dowolna

Mieszkania pod klucz Piła - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

144 ogłoszenia

399 000 zł70,90 m² 5 627,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m Cena: [proszę podać cenę] Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł86,45 m² 9 057,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe Z tarasem O pow. 86,45m2 piła os. Górne Tytułem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe na ul. Kołobrzeskiej o następującym układzie pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,59 m² 7 261,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszyce w Pile - funkcjonalne, zadbane, gotowe do wprowadzenia Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i bardzo dobrze utrzymane mieszkanie o powierzchni 64,59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 213 zł91,11 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 91,11 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,42 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - pokoju 10,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

145 000 zł26,10 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,10 m , położone w Pile przy al. Jana Pawła II, na 4. ostatnim piętrze. Lokal może być interesującą propozycją zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł77,90 m² 7 188,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,9 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku wielorodzinnego w Pile, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

303 535 zł35,71 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! Ten układ mieszkania dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72 m² 7 763,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Pile przy ul. Kondratowicza o powierzchni 72 m , położone na 3. piętrze. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,65 m² 11 377,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż apartament Zaprojektowany sercem, malowany słońcem o pow. 52,65 m2, piła , Al. Powstańców Wielkopolskich. Przepięknie zaprojektowane wnętrze 3-pokojowego apartamentu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 630 zł66,10 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 66,10 m2 Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,93 m2, - pokoju o pow. 13,50 m2, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, balkon, w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze budynku przy Placu Konstytucji w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł58 m² 7 224,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Lutyckiej w Pile. To bardzo spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł47,20 m² 8 347,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Górnym w Pile - gotowe do zamieszkania Ta oferta to idealna propozycja dla rodziny, która szuka wygody, funkcjonalności i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** oferta bezpośrednia *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 798 zł63,94 m² 8 598,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania 2-3 pokojowe O zróżnicowanych układach! lokalizacja - dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zielona dolina Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Cena mieszkania - 608.

Szczegóły ogłoszenia

407 136 zł42,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (42,41 m ) w stanie deweloperskim, położone w przepięknej, stylowej willi na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Kameralny charakter inwestycji, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł56,90 m² 7 539,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Piła, ul. Towarowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł37,29 m² 9 064,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - centrum miasta, 37,29 m , II piętro. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , zlokalizowane w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł36,19 m² 7 985,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obniżka ceny! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja po generalnym remoncie , przytulne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł50,68 m² 4 913,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Piły Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze budynku przy ulicy Śródmiejskiej w Pile. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł81,90 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, zamość 81,9 m 3 pokoje 1 piętro 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą takim, które od progu otula atmosferą starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł63,94 m² 9 008,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania - stan deweloperski, piła - osiedle górne Mieszkanie 3 pokojowe 63,94m 2 IV piętro, balkon, winda Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł47,31 m² 9 997,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje przy Galerii Kasztanowej | 1. Piętro Na sprezdaż mieszkanie o powierzchni 35 m po kapitalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł69,06 m² 10 845,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Coś wspaniałego! Obniżka ceny o 30 000 zł Cena mieszkania teraz to 749 000 zł. Wszystkie meble widoczne na zdjęciach wchodzą w skład ceny. Przedmiotem oferty jest przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 649 zł36,26 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja blok zlokalizowany na Osiedlu Górnym przy ul. Medycznej. Ten układ mieszkania dostępny jest na innych piętrach w cenie: II piętro - 8650zł/ m2 III piętro - 8650zł/ m2 IV piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł86,34 m² 11 049,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament klasy premium | Królewska - Piła, koszyce / Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,29 m² 11 306,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe | 35,29 m2 | Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,49 m² 10 766,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok obniżka ceny! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,23 m² 6 446,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"piła-wita" Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu z balkonem znajdujące się charakterystycznym i rozpoznawalnym budynku w Pile Idealne mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne studio z tarasem w apartamentowcu - Piła, ul. Rodakowskiego | 32 m2 Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i bezpiecznej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł35 m² 11 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane mieszkanie, wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku, które zostało wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,27 m² 9 513,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł43,57 m² 7 092,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania - piła, centrum - Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Piły, przy ulicy Dzieci Polskich. Zadbane, gotowe do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł43,80 m² 8 881,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł57,30 m² 6 247,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta lokalu mieszkalnego - Piła, ul. Staromiejska 56. Zakup tylko za gotówkę! obniżka 20 000 zł Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w centrum.