dowolna

Kawalerki Piła - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogozińska

Staszyce,Piła

1 150 zł34 m² 34,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia atrakcyjna kawalerka przy ul. Rogozińskiej blok, duża loggia. Mieszkanie wolneod zaraz. Mieszkanie w bloku n II piętrze o powierzchni 33,75 m 2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Staromiejska

Śródmieście,Piła

159 000 zł23 m² 7 035,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze , przestronny pokój z wyjściem na duży balkon, kuchnia w aneksie ,. Budynek usytuowany w dogodnej lokalizacji (blisko centrum);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

1 100 zł30 m² 37,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecam Przestronna, rozkładowa kawalerka (29,60 m 2 ) na 1 piętrze, 4-ro piętrowego bloku na Zamościu w Pile. Salon z wyjściem na balkon, kuchnia z oknem, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszyce

Staszyce,Piła

1 150 zł34 m² 34,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna kawalerka o pow. 33,75 m 2 z dużą loggią (5,8 m 2 ) na Staszycach przeznaczona dla 1-2 osób Pokój o pow. 17,00 m 2 Kuchnia o pow. 6,00

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Górne,Piła

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka , stanowiąca część domu dwurodzinnego na os. Górnym w Pile przeznaczona dla 1-2 osób. Nie jest wymagana umowa Najmu Okazjonalnego! Mieszkanie o pow. całkowitej 17,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

240 000 zł32 m² 7 604,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W stanie deweloperskim - pokój z aneksem - 31,56 m2 - I piętro, winda piła - zielona dolina - promienna premium Bez podatku pcc do 22 maja 2022! W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Piła

Górne,Piła

140 000 zł23 m² 6 047,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka w Pile o pow. 23,15 m 2 , osiedle Górne. Mieszkanie bardzo jasne, z przepięknym widokiem na panoramę Piły i okolic. Lokal do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowowiejskiego

Śródmieście,Piła

256 000 zł32 m² 8 080,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w nowym bloku o pow. 31,68 m 2 Osiedle zamknięte na ul. Nowowiejskiego w Centrum kawalerka, II piętro, duży balkon! Nowe przestronne mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 506,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka na zielonej dolinie. Loggia, i piętro W bloku. Niski czynsz Mieszkanie o pow. 36,13 m 2. Pokój na podłodze nowe panele, ściany odświeżone z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

235 000 zł36 m² 6 504,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja atrakcyjna kawalerka na zielonej dolinie. Loggia, i piętro W bloku. Niski czynsz Mieszkanie o pow. 36,13 m 2. Pokój na podłodze nowe panele, ściany odświeżone z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

159 000 zł30 m² 5 367,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W bloku na sprzedaż osiedle górne aleja wojska polskiego mieszkanie puste. Ciepła woda Z sieci miejskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,62 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Zamość

Zamość,Piła

1 000 zł28 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka na Zamościu Funkcjonalny lokal o pow. 27,6 m 2 , na I piętrze bloku. Łazienka z wc o pow. 2,5 m 2. Na podłodze terakota, na ścianie fartuszek glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Malczewskiego

Zamość,Piła

1 000 zł20 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Kawalerka o pow. 19,61 m 2 do wynajęcia w Pile - Osiedle Zamość. II piętro / Umeblowana Najem okazjonalny! Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. ok. 13 m 2 wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Koszyce

Koszyce,Piła

900 zł27 m² 32,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Kawalerka Al. Niepodległości! Pow. 27,40 m 2! najem okazjonalny! niskie koszty utrzymania! Mieszkanie umeblowane i wyposażone! Możliwość korzystania z ogrodu. Opłaty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Jadwiżyn,Piła

199 000 zł35 m² 5 621,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka na jadwiżynie ul. Śniadeckich pow. 35,40 M2 , 9 piętro , loggia ciepła woda miejska. W skład mieszkania wchodzi: pokój o pow. ok. 18,5m2 Kuchnia oddzielna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Jadwiżyn,Piła

190 000 zł35 m² 5 367,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 35,40 m 2 w Pile. Os. Jadwiżyn, ul. Śniadeckich loggia/ piwnica/ winda Mieszkanie usytuowane na IX piętrze w wieżowcu. Przepiękne widoki oraz spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

195 000 zł30 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem na 1 piętrze Mieszkanie o pow. 29,60 m 2 opis: pokój o pow. 17,10m 2 przedpokój o pow. 4,20m 2 kuchnia o pow. 5,10m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

195 000 zł30 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na zamościu I piętro, blok, balkon pow. 29,60m 2 Ogrzewanie miejskie, powierzchnia pokoju 17,10m2, przedpokoju 4,20m2, kuchni 5,10m2, łazienki 3,20m2 Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Zamość,Piła

195 000 zł30 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na zamościu I piętro, balkon pow. 29,60m 2 Ogrzewanie miejskie, powierzchnia pokoju 17,10m2, przedpokoju 4,20m2, kuchni 5,10m2, łazienki 3,20m2 Do lokalu przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Górne,Piła

179 500 zł31 m² 5 734,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż! mieszkanie na osiedlu górnym! kawalerka, IV piętro, pow. 31,3 m 2 , balkon idealne pod inwestycję! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,3 m 2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

190 000 zł35 m² 5 367,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam przestronna kawalerkę z dużą loggią z widokem na panoramę Piły. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni 18,5 m 2 , oddzielnej jasnej kuchni o powierzchni 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jadwiżyn

Jadwiżyn,Piła

190 000 zł35 m² 5 367,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 35,40m2 na IX piętrze Pokój o pow. ok. 18,5m2 Kuchnia oddzielna o pow. ok. 10m2 Łazienka o pow. ok. 3m2 Przedpokój o pow. ok. 3,5m2 Z pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz Piła

Koszyce,Piła

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem! Kawalerka os. Zielona Dolina! Wysoki parter! loggia! Pow. 25 m 2! najem okazjonalny! Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej! Rozkład pomieszczeń: - salon o pow. 16,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Piła

260 000 zł32 m² 8 099,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie. Piła, os. Śródmieście. Powierzchnia mieszkania 32,10 m 2 , piwnica o pow. 7,64 m 2. Rozkład pomieszczeń: pokój o pow. 18,50 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Górne,Piła

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka, stanowiąca część domu dwurodzinnego na os. Górnym w Pile. Mieszkanie o pow. całkowitej 17,0 m 2 , składające się z: - pokój z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Górne,Piła

1 200 zł42 m² 28,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- na wynajem mieszkanie o pow. 42,04 m 2. Piła, os. Górne ul. Kołobrzeska. Miejsce parkingowe, winda, rowerownia. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Górne,Piła

199 000 zł26 m² 7 589,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż - II piętro - Osiedle Górne! Prezentowana nieruchomość to jasny salon z aneksem kuchennym oraz funkcjonalną łazienką. Na mieszkanie składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górne

Górne,Piła

199 000 zł26 m² 7 589,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 26,22 m 2 w Pile. Os. Górne II piętro/ winda/ piwnica/ balkon Prezentowana nieruchomość to jasny salon z aneksem kuchennym oraz funkcjonalną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Górne,Piła

177 000 zł30 m² 5 975,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W bloku na sprzedaż osiedle górne aleja wojska polskiego mieszkanie puste. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,62 m2 i znajduje się na parterze w bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Piła

1 000 zł35 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

NA wynajem! Kawalerka Centrum Piły! III piętro, balkon, pow. 35,34 m2! najem okazjonalny! Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z wyjściem na balkon o pow. 16,9 m 2 ; - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górne

Górne,Piła

199 000 zł26 m² 7 589,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - II piętro - Osiedle Górne! nowe budownictwo. Blok Z windą. Bez gazu. Prezentowana nieruchomość to jasny salon z aneksem kuchennym oraz funkcjonalną łazienką. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górne

Górne,Piła

199 000 zł26 m² 7 589,63 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Piła

Górne,Piła

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Górne

Górne,Piła

199 000 zł26 m² 7 589,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - II piętro - Osiedle Górne! Na powierzchnię mieszkalną składają się: salon z aneksem kuchennym o pow. 19,71 m 2 - w cenie zabudowa kuchenna oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ludowa

Zamość,Piła

157 000 zł25 m² 6 305,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przytulna , klasyczna kawalerka na zamościu ul. Ludowa, blok , parter. Kuchnia Z oknem. Przedmiotem oferty jest kawalerka (własność) o powierzchni 24,90 m2. Zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Piła

800 zł37 m² 21,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem! Piła os. Śródmieście! I piętro, kawalerka, balkon! Pow. 37,18 m 2! najem okazjonalny!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludowa

Zamość,Piła

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do wynajęcia mieszkanie O pow. 36 M2 ul. Ludowa, parter, kamienica 1 piętrowa ( generalny remont w 2019 roku). Lokal składa się z dużego pokoju o pow. około 17 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kossaka

Zamość,Piła

1 100 zł20 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna i funkcjonalna kawalerka, zlokalizowana w pobliżu firmy Signify (daw. Philips) i Urzędu Skarbowego. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum miasta a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Koszyce,Piła

1 000 zł32 m² 30,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja! Na wynajem kawalerka na Zielonej Dolinie Mieszkanie na parterze o pow. 32,37 m 2 z balkonem. Kuchnia umeblowana i wyposażona w lodówkę i kuchenkę elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ludowa

Zamość,Piła

165 000 zł25 m² 6 626,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna , klasyczna kawalerka na zamościu ul. Ludowa, blok , parter. Kuchnia Z oknem. Przedmiotem oferty jest kawalerka (własność) o powierzchni 24,90 m2. Zlokalizowana w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górne

Górne,Piła

990 zł33 m² 30,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne, przytulne, umeblowane, wyposażone i wyremontowane mieszkanie z balkonem na Górnym. Lokal mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego ocieplonego bloku. Umeblowanie.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij