piła - idealne dla singla lub pary szukających swojego.