dowolna

Mieszkania Piła Osiedle Śródmieście

113 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

113 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

259 000 zł44 m² 5 845,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 3-pokojowe, środkowe mieszkanie, położone na wysokim parterze budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile Niskie opłaty, idealne na start! Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń z wyjątkowo niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Piła

295 000 zł60 m² 4 913,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dużych możliwościach adaptacyjnych oraz doskonałym widokiem, poszukuje nowonabywcy. Piła, aleja Powstańców Wielkopolskich. Lokal 60,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Przestronna kawalerka na ul. Śródmiejskiej w Pile! Mieszkanie po generalnym remoncie! Wyposażone w nowe sprzęty agd tj. lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna, pralka. 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Piła

280 000 zł41 m² 6 791,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Spacerowej w Pile Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej jasnej kuchni. Powierzchnie pomieszczeń: - salon - 16,26 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

279 000 zł35 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W centrum piły Funkcjonalne 3 pokoje, 48m 2 , balkon, piwnica Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 100 zł46 m² 24,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,55 m ! Śródmieście, plac Konstytucji 3 Maja. Najem okazjonalny! Wolne od zaraz. Przedstawiamy przytulne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

219 000 zł44 m² 4 921,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku w Pile, śródmieście. Mieszkanie do własnej aranżacji, dwa duże pokoje. Idealne również pod inwestycję. Mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

245 000 zł38 m² 6 515,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe O pow. 37,60m2 Z klimatyzacją X piętro, balkon, winda piła - śródmieście Tytułem oferty jest kompaktowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Przytulna kawalerka w centrum Piły gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

249 000 zł53 m² 4 741,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku wielorodzinnym w Pile. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Piła

Śródmieście,Piła

3 200 zł65 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perełka w centrum Piły - Pierwsze zasiedlenie nieruchomości! Nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 64,98 m 2 , na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku z windą, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

425 000 zł64 m² 6 640,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu. Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. I piętro w bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł29 m² 6 700,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m2 I piętro, balkon, okna pcv Pokój dzienny o pow. ok. 19m2 z wyjściem na balkon Kuchnia 3,5m2 Łazienka 3,5m2 Czynsz z ogrzewaniem 300,- od osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

349 000 zł51 m² 6 886,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Na sprzedaż jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

369 000 zł38 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Ekskluzywny Apartament w stylu nowoczesnym Piła, ul. Staromiejska Wszystko widoczne na zdjęciach - w cenie mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

389 500 zł46 m² 8 467,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blokada! Na sprzedaż - Mieszkanie - Piła, śródmieście Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 46 m 2 , na I piętrze w wieżowcu posiada funkcjonalny i korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w centrum Piły! 3 pokoje | 48 m | balkon | piwnica obniżka ceny! Teraz tylko 280 000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gdzie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 650 zł38 m² 43,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Piły do wynajęcia! Mieszkanie w pełni wyposażone: zmywarka, pralka, płyta indukcyjna oraz piekarnik. Gotowe do wprowadzenia. Odstępne: 1600 zł / miesiąc, plus opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piła

Śródmieście,Piła

279 000 zł35 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe W centrum miasta Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Śródmieście,Piła

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 2 pokoje - piła, śródmieście Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w centrum Piła - idealne dla singla lub pary szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

499 000 zł64 m² 7 796,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W śródmieściu Mieszkanie o pow. 64 m 2 w bloku usytuowane na I piętrze. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z dwoma balkonami. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

190 000 zł36 m² 5 292,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 35,90 m , zlokalizowane w Pile przy Alei Piastów. Lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku, w czystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

265 000 zł38 m² 7 010,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem- piła, ul. Spacerowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

339 000 zł38 m² 9 015,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie Piła, ul. Staromiejska, urządzone, po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł29 m² 6 700,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m 2 Piła ul. Towarowa. I piętro / balkon / okna pcv Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow. ok. 19m 2 z wyjściem na balkon, kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

279 000 zł36 m² 7 771,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piła- centrum, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje. Mieszkanie w pobliżu Parku Miejskiego oraz Deptaku Miejskiego. W pobliżu szkoły, przedszkola, markety, pasaże handlowo-usługowe, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

197 000 zł44 m² 4 518,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 43,60 m 2 do własnej aranżacji. Piła, ul. Spacerowa 14. Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. 16,60m 2 (5,4x3,1) z 2 oknami, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Piła

Śródmieście,Piła

1 250 zł26 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem kawalerka Z balkonem, piła - śródmieście Tytułem oferty jest jednopokojowe mieszkanie z osobną kuchnią zlokalizowane na IV piętrze bloku w ścisłym centrum Piły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolbe

Śródmieście,Piła

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 III piętro, loggia, blok z 1987 r. Piła, ul. Kolbe 54 Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem i dodatkową przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Śródmieście,Piła

589 000 zł101 m² 5 837,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, komfortowe mieszkanie z 2 garażami w cenie! Ogródek różany, 2 kominki, 4 ustawne pokoje, to tylko część atutów mieszkania. Oferta skierowana do wymagających klientów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Piła

690 000 zł97 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem! Os. Śródmieście, ul. Świętojańska! Przedmiotem oferty jest wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Piła

Śródmieście,Piła

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w centrum Piły, gotowa do zamieszkania lub jako inwestycja! Tylko jedno mieszkanie na piętrze. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27, 80 m + piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Śródmieście,Piła

475 000 zł75 m² 6 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile - osiedle Śródmieście. Mieszkanie o pow. 75,10 m 2 w bloku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. III piętro Tylko jedno mieszkanie na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Śródmieście,Piła

1 950 zł34 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najładniejsze, nowopowstałe osiedle mieszkaniowe w Pile. Mieszkanie nowe z 2024 roku. Mieszkanie 2 pokojowe, 34,26 m2, na Osiedlu Przy Stawie, ul. Kossaka - Piła, wysoki standard, niski czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 650 zł44 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 43,77 m 2 , w centrum Piły przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z szafą wnękową - oddzielną, widną kuchnią - pokoju dziennego - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródmiejska

Śródmieście,Piła

1 200 zł35 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka w ścisłym centrum Piły przy deptaku! ul. Śródmiejska! 3 piętro, balkon, blok Ogrzewanie miejskie! Pow. 34,54 m 2 Termin wydania do uzgodnienia! Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

317 000 zł36 m² 8 684,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 36,5 m 2 , IV piętro, 2 pokoje, centrum Miasta! Nowa niższa cena! Cena 317000 zł do negocjacji! Mieszkanie idealne pod inwestycje lub jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Śródmieście,Piła

195 000 zł29 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29,40m2 I piętro, balkon, okna pcv Piła, ul. Towarowa Pokój dzienny o pow. ok. 19m2 z wyjściem na balkon Kuchnia 3,5m2 Łazienka 3,5m2 Czynsz.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij