dowolna

Mieszkania umeblowane Piła - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

255 000 zł47,34 m² 5 386,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Inwestycja, na którą warto zwrócić uwagę! Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł62,30 m² 5 601,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią na 1 piętrze - Piła, zamość, ul. Okólna Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na osiedlu Zamość w Pile. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł54,50 m² 10 183,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Piła - Zielona Dolina obniżka ceny: z 575.000,00 zł na 555.000,00 zł! Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł26 m² 10 765,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 29/6. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Piły ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, przytulność i możliwość własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

602 950 zł73,53 m² 8 200,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kołobrzeskiej w Pile na sprzedaż Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku (osiedlu Lotników) i składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piła- centrum miasta Nowoczesne, wyjątkowo komfortowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal. W pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

555 000 zł61,05 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Pile - Zielona Dolina! Twoja oaza spokoju i wygody! Marzysz o idealnym miejscu dla rodziny lub szukasz mieszkania na start z potencjałem? Odkryj komfort.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72,52 m² 7 859,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, osobna kuchnia, nowe instalacje, klimatyzacja i pełne umeblowane, 72 m 2! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł68,90 m² 7 097,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, stylowe mieszkanie 68,91 m z balkonem | Centrum miasta Na sprzedaż funkcjonalne, rodzinne mieszkanie o powierzchni 68,91 m , zlokalizowane w centrum miasta , przy ul. Kolbe.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - centrum Piły, ul. Bydgoska Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym zmianę układu pomieszczeń, wymianę instalacji, zmianę.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,61 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka 28,61 m | Os. Lotników | 2025 r. | winda | piwnica Na wynajem nowoczesna, nigdy nie użytkowana, w pełni wyposażona kawalerka położona na I piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,92 m² 5 753,56 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3 pokoje Z potencjałem piła, ul. Łowiecka Szukasz idealnego miejsca dla rodziny lub gotowej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł81,60 m² 6 495,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła | os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka z antresolą w stylu loftowym - nowoczesny komfort w centrum Piły Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m z antresolą (ok. 10 m ) w budynku z 2022 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,23 m² 6 446,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"piła-wita" Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu z balkonem znajdujące się charakterystycznym i rozpoznawalnym budynku w Pile Idealne mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42,40 m² 7 665,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m na 2. piętrze w pięciopiętrowym bloku, mieszczącym się przy al. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,20 m² 6 122,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Piła, ul. Bydgoska. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej części Piły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - centrum Piły, ul. Bydgoska. Nowa odsłona ten sam wyjątkowy klimat! Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie uwzględniającym zmianę układu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,40 m² 8 179,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zamość w Pile, ul. Ludowa! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie i powierzchni 43,40 m 2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55,50 m² 5 585,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 55,50 m , położone w Pile przy ulicy Lutyckiej, na parterze budynku mieszkalnego. Lokal jest jasny i dobrze doświetlony, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,98 m² 9 610,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje z windą, parkingiem i niskim czynszem - idealne na start! Szukasz mieszkania, do którego wejdziesz tylko z walizką? A może planujesz bezpieczną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,52 m² 6 119,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,52 m , położone w Pile przy ul. Wodnej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,05 m² 7 197,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Piła - zamoście Funkcjonalne 2 pokoje w świetnej lokalizacji + garaż pod budynkiem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,40 m , położone na 2 piętrze zadbanego 4.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,81 m² 5 716,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Piła - Śródmieście Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,81m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z przynależną piwnicą. Opis pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,80 m² 8 881,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,14 m² 7 332,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły, w przy ul. Sikorskiego, w niskim zadbanym bloku na 1 piętrze! Funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70,90 m² 6 064,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Mieszkanie usytuowane w klimatycznej kamienicy otoczonej lasem. Do dyspozycji nowych właścicieli duży zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł45,64 m² 26,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - piła - centrum ul. Sikorskiego. Wynajem okazjonalny! 2 pok. mieszkanie o pow. 45,64 m2, II-piętro w III p. bloku, pokoje w pełni umeblowane: telewizor , kanapy, regały, szafy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł50,06 m² 4 894,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piła - perełka na Górnym! 50 m w świetnej cenie i lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,55 m² 8 222,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie | Zielona Dolina w Pile | garaż w budynku | I piętro | winda | Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49,98 m² 50,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2-pokojowe 49,98 m | Os. Sztuk Pięknych | 2025 r. | winda | piwnica Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł51,60 m² 7 538,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Mieszkanie gotowe do zamieszkania, z wyposażeniem w cenie! Cena do negocjacji! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum i parku na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Piła,wielkopolskie

599 000 zł70,66 m² 8 477,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Obniżka ceny! Teraz mieszkanie kosztuje 608 000 zł. Garaż 70 000 zł. Istnieje możliwość dokupienia garażu pod budynkiem za osobną kwotę 70 000zł. Garaż murowany o pow. 17,02m2 z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,10 m² 7 847,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

os. Zamość Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o idealnym układzie w bardzo dobrej lokalizacji w Pile Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia! Dla singla, dla pary, dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł40,58 m² 6 628,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do zamieszkania Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 40,58 m w Pile - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31,62 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - i piętro - balkon - winda - nowe budownictwo wyposażenie I umeblowanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł72,52 m² 7 997,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 72,52 m 2 - umeblowane i gotowe do zamieszkania! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie nowoczesny design spotyka się z niesamowitą.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł67,86 m² 9 269,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piła - górne, ul. Szybowników Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 67,90 m z loggią - wysoki standard, piła Os. Górne Przestronne, eleganckie mieszkanie z windą o powierzchni 67,86 m ,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij