dowolna

Mieszkania wyremontowane Piła - Oferty sprzedaży i wynajmu

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górne

Górne,Piła

1 450 zł39 m² 37,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Widokowym w Pile ( os. Górne) I piętro, pow. 35,91m2! najem okazjonalny! Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Piła,wielkopolskie

199 000 zł24 m² 8 274,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Słoneczna kawalerka całkowicie wyposażona w nowym budownictwie. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie o pow. 24,05 m 2 , na wysokim parterze, z możliwością przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Górne,Piła

254 000 zł45 m² 5 589,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,44 m 2 , na 1 piętrze zadbanej i doskonale zarządzanej kamienicy na Os. Górnym w Pile. Pokoje : 13,80 i 12,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

349 000 zł62 m² 5 584,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje - 62,49 m 2 - parter osiedle zamość - najlepsza lokalizacja dla Rodziny! Mieszkanie dla osób ceniących bardzo dobrą infrastrukturę osiedlową, bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 350 zł50 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasyczne, bardzo czyste i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,70 m 2 , na wysokim parterze kameralnego bloku w centrum Piły. Salon o pow. 19,20 m 2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

899 zł24 m² 37,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanko calkowicie Nowe Umeblowane, kuch. mebelki Nowe, pokoj czesciowo nowe,Lazienka Nowa,usytuowane na Parterze,Parking przy Bloku.Czunsz Wynajmu z Oplatami Adm. 899zl. Dodatkowe Oplaty Wedlug.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Górne,Piła

379 000 zł58 m² 6 512,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z loggią Os. Górne ul. Złota Mieszkanie o pow. 58,20 m 2 Opis: salon o pow. 17,60 m 2 z wyjściem na loggię. Kuchnia o pow. 8,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzemieślnicza

Staszyce,Piła

2 300 zł95 m² 24,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 4 - pokojowe Piła! Osiedle Staszyce! Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie w budynku jednorodzinnym o powierzchni 95,3 m 2 w spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

307 950 zł41 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalne, jasne mieszkanie z pięknym widokiem na miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górne

Górne,Piła

439 000 zł69 m² 6 354,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe na os. Górnym W pile Mieszkanie o pow. 69,09m2 na parterze w bloku Salon o pow. 23,20m2 z wyjściem na oranżerię (5,3m2) Dwie sypialnie o pow. 19,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 350 zł46 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,5 m 2 , na 4 piętrze 10 piętrowego budynku w ścisłym centrum Piły. Salon o pow. 21,0 m 2 z wyjściem na balkon 2,8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowników

Górne,Piła

319 000 zł51 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie w Pile, ul. Szybowników z bardzo dużą loggią Mieszkanie o pow. 50,61m2, na bardzo wysokim parterze, z bardzo dużą loggią - na całej szerokości loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Górne,Piła

749 000 zł83 m² 9 001,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartament , wykończony na najwyższym poziomie. Zlokalizowany na Osiedlu Górnym w doskonałym sąsiedztwie terenów zielonych. Kuchnia całkowicie umeblowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Górne,Piła

3 000 zł83 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia apartament , wykończony na najwyższym poziomie. Zlokalizowany na Osiedlu Górnym w doskonałym sąsiedztwie terenów zielonych. Kuchnia całkowicie umeblowana, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe W centrum piły W zasobach pilskiej spółdzielni mieszkaniowej. 10 piętro,winda, wieżowiec ciepła woda I ogrzewanie miejskie. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

299 000 zł47 m² 6 316,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Z przytulnym klimatem pięknie wyremontowane, 1 piętro, balkon Piła Śródmieście Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,34 m 2. Znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Piła,wielkopolskie

254 868 zł38 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

standard pod klucz. Ogrzewanie podłogowe. Wykonana metalowa antresola 14,5 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Śródmieście,Piła

1 300 zł52 m² 25,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam. Rozkładowe, dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,6 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowego bloku w centrum Piły, pozostającego w zasobach psm L-W. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górne

Górne,Piła

749 000 zł83 m² 9 001,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartament , wykończony i wyposażony na najwyższym poziomie. Zlokalizowany na Osiedlu Górnym w doskonałym sąsiedztwie terenów zielonych. Całkowicie umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Piła

Piła,wielkopolskie

259 900 zł34 m² 7 539,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyposażona kawalerka w Pile, os. Zielona Dolina! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni całkowitej 34,47m2 z balkonem, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Piła

287 000 zł45 m² 6 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W centrum piły! Powierzchnia 45,05 m 2 , Po remoncie! Mieszkanie dostępne od stycznia 2023 r. Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pile,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

1 400 zł30 m² 47,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! na wynajem! 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Piły! I piętro, pow. 29,72 m 2! najem okazjonalny! Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym ( pow. 12,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

395 000 zł67 m² 5 923,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowo przestronne mieszkanie, 4 pokojowe na sprzedaż na osiedlu Zamość Mieszkanie zlokalizowane jest na najbardziej poszukiwanym osiedlu, osiedle Zamość. Budynek wybudowany 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

345 000 zł58 m² 5 989,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze na sprzedaż na zamościu 3 pokoje, 57,60 m 2 Przestronne, słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze, duża ilość miejsc do parkowania na osiedlu Zamość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

259 900 zł34 m² 7 539,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, 1 pokojowe mieszkanie w Pile, os. Zielona Dolina! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni całkowitej 34,47m2 z balkonem, usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

320 000 zł48 m² 6 672,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,96 m 2 w Pile. Os. Zamość. Po kapitalnym remoncie w 2018 roku. W mieszkaniu brak gazu. Balkon/ winda/ piwnica/ I piętro Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 800 zł78 m² 23,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem tej wyjątkowej oferty jest czyste, ciepłe, bezpieczne, bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie z przestronną loggią w centrum Piły. Komfortowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Piła

Piła,wielkopolskie

1 400 zł46 m² 30,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie, wolne od zaraz. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,54 m 2 z dużym balkonem, na 1 piętrze. Opis: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

289 000 zł48 m² 6 033,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 47,90 m 2 w Pile , dzielnica Zamość, niedaleko galerii Vivo. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje, przedpokój, łazienka (łazienka razem z wc) i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

268 000 zł40 m² 6 650,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z dużą piwnicą w Pile os. Zamość. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe, które znajdują się w terenie ogrodzonym bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

329 000 zł60 m² 5 455,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 60,31 m 2 z dużą loggią. Doskonała lokalizacja! Osiedle Jadwiżyn! Blok, III Piętro!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Zamość,Piła

2 000 zł56 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 4 - pokojowe Piła - osiedle Zamość! Do wynajęcia klimatyczne, komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,24 m 2 w bardzo dobrym standardzie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

287 000 zł45 m² 6 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W centrum piły! Powierzchnia 45,05 m 2 , Po remoncie! Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pile, o powierzchni użytkowej 45,05 m 2 , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Zamość,Piła

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bardzo ładne mieszkanie na Zamościu przy ul. Roosevelta. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68 m2 które znajduje się w bloku na parterze. Na piętrze tylko dwa mieszkania. Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górne

Górne,Piła

399 000 zł64 m² 6 240,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaży przestronne mieszkanie na Osiedlu Górnym! 3 pokoje, pow. 63,94m 2 ( przy podłodze pow. 87,73 m 2 ) taras widokowy o pow. 4,2 m 2 Możliwość adaptacji przestrzeni na anresolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Piła,wielkopolskie

1 400 zł35 m² 39,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie dla jednej bądź dwóch osób. W pobliżu galerie handlowe ale także tereny rekreacyjne(wyspa). Miejsce dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Piła

287 000 zł45 m² 6 370,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W centrum piły! Powierzchnia 45,05 m 2 , Po remoncie! Mieszkanie dostępne od stycznia 2023 roku. Polecam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Pile,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Górne,Piła

439 000 zł69 m² 6 354,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na os. Górnym W pile nowsze budownictwo ( 2007 rok) winda. Mieszkanie o pow. 69,09m2 na parterze w bloku Salon o pow. 23,20m2 z wyjściem na oranżerię (5,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

250 000 zł40 m² 6 203,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z miejscami parkingowymi w Pile os. Zamość Przedmiotowy lokal znajduje się na lubianym przez Pilan osiedlu Zamość. Do mieszkania przynależą 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Zamość,Piła

238 000 zł32 m² 7 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie w Pile, os. Zamość! Parter, 2 pokoje! Pow. 32 m 2 Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone! Ogrzewanie miejskie, woda.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij